Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Thor uydusundan Look TV

Tayfun07

New member
Üye
6 Mar 2019
17
0
3
Merhabalar arkadaşlar Thor uydusundan Romanya kanalı var look TV diye. Süper lig maçlarını veriyor internetten bu kanala bakılmiyor ücret istiyor sanırım. Uydudan bu kanalı izleyebilen var mı

gfbslh

0
Üye
14 Ocak 2013
219
83
28
istanbul
aliexpresden 4 dolara satılan cccamlar ile izlersiniz.
geçen ay aldım sd olanları sorunsuz izliyorum sadece hd ler açılmıyor.

erdal52

0
Üye
15 Eyl 2013
87
57
18
Nerden aldınız acaba rs cami bende de iki tane özel server var çözmüyor slovak paketi

Tayfun07

New member
Üye
6 Mar 2019
17
0
3
Haydar bey Ozan söyleyin ki millet aydınlansin. Hangi uydu alıcısı ve hangi server ile çalışır? Bizde ona göre alalim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar bey Ozan söyleyin ki millet aydınlansin. Hangi uydu alıcısı ve hangi server ile çalışır? Bizde ona göre alalim

Sevgili kardeşim kısaca şöyle özetlemek gerekirse bana öyle çok özelliği olmayan ama izlettirebildigi kadar şifreli kanallarda açan bir cihaz derseniz 2000 FTA HD işinizi rahatlıkla görür derim.Fiyati ortalama 140 TL civarıdır.Haa bana hem ccami sıkıntısız çalıştıran hemde ip TV ve internet uygulamaları olan bir cihaz derseniz 2000 HD biraz dahada iyisi derseniz ARNİX fiber yada HİREMCO turbo plus derim.Fiyatlar çok değişiktir artık neresi size uygunsa oradan alırsınız.(Bu yazdığıma ek olarak sağlam bir Ccam server alıp cihaza attınız mı işlem tamamdir.) Yalnız siz siz olun cihazın desteklemediği sözüm ona uygulamaları olan o programlara para verip kendinizi helak etmeyin.Her zaman dediğim gibi ihtiyaçlarınızi ve alacağınız malın özelliklerini iyice etüd edip ona göre alıp kullanın...

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Ne yapmam gerekiyor. Sadece Thor uyudusuna çevireceğiz çanağı sonra. Ne lazım açıklar mısın
UYDUYU YA ÇEVİR DAHA HOTB,RD
Sevgili kardeşim kısaca şöyle özetlemek gerekirse bana öyle çok özelliği olmayan ama izlettirebildigi kadar şifreli kanallarda açan bir cihaz derseniz 2000 FTA HD işinizi rahatlıkla görür derim.Fiyati ortalama 140 TL civarıdır.Haa bana hem ccami sıkıntısız çalıştıran hemde ip TV ve internet uygulamaları olan bir cihaz derseniz 2000 HD biraz dahada iyisi derseniz ARNİX fiber yada HİREMCO turbo plus derim.Fiyatlar çok değişiktir artık neresi size uygunsa oradan alırsınız.(Bu yazdığıma ek olarak sağlam bir Ccam server alıp cihaza attınız mı işlem tamamdir.) Yalnız siz siz olun cihazın desteklemediği sözüm ona uygulamaları olan o programlara para verip kendinizi helak etmeyin.Her zaman dediğim gibi ihtiyaçlarınızi ve alacağınız malın özelliklerini iyice etüd edip ona göre alıp kullanın...
dost kardeş hiremco hiç kullnadın mı açıkcası 2000 hd beni çok yormaya başladı kafamda deli sorular satıp hiremco alma planı kurmaya başladım