Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tkgs güncelleme hatası

Leonidastre

New member
Üye
25 Kas 2021
3
0
1
Merhabalar, 2053 uydu alıcım iki haftadır çalışmiyordu. Lojman bölgesinde genel problem sanmıştık konunun üstüne düşmemiştim. Kendim frekans vs ayarlamaya çalıştım yine olmadı. Sonra lojman idareden destek istedim çatıdaki switch in yandığını problemin giderildigini söylediler fakat şimdi kumandadan uyduyu açtığımda tkgs güncelleniyor ekrani direk karşıma çıkıyor ve uydu menüsüne gecemiyorum.o uyarı saatlerce duruyor. Güncellenmedi diye hata da vermiyor. Ac kapa fişten cek vs herseyi denedim. Modemlerdeki gibi reseetleme centigi bulamadım :) daha önce başına gelen oldumu acaba yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim

Pro Kullanıcı

New member
Üye
30 Eki 2021
17
2
3
Selamlar güncel yazılımı flash a attim ama bu ekran gitmiyor ki? Lütfen bekleyince kalıyor. menüye girip guncelleme yapamiyorum. Tkgs listesini guncelleyemedim diye hata da vermiyor bu ekran öylece sabaha kadar kaldı malesef
Kurtarma yazılımı tarifi
Dosya adına değişiklik yapmadan Rarlı dosyayı açarak sadece bin uzantılı dosyayı USB yükleyin ve ürüne ürüne takın ve ürünü çalıştırın yazılım otomatik yüklenmeye başlayacaktır.

İndir Next2053HDKurtarma.rar dosyasını indir - download