Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

TRT 4K Biss key

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
292
200
43
bursa
www.next.web.tr.com
Arkadaşlar maçlar başlamak üzere ve ben ilk defa 4K maç izleyeceğim için çok heyecanlıyım,ama duydumki TRT 4K maçlara biss key şifresi koyacakmış. Cihazım Next machina 3d ama tv im LG SM600 yani 4K,yani tv im den izlerim dedim ama tv nin biss key girişi yok😔

osnakli

New member
Üye
28 Şub 2019
8
0
1
Boşuna heyecanlanmışsın o zaman

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osnakli

New member
Üye
28 Şub 2019
8
0
1
Maçların tekrarına koymaz herhalde. Tekrar verirse tabi.
Maçın tekrarını mı izleyeceksiniz. Birde mevzu biis sizin 4k lı bir cihazınız yok bence bu konu gereksiz. Yeni cihaz almadan da sorununuzun çözümü mümkün değil. Boşa fantezi yapmayın bence

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
292
200
43
bursa
www.next.web.tr.com
Maçın tekrarını mı izleyeceksiniz. Birde mevzu biis sizin 4k lı bir cihazınız yok bence bu konu gereksiz. Yeni cihaz almadan da sorununuzun çözümü mümkün değil. Boşa fantezi yapmayın bence

4K lı cihazın yok derken yalan mı konuşuyorum ben onu mu demek istiyorsunuz? Tv 4K diyorum kardeşim ne biçim bir cavap bu

osnakli

New member
Üye
28 Şub 2019
8
0
1
4K lı cihazın yok derken yalan mı konuşuyorum ben onu mu demek istiyorsunuz? Tv 4K diyorum kardeşim ne biçim bir cavap bu
Tvnizin 4k olması bissi açmadığı müddetçe işe yaramaz ya 4k lı cihaz alıp bissden izleyeceksiniz ya da boşuna fantezi yapmayacaksınız

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
292
200
43
bursa
www.next.web.tr.com
Tvnizin 4k olması bissi açmadığı müddetçe işe yaramaz ya 4k lı cihaz alıp bissden izleyeceksiniz ya da boşuna fantezi yapmayacaksınız

Cevaplarınız için teşekkürler,ama ne yapmam gerektiğini biliyorum,yani okadarını bende biliyorum. Anlatmak istediğim TRT 4K nın biss key koyması süpriz oldu.

osnakli

New member
Üye
28 Şub 2019
8
0
1
Cevaplarınız için teşekkürler,ama ne yapmam gerektiğini biliyorum,yani okadarını bende biliyorum. Anlatmak istediğim TRT 4K nın biss key koyması süpriz oldu.
Madem biliyorsanız konu açmanız gereksiz olmuş. Cevaplarımız boşuna yani

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
292
200
43
bursa
www.next.web.tr.com
Madem biliyorsanız konu açmanız gereksiz olmuş. Cevaplarımız boşuna yani

Evet sizinkiler boşuna çünkü ben tv ile şifreli yayın izlenemeyeceğini tabiki biliyorum,farkında isen cihazım Next machina 3d dedim yani cihazım 4K olmuş olsa hangi şifre olursa olsun bir yolunu bulur izlerim,çünkü Machina 3D ile izleyemediğim yayın yok. Sorum şu TRT 4K nın gerçekten Biss key koyup koymayacağı. Ama siz habire gereksiz yere teknik konular ve birde habire fantazi anlatıyorsunuz🙂

osnakli

New member
Üye
28 Şub 2019
8
0
1
Evet sizinkiler boşuna çünkü ben tv ile şifreli yayın izlenemeyeceğini tabiki biliyorum,farkında isen cihazım Next machina 3d dedim yani cihazım 4K olmuş olsa hangi şifre olursa olsun bir yolunu bulur izlerim,çünkü Machina 3D ile izleyemediğim yayın yok. Sorum şu TRT 4K nın gerçekten Biss key koyup koymayacağı. Ama siz habire gereksiz yere teknik konular ve birde habire fantazi anlatıyorsunuz
İyi de trt 4k nın biss koyacağını siz söylemişsiniz ben anlamıyorum ki haberi veren siz bize kızan da siz. Sonra da fanteziye laf ediyorsunuz. Eğer canınız muhqbbet istiyorsa arayın konuşalım:)

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
292
200
43
bursa
www.next.web.tr.com
İyi de trt 4k nın biss koyacağını siz söylemişsiniz ben anlamıyorum ki haberi veren siz bize kızan da siz. Sonra da fanteziye laf ediyorsunuz. Eğer canınız muhqbbet istiyorsa arayın konuşalım:)

Evet bu siteye haberi ben vermiş oldum,ben de az önce başka bir siteden öğrendim aslı varmı diye bu sitededeki uydu işleri ile çok haşir neşir olan ustalarıma teyid ettirmek istedim,ama ne yazık şansıma siz çıktınız habire laf ola beri gele konuşuyosunuz. O zaman size sorim aslı var mı bu olayın?

osnakli

New member
Üye
28 Şub 2019
8
0
1
Duymadım hiç. Ama olursa da soeunnetmeyin trt1 hd den izlerisniz. Paneliniz 150 altı ise çok fark hissetmeyeceksiniz zaten.