Neler yeni

Tor Browser 7.5a4 duyuruldu

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
96
#1


İnternet üzerinde kişisel bilgileri gizleyebilme ve anonim olma olanağı sağlayan ünlü güvenlik aracı Tor Browser’in 7.5a4 sürümü duyuruldu. Firefox 52.3.0esr, Tor 0.3.1.5-alpha, OpenSSL 1.0.2l ve Torbutton 1.9.8 ile gelen yeni sürüm, Firefox için önemli güvenlik güncellemeleri içeriyor. HTTPS-Everywhere 5.2.21 ve NoScript 5.0.8.1 içeren yeni sürümün bir test sürümü olduğunun unutulmaması ve yalnızca test etmek amacıyla kullanılması gerektiği hatırlatılarak, test eden kullanıcıların tespit ettikleri hataları rapor etmeleri rica edildi.

Tor Browser 7.5a4 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunuinceleyebilirsiniz.Kuşkusuz, bu trafiğin şöyle bir dezavantajı da vardır. Birçok sitenin açılması çok uzun sürebilmektedir. Ancak, kullanıcı .onion uzantılı web sitesini yayınlayarak bu sayede
Tor Browser üzerinden yayınladığı siteye girişin hızlı olmasını sağlayabilir. Ayrıca bu siteye normal browserlar ile erişilemeyecektir, siteye yalnızca Tor Browser kullananlar ulaşabileceklerdir.
Yani mükemmel bir şekilde gizlenmiş bir web sayfasıdır söz konusu olan. Tor Browser 7.5a4 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.
--------------------

Tor Browser 7.0.4 duyuruldu
İnternet üzerinde kişisel bilgileri gizleyebilme ve anonim olma olanağı sağlayan ünlü güvenlik aracı Tor Browser’in 7.0.4 sürümü duyuruldu. 7.0 serisinin beşinci kararlı sürümünü duyurmaktan gurur duyduklarını ifade eden Tor Browser ekibi, sürümün bir güvenlik ve hata düzeltme sürümü olduğunun altını çiziyor. Sürümün, GNU/Linux kullanıcıları için Tor Browser’e yönelik önemli bir güvenlik güncelleştirmesi içerdiği bildiriliyor.

Tor Browser 7.0.4 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.Kuşkusuz, bu trafiğin şöyle bir dezavantajı da vardır. Birçok sitenin açılması çok uzun sürebilmektedir. Ancak, kullanıcı .onion uzantılı web sitesini yayınlayarak bu sayede
Tor Browser üzerinden yayınladığı siteye girişin hızlı olmasını sağlayabilir. Ayrıca bu siteye normal browserlar ile erişilemeyecektir, siteye yalnızca Tor Browser kullananlar ulaşabileceklerdir.
Yani mükemmel bir şekilde gizlenmiş bir web sayfasıdır söz konusu olan. Tor Browser 7.0.4 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.
 

uzuni

Member
Üye
Katılım
30 Eyl 2016
Mesajlar
79
Beğeniler
0
#2
deep wep giriş Tarayıcısı? Kullananların aklınıza gelecek bütün istihbarat örgütler tarafından devamlı kayıt altına alındığı söyleniyor.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
96
#3
Tor Browser 7.0.6 duyurulduİnternet üzerinde kişisel bilgileri gizleyebilme ve anonim olma olanağı sağlayan ünlü güvenlik aracı tor Browser’in 7.0.6 sürümü duyuruldu. Firefox için önemli güvenlik güncelleştirmelerine sahip olan yeni sürüm, Firefox 52.4.0esr, Tor 0.3.1.7, Torbutton 1.9.7.7, HTTPS-Everywhere 2017.9.12, NoScript 5.0.10 içeriyor. 7.0 serisinin yedinci kararlı sürümünü duyurmaktan gurur duyduklarını ifade eden Tor Browser ekibi, pek çok güvenlik güncelleştirmeleri içeren yeni sürümün bir güvenlik ve hata düzeltme sürümü olduğunun altını çiziyor.

Tor Browser 7.0.6 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.
Kuşkusuz, bu trafiğin şöyle bir dezavantajı da vardır. Birçok sitenin açılması çok uzun sürebilmektedir. Ancak, kullanıcı .onion uzantılı web sitesini yayınlayarak bu sayede
Tor Browser üzerinden yayınladığı siteye girişin hızlı olmasını sağlayabilir. Ayrıca bu siteye normal browserlar ile erişilemeyecektir, siteye yalnızca
Tor Browser kullananlar ulaşabileceklerdir. Yani mükemmel bir şekilde gizlenmiş bir web sayfasıdır söz konusu olan.
Tor Browser 7.0.6 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.