Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tring TV Paketi [Türksat 3A & 42.0°E] Şifresiz Yayında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
526
9,792
93
Tring TV Paketi
12729 H 30000 2/3

Vizion Plus HD
TV Klan HD
Klan Plus
3 Plus
RTV 21 Sat
Fax News
Report TV
Kanali 7
Tring Tring
TIP TV
Living Albania HD
Jolly HD
MPEG-4/HD
Kanal D Drama HD
MPEG-4/HD
Smile
Tring Shqip
Tring Super HD
Tring Action HD
Tring Life
Tring Comedy
Tring Fantasy
Tring Planet
Tring World
Tring Sport News

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
Merak etmeyin basarlar şifreyi. Şu anlık anladığım kadarıyla deneme yayınlarına başladılar. Burada önemli olan ilerde kullanacakları şifreleme sistemidir. Diğer uyduda kullandığı sistemi burada da kullanırsa stabil şekilde yine izlenemeyecektir.

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Sinyal düşük değil. Çanağın ayarına bakın yada ince ayar yapın. Türk dizilerini veren kanallar var bu pakette, hatta Kanal D Drama diye bir kanal var, tamamen bizim dizileri veriyor Türkçe. İnşallah şifreye girmez. Girerse de Next bize bir güzellik yapıp çözer ?

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
su anlık şifresiz -yüzde 25 yazıyor kannalrın hepsinde birkaç güne patlar şifreli olur büyük ihtimal türk platformlardan birine gelecektir yoksa neden türsata gelsin bu paket
normalde maalesef bu pakedi kıran bir server yok görüntü şifreleme kullanıyorlar varsa açabilen bizede yassın :D

Son düzenleme:

ertugrul18

New member
Üye
16 Eki 2020
3
0
1
ya çok güzel film kanalı var tring life tr dublaj yayınlıyor bazen inşanlah şifreli olmaz türksattan nefret ederdik şuan on numara

ertugrul18

New member
Üye
16 Eki 2020
3
0
1
az önce Türksat frekans kingofsattan baktım geçici yayın ilgili frekans yoktu bu kanallar inşanlah şifreli olmaz çok efsane kanal tring tring tv çocuk sineması oluyor

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
ben tarattım dün akşam vardı şifreye girer çünkü tring spor bizm lig maçını da veriyor

ertugrul18

New member
Üye
16 Eki 2020
3
0
1
arkadaşlar şifreli olacağnı şundan anlaşılıyor sanmıyorum kingofsat ta geçici olarak serbest kanallar yazın orda yoksa şifreli olmaz inşanlah efsane kanallar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...