Neler yeni

Tom Clancy’s The Division Demo İndir – Hayatta Kalma Oyunu

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,530
Beğeniler
105
#1


Tom Clancy’s The Division oyununun deneme sürümünü indirin. Günümüz New York şehrini esir alan bir salgında hayatta kalmaya çalışırken, The Division ajanı olarak insanları kurtarmak ve düşmanları yok etmek için savaşıyorsunuz.

Hayatta Kalın ve Dünyayı Kurtarın

Ubisoft tarafından geliştirilen Tom Clancy’s The Division oyununun Demo sürümü resmen yayımlandı. Steam üzerinden indirilen deneme sürümünü bütün oyuncular indirip oynayabilir. Oyunun senaryosu kıyamet senaryosu şeklinde ilerliyor ve dünyayı esir alan salgın sonucu hayatta kalmaya çalışıyoruz.


Tom Clancy’s The Division oyununu satın almadan önce Demo sürümünü indirip oynayabilirsiniz. En çok beklenen oyunlardan birisi olan Tom Clancy’s The Division, malesef Türkçe dil desteğine sahip değil.

Oyunun Hikayesi

Tom Clancy’s The Division oyunu günümüz New York şehrinde geçiyor. Kara Cuma günü şehirde bir salgın yayılıyor ve insanlar ölmeye başlıyor. Su, gıda ve diğer temel ihtiyaçlarını karşılamak için insanlar kaosun içerisinde doğru sürüklenir. İnsanların bu salgınla mücadele ettiği bir dönemde hayatta kalmaya çalışıyor ve kahramanlık göstermeye hazırlanıyorsunuz.
The happy wheels demo Division ajanlarından birisi olarak göreviniz, insanları kurtarmak ve tekrar yeni umutlara kapılar açmak. Vahşi New York şehrinde hayatta kalmaya çalışmanın yanı sıra savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile birlikte şehir düşmanlardan kurtarmaya çalışıyorsunuz.Minimum Sistem Gereksinimleri  • İşletim Sistemi: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit sadece)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD FX-6100, veya daha üstü
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 ile 2 GB VRAM (Güncel eşdeğer NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770, 2 GB VRAM veya üstü)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
Tom Clancy’s The Division Demo Detayları

Lisans:

Deneme Sürümü

Boyut:

3,7 B

Dil:

İngilizce

Versiyon:

–

İşletim Sistemi

Windows 7 ve Üzeri (64-bit)
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,530
Beğeniler
105
#2
Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Rehberi – Hızlı Seviye Atlama

Daha hızlı nasıl tecrübe puanı kazanabilirsiniz?


Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, resmen anlat anlat bir türlü bitirilemeyen yapımlardan bir tanesi. Daha önceden hakkında birçok rehber daha hazırlamış olduğumuz oyunun özellikle oynanış açısından sunduğu geniş kapsamlı içerikler, oynanabilirlik açısından Ubisoft imzalı yapımın ismini birkaç tık yukarı çekmeyi başarmış. Bu rehberimize konu olan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’in, yazımızdaki misafirliğinin sebebi ise oyunda bulunan birçok önemli yeteneğin en büyük ihtiyacı olan seviyeler ve bunların nasıl hızlı bir şekilde kazanılacağı. Oyunda bulunan tecrübe puanı kazanmayı kısa bir süre arttıran ve bunun için gerçek para isteyen eşyaları, rehbere eklemeyeceğiz, fakat yazımızın en sonunda bir görsel bulunuyor ücretli içeriğe dair.

Seviyeyi ve kazanılan tecrübe puanını takip etme.

Öncelikle belirtmem gerekli ki, gerçekleştirdiğiniz herhangi bir eylemden dolayı ne kadar tecrübe puanı kazanmış olduğunuzu görmeniz, oyun içerisinde mümkün. Oyunun ayarlar menüsündeki HUD kısmından, istediğiniz şekilde ekranda gösterilmesini istediğiniz göstergeleri ayarlayabiliyorsunuz. Bu ayarlar arasında standart olarak kapalı bulunan tecrübe puanını gösteren gösterge de bulunuyor.Bu tecrübe puanı göstergesi sayesinde hangi eylemden ne kadar tecrübe puanı kazanmış olduğunuzu görmeniz mümkün. Bu sebeple, oyununuzun ayarlar menüsünden bu göstergeyi açmanızı kesinlikle öneririz. Kazanılan tecrübe puanını gösteren gösterge sayesinde, bu rehberimizde anlatacağımız yöntemler ve dışında nereden, ne kadar tecrübe puanı kazanmayı başarıyorsanız takip edebilir, sizin de oyun tarzınıza uygun olarak daha hızlı seviye atlama yöntemleri geliştirebilirsiniz.
Tecrübe puanları nasıl kazanılıyor?

Tecrübe puanları, neredeyse gerçekleştirdiğiniz her eylem ile kazanılıyor. Görev tamamladığınızda,düşman askerlerini alt ettiğinizde, kaynak topladığınızda, bir yer keşfettiğinizde, toplanabilir eşya veya içerikleri topladığınızda, yani resmen oyun esnasında oyuncular tarafından gerçekleştirilecek her türlü eğlenceli eylemler ile tecrübe kazanılabiliyor. Madem ilk olarak listemize görev tamamlamayı ekledik, hemen ondan bahsedelim. Oyunun hikayesi kapsamındaki görevlerden bitirdiğinizde, oyun içerisindeki en fazla tecrübe puanını kapıyorsunuz resmen. Bu yüzden, eğer seviye atlamak gibi bir hevesiniz varsa, hikaye görevlerini tamamlamak sizin için en uygun seçenek olacaktır. Ana görevlerden sonra ise, her seferinde 250 tecrübe puanı vermesi sebebiyle yan görevler de hızlı seviye atlamak isteyen okurlarımız için güzel bir seçenek olarak görülebilir.

Dokümanlar ve toplanabilir içerikler ise 100 tecrübe puanı veriyor her seferinde. Eğer rast gelirseniz kesinlikle almadan geçmemenizi tavsiye ederiz. Geri kalan tecrübeler ise ufak tefek, fakat birike birike büyük sayılara ulaşabiliyor. Mesela, bir adam öldürmek 5 tecrübe puanı kazandırıyor, ama eğer bazı şartları yerine getirirseniz, öldürdüğünüz kişi başına 20 tecrübe puanı kazanabilirsiniz. 5 tecrübe puanı bir kişiyi dürbünle veya drone aracılığıyla işaretlediğinizde, 7 tecrübe puanı fark edilmeden öldürmeyi başardığınızda, 3 tecrübe puanı ise kafadan hedef alarak öldürdüğünüzde alıyorsunuz. Yani, 1 kişiden 20 tecrübe puanı, her ne kadar oradan bakıldığında az da görülse,aslında büyük bir sayı. Bir örnek verelim hemen. Bazı bölgelerde 10, hatta bazen 20 düşman bile bulunabiliyor. Biz 10 diyelim, ona göre kabaca bir hesap yapalım. İlk olarak drone yardımı ile 10 kişiyi işaretleyince 50 tecrübe puanını cebimize attık diyelim. Sonra, bölgeye yavaşça sızarak öldürmeye başladık. Bütün düşmanlardan 5 tanesini kafadan indirsek, 15 tecrübe puanı var cepte. İlk 7 kişiyi fark edilmeden öldürmüş olsak 49, yuvarlak hesap 50 tecrübe puanı daha cepte. Zaten öldürülen düşman başına 5 puan alıyoruz, bir 50 tecrübe puanı daha bize ekleniyor. Sadece adam öldürsek, herhangi bir kaynak vesaire toplamadan, kabaca bir hesap ile 50, 50, 50 ve 15 tecrübe puanı olmak üzere, 165 tecrübe puanı olarak bize eklenmiş oluyor. 10 kişilik bir bölgeyi basıp herkesi temizlemek ise, tecrübe ettiğimiz için belirtebiliriz ki, ortalama 3 dakika ya sürüyor, ya sürmüyor.
Düşman başı kazandığınız tecrübe puanlarının dışında, aynı zamanda kaynak toplayarak da kazanabiliyorsunuz, fakat gerçekten önemsenecek bir tecrübe puanı sunmuyor bu size. Kaynak başına 10 tecrübe puanı, ortalama bir bölgede 3-4 adet civarında bulunuyor. Bu da 30 veya 40 tecrübe puanı demek. 10 adet düşman bulunan bir bölgeden, 1 adet doküman da çıkarsa eğer, kabaca bir hesapla cepte 300 tecrübe puanı bulunuyor, ama yine de bir ana hikayeyi anlatan görevi tamamladığımızda kazandığımız tecrübe puanı kadar iş görmüyor. Çünkü, bir ana görevi tamamlarken, bu kabaca hesapladığımız 300 tecrübe puanı da, görevden alacağımız en az 350 tecrübe puanına ekleniyor. Bazı görevlerde 350 tecrübe puanından çok daha fazlasını aldığımızı da hesaba katarsak, ana görevler hızlı seviye atlama açısından en çekici kısım olarak görünüyor. Eğer olur da Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’de ana görevlerinizi bitirdikten sonra, oynamaya devam edip bütün her şeyi açmak isterseniz, bizim tavsiyemiz çok fazla düşman bulabileceğiniz bölgelere baskın düzenlemeniz.
Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands hakkında daha fazla önemli

--------------------

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Rehberi – En Önemli Yetenekler

Bir an önce açmanız gereken yetenekler, bu yazımızda.


Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands rehberlerimizin arasına bir tane daha eklediğimiz makalemizin konusu, oyunda bulunan ve bazı şartları karşılayarak açabildiğimiz yetenekler arasından en önemli olanları. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’de 50 adet yetenek puanlarımızla açıp geliştirerek daha da güçlenebileceğimiz, 5 adet de isyancı güçlerden isteyeceğimiz yardımlara aracılık eden yetenekler bulunuyor. Pekala, anlaşılan gerçek anlamda koca bir sürü yetenek mevcut, fakat bunların hepsi mi çok önemli? Üzülerek belirtebiliriz ki, hepsi değil, fakat aralarında öyle yetenekler var ki, resmen olmazsa olmaz.

Yetenekler ve silah yetenek ağacı

İlk önce, yetenek başlıklarından bahsedelim. 50 adet yetenek, 5 farklı başlıkta yer alıyor. En son olarak ise 5 adet isyancı güçlerin desteğini isteyen yetenekler bulunuyor. 50 yeteneğin bulunduğu 5 başlık ise silah, drone, eşya, fiziksel ve ekip olarak sıralanabilir. İsyancı güçleri konu alan yeteneklerimiz dışında, bütün yetenek ağaçlarının birer epik yeteneği bulunuyor. İlk önce silah başlığından bahsedelim, sıra sıra gidelim. Silah yetenek ağacında bulunan yeteneklerden en önemlisi ise, tahmin edilebileceği üzere bu epik yetenek. Ranged Elite isimli yeteneğin sağladığı avantaj, silahın doğruluk oranını %30 arttırarak sıkılan kurşunun nişan alınan noktaya daha yakın bir yere ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca, özellikle saldırı tüfeklerinde karşılaştığımız çabuk biten mermilere karşı,mermi kapasitesini yükselten yeteneğinize de yüklenebilirsiniz.
Drone yetenek ağacı

Listenin 2. sırasında bulunan drone yetenek ağacında ise, epik yetenek olarak, medic ismi verilmiş olan yetenek bulunuyor. Bu yetenek sayesinde, yere düşmüş olan bir takım arkadaşınızı, drone aracılığıyla tekrar hayata döndürebiliyorsunuz. Ayrıca, yetenek ağacında bulunan batarya, gece görüşü, alan ve işaretleme alanı yeteneklerinize de özen göstermenizde fayda var. İlk başlarda drone pil ömrü de, alanı da inanılmaz küçük olduğu için çok aşırı bir şey yapamıyorsunuz. Fakat, yükselttikçe düşmanların arasına daha fazla yaklaşarak, onları daha rahat işaretleyebiliyorsunuz.Gece görüşü ise, gece düzenlediğiniz operasyonlar açısından büyük bir fayda sağlıyor. İşaretleme alanını geliştirdiğinizde, kullandığınız drone sadece kameranın orta kısmında olan düşmanları ve düşman araç gereçlerini değil, aynı zamanda kameranın ortasında bulunan uç kısmın çevresindekileri de sizin için işaretliyor. Bu sayede, o an bulundukları yerleri görerek ona göre adım atabiliyorsunuz.

Eşya yetenek ağacı

Eşya yetenek ağacının epik yeteneğinden bahsedelim, konuyu hiç uzatmadan. Explosion radius ismi konulmuş olan yetenek sayesinde, patlattığınız herhangi bir patlayıcı silahın hasar verdiği aranı fark edilebilir şekilde arttırıyorsunuz. Bu da, bir taşta 2 değil de 4 kuş demek oluyor. Explosion radius dışındaki bütün yetenekler tamamen oyun tarzınıza göre önem taşıyor. Fakat, aralarından birkaç tanesi olmazsa olmazlar listesinde yer alıyor. Mayın, paraşüt, C4 ve termal görüş, taktiksel açıdan büyük önem taşıyor. Uçağınızı indirme konusunda pek de iyi değilseniz veya girmek istediğiniz bölgeye hızlı bir giriş yaparak düşmanı şaşırtmak isterseniz, paraşüt tam sizin için var demektir.Ayrıca, eğer uçağınız veya helikopteriniz düşürülüyorsa, ölmeden kurtulmak için de büyük bir öneme sahip olduğunu belirtebiliriz. C4 ve mayınları, yan görev olan kaynakları taşıyan konvoyları durdurarak hızlıca ele geçirmek için kullanabilirsiniz. Termal görüş ise, düşmanlarınızı gece veya gündür, her şartta rahatça izleyebilmenizi sağlıyor.
Fiziksel yetenek ağacı

Fiziksel başlığı altında toplanan yeteneklere geldi sıra. Açıkçası, özellikle sessiz sedasız, kimseyi uyandırmadan takılan bir oynayış stiline sahipseniz, bu yetenek ağacı size göre değil. Fakat, cümbür cemaat giriyorsanız, aman bu yetenek ağacına el atmadan geçmeyin. Epik yeteneği olan faster regen isimli yeteneği sayesinde, vurulduğunuzda veya herhangi bir sebepten dolayı hasar aldığınızda, kaybettiğiniz canların tekrar yerine gelme hızını yükseltiyor bu yetenek. Ayrıca, no pain ve quiet running de nasıl oynuyor olursanız olun, el atmadan geçmeyin diyeceğimiz yeteneklerden. Özellikle quiet running, fark edilme riskinizi düşürdüğü için, olmazsa olmazlardan.

Ekip yetenek ağacı

Ekip yeteneklerinin bulunduğu yetenek ağacında, maalesef çok az yetenek bulunuyor. İşin en garip kısmı ise, her yeteneğin gerçekten büyük önem taşıyor olması. Özellikle epik yeteneği olan last chance adı verilmiş olan yetenek sayesinde, ekip arkadaşlarınız sizi daha fazla canlandırabilecek tekrardan, yere düştüğünüzde. Normal yetenekler arasından ise extra sync shot ve born leader isimli yeteneklere daha fazla öncelik vermenizde fayda var. Extra sync shot isimli yeteneği her yükseltişinizde, bir tane daha fazla senkronize atış hakkı kazanıyorsunuz.
İsyancı güçler yetenekleri

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Rehberi – Toplanabilir Ögeleri Bulma isimli rehberimizde, bu isyancı güçlerden destek istediğimiz yetenekleri nasıl geliştirebileceğinizden bahsetmiştik. Şimdi ise, bu ağaçta bulunan 5 adet yetenekten ve önemlerinden bahsedelim. Vehicle drop-off isimli ilk yetenek sayesinde, isyancı güçlerden araç isteyebilirsiniz. Yeteneğin ilk seviyesinde SUV, 2. seviyesinde zırhlı araç ve 3. seviyesinde ise helikopter isteyebiliyorsunuz. Guns for hire isimli ikinci yetenek sayesinde, çatışma esnasında size yardım etmesi için isyancı güçleri çağırabiliyorsunuz.Her yetenek seviyesi ile gelen grup büyüyor. Mortar isimli yetenek sayesinde, belirlediğiniz bölgeye bomba yağdırabiliyorsunuz. Geliştirdiğiniz her yetenek seviyesi ile yağdırılan bomba miktarı da artıyor. Diversion adındaki her yükseltilen seviyede daha büyük bir grubu çağırdığınız yetenek sayesinde, isyancı güçleri çağırarak, düşmanların dikkatlerini onlara çekebiliyor ve işinizi rahatça halledebiliyorsunuz. Son olarak her seviyede daha büyük alanda etkili olan spotting isimli isyancı güçler yeteneği ile de, belirlediğiniz alandaki düşmanları hemen işaretletebiliyorsunuz.
Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands hakkında daha fazla önemli bilgiye, rehberlere, ipuçlarına ve çok daha fazla

--------------------

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Rehberi – Toplanabilir Ögeleri Bulma

Silahlar, silah parçaları ve özel dosyalar gibi birçok toplanabilir öge, oyunda sizi bekliyor.


Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, oynanış açısından barındırdığı birçok içeriği sayesinde birçok rehberimize konu olmuş ve konu olmaya da devam etmekte olan bir yapım. 7 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirdiği çıkışından sonra, her ne kadar optimizasyon açısından hoş gelmese de, oynanış açısından sunmuş olduğu içerikleri sayesinde bu eksikliği biraz olsun görmezden gelmek mümkün.Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’in bu rehberimize konu olmasının sebebi ise, oyun içi içeriklerinden olan toplanabilir ögeleri bulma mevzusu.
Toplanabilir ögeler neler?

Oyundaki toplanabilir ögeleri sıralamak gerekirse eğer ilaçlar, yiyecek, benzin ve iletişim araçları olmak üzere yetenek geliştirmek için kullanacağımız kaynaklar, patron savaşlarından sonra elde edeceğimiz 30 adet silahın dışında oyun içerisinde açılıp kullanılabilir olan 50 adet silah, yetenek puanları, ana hikayeyi de, yan görevleri de yönlendiren toplanabilir bilgilerden söz edebiliriz. İlk önce kaynak bulma mevzusundan bahsedelim. Kaynak bulmak aslında çok da zor değil, fakat ilerleyen seviyelerde, yeteneklerin seviyesi arttıkça daha fazla yetenek puanı ve kaynak istemesi, özellikle kaynak kısmını en önemli mevzulardan biri yapıyor. Kaynak toplamak için, tecrübe puanı kazanmak veya görev yapmak amacıyla girdiğiniz bölgelerde, etrafı kolaçan ederek sağ altta bulunan küçük haritada beliren yeşil simgelere yaklaşıp, karanlıkta da, ışıkta da parlayan kaynaklara yaklaşıp klavyenizin, e tuşuna basarak, 50, 100, 250 gibi kaynak barındıran varili, kutuyu ya da karşınızdaki her ne ise onu ele geçirmeniz yeterli. Aslında, tam olarak yeterli sayılmaz, fakat oyunun yan görevler ile size yetiştirmeye çalıştığı kaynaklar açısından büyük faydası dokunacaktır. Yan görevlerden ise gerçekten büyük miktarlarda kaynak elde ediliyor. Uçak kaçırarak, konvoy durdurarak veya verilen görev her ne ise onu gerçekleştirerek, kolayca 2000’den başlayıp 5000’leri gören kaynak miktarlarına ulaşmanız mümkün.
Yeni girdiğiniz bir bölgede, haritada küçük i harfi simgeli noktalar fark edebilirsiniz. Bu noktalara ulaşarak elde edeceğiniz dokümanlar, kıracağınız bilgisayar veya yakalayıp konuşturacağınız insanlardan, silah yerleri, kaynak yerleri, isyancı güçlere güç katacak ve oyuncular için oynanış açısından büyük katkılar sağlayacak yan görevler, yetenek puanları ve nice toplanabilir içerik konusunda nokta atışı yerleri öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri elde ettikten sonra, oyun içerisinde gerçekten çok güçlü silahları veya silah parçalarını toplayarak kendi oyun tarzınıza göre ayarlayabilir ve ilerledikçe sıkıldığınız aynı silahlardan kurtulabilirsiniz. İlk yetenekler her ne kadar sadece 1’er yetenek puanını gereksinim olarak gösterse de, oyunda ilerledikçe giderek 3, 4, 5 gibi yetenek puanı gereksinimi rakamları ile de karşılaşıyoruz. Elbette sadece seviye atlamak yetmiyor, aynı zamanda bir şekilde ele geçirmiş olduğunuz yerlerden yetenek puanlarını da toplamanız gerekiyor. Yerini öğrendiğiniz yetenek puanlarını topladığınızda, 1, 3, 5 adet gibi muhtemelen toplanılan bölgelerin zorluğuna göre ayarlanmış olan yetenek puanı elde etmeniz mümkün.

Toplanabilir isyancı güçleri yetenekleri

Önceki rehberlerimizden biri olan birlikler hakkında bilgi verdiğimiz buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehberimizde, en yakın dostumuz sayabileceğimiz Kataris 26 ya da isyancı güçler olarak bilinen cepheden söz etmiştik. Oyun esnasında bu cepheden yardım almak gibi bir imkanımız da bulunuyor. Fakat, bu yardım alma yeteneklerini kullanabilmek için, belli başlı kolay yan görevleri halletmemiz isteniyor. Hemen, bu görevlerin gerçekten çok basit olduğuna tekrardan değinelim.Belli bir noktayı savunmak, belli süre içerisinde belirtilen yerlere ulaşmak kadar basit olan görevler sayesinde, isyancı güçlerin bizlere sunmuş olduğu yetenekleri toplayabilir, hatta güçlendirebiliriz bile.
Toplanabilir ana görev dosyaları

Bunlar dışında, oyunda ana görevleri devam ettirebilmek için bilgi toplamak gerekiyor. Bu gerekli bilgiler ise, girmiş olduğunuz harita bölgesinde, dikkat çekici sarı dosya simgesi bulunan yerlerden elde ediliyor. Genel olarak pek de zor değil bu dosyaları toplamak, fakat siz yine de önlemlerinizi alın. Dosyaları topladıktan sonra, her elde edilen bilgi ile o bölgedeki ana hikaye görevleri açılıyor ve bu sayede de oyunun hikayesine devam edebiliyorsunuz. Bu görevler aracılığıyla da, bölgedeki Santa Blanca Cartel patronlarını alt ederek, isyancı güçlerin amaçlarına ulaşması açısından büyük katkılar sağlıyorsunuz. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’de keşfedilmesi gereken dokümanlar da bulunuyor. Bunlar ise, girdiğiniz bölgeyi keşfettiğiniz anda, haritanızda bir sayfa simgesi ile beliriyor.
Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands hakkında daha fazla önemli bilgiye, rehberlere, ipuçlarına ve çok daha fazlas
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,530
Beğeniler
105
#3
Tom Clancy’s The Division bir süreliğine ücretsiz oluyor

Tom Clancy’s The Division için ön indirmeler de başladı.


Eğer PC üzerinde Tom Clancy’s The Division oyununu bir süreliğine denemek isterseniz, fırsat elinize geldi. Ubisoft ekibinden gelen açıklamalara göre Tom Clancy’s The Division, bu hafta sonu ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Eğer oyunun indirme boyutu gözünüzü korkutuyorsa, şimdiden indirme işlemini başlatabilirsiniz ve hafta sonu oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Çünkü Ubisoft, ücretsiz hafta sonu etkinliği için ön indirmeleri de açtı. Tabii bu noktada söylememiz gerekiyor, oyun sonsuza kadar, ücretsiz olarak sizin olmayacak. Sadece bu hafta sonu için geçerli olacak.

Tabii şimdi Tom Clancy’s The Division ücretsiz olduğu için, oyunun standart ve altın sürümü de indirime girdi. Yani, oyunu hafta sonu denedikten sonra satın almak isterseniz, indirimli bir fiyattan yararlanabileceksiniz. Son olarak söyleyelim, bu etkinlik Steam üzerinde değil Uplay üzerinde olacak. Hazırlıklarınızı ona göre yapmanızı öneriyoruz.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,530
Beğeniler
105
#4
[h=1]En az 5 yıl daha yeni bir Tom Clancy’s Rainbow Six oyunu görmeyeceğiz[/h][h=2]Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununu toplamda 10 sene desteklemek istiyor. Bu 10 sene içinde nelerin değişebileceği de söylendi.
[/h][FONT=&quot]
[FONT=&quot]Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için düzenlenen The Invitational 2018 finallerinde Ubisoft, [FONT=&quot]oyuncuların ilgisini çekebilecek[/FONT] çok önemli açıklamalar yaptı. Geliştirici ekip öncelikle Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için bir devam oyununun yakında gelmeyeceğini çünkü bu oyunu 10 sene desteklemek istediklerini belirtti. [FONT=&quot]Ubisoft[/FONT], bu açıklamalar ardından Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun geleceği hakkında da bahsetti ama bundan önce biz kendi görüşümüzü de söyleyelim. Bizce [FONT=&quot]Ubisoft[/FONT], yeni nesil konsolların geliştirici kitlerine ulaşmaya başladıktan sonra yeni bir [FONT=&quot]Tom Clancy’s Rainbow Six[/FONT] yapacaktır. Ekip muhtemelen [FONT=&quot]Xbox One ve PlayStation 4 dönemini[/FONT], Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile kapatmak istiyor. Yeni nesilde de yine yeni bir oyun göreceğiz.[/FONT]

Açıklamaların devamına göre şu an bu oyunun aktif kullanıcı sayısı [FONT=&quot]27 milyon civarında. Ayrıca ekip, daha önce bu oyun içinde toplam 100 operatör bulundurmak istediklerini söylemişti ve bu turnuva finallerinde tekrar bu düşünce yenilendi. [FONT=&quot]Ubisoft[/FONT], oyunun üçüncü senesinde toplam [FONT=&quot]8 yeni operatör[/FONT]ekleyeceğini ve toplamda da [FONT=&quot]100 operatöre[/FONT] ulaşmak istediklerini söyledi. Açıklamalara göre oyunun standart sürümünde de bazı değişiklikler yapacak. Açıklamalara göre yakında oyuncular, oyunun standart sürümünde [FONT=&quot]Legacy[/FONT] olan tüm operatörlere direkt olarak ulaşabilecek. Ayrıca [FONT=&quot]tüm silah eklentileri[/FONT] de oyunun en başından, herkese ücretsiz olarak verilecek.[/FONT]
Ubisoft, açıklamalarının devamında [FONT=&quot]Güney Afrika ve Güney Avrupa taraflarına yeni veri bankaları kuracağını da belirtti. Böylece, oyunu [FONT=&quot]o bölgelerden[/FONT] oynayan oyuncular, daha rahat bir deneyim yaşayabilecek. Bağlantı sıkıntıları ve veri aktarım sıkıntıları daha az yaşanacak. Ayrıca oyunun [FONT=&quot]Pro-league[/FONT] modu üzerinde de önemli değişikliklere gidilecek. Bununla birlikte birçok harita da yenilenecek ve yenilenen haritaların odak noktası [FONT=&quot]Bomb-mode[/FONT] üzerinden kurulacak. Açıklamalara göre bu düzenlemeyi ilk görecek olan harita [FONT=&quot]Hereford[/FONT] olacak. Ayrıca [FONT=&quot]Yatch[/FONT] haritası da Casual moduna geri dönecek[FONT=&quot].[/FONT][/FONT]
[/FONT]