Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Trt spor ses

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
Bu sabah cihazi actim.trt spor hd kanalinda ses kesilmesi oluyor.neden olur bu sorun?

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
aynı sorun bende de var malesef teknik bir sorun olduğunu düşünüyorum. bu cihazdan başkasını kullanan kişiler yazarsa anlayabiliriz asıl problemin nereden kaynaklandığını

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
Bana kalirsa cihazdan kaynaklaniyor.yayindan bu kadar uzun sorun olacagini sanmiyorum
arkadaşım diyelimki cihazdan kaynaklanıyor bende hem machina 3d var hemde internet machina bu durum ikisindede mevcut o halde ikisidemi sorunlu bu teknik sorunu anlamak zor bilemiyorum trt spor hd yayınında bir alt yazı geçseler yayınımızın ses problemi var lütfen alıcılarınızın ayarları ile oynamayın diye buda olmayınca arkadaşlar haklı serzenişte bulunuyor hayırlısı olsun çözülür inşallah...

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
arkadaşım diyelimki cihazdan kaynaklanıyor bende hem machina 3d var hemde internet machina bu durum ikisindede mevcut o halde ikisidemi sorunlu bu teknik sorunu anlamak zor bilemiyorum trt spor hd yayınında bir alt yazı geçseler yayınımızın ses problemi var lütfen alıcılarınızın ayarları ile oynamayın diye buda olmayınca arkadaşlar haklı serzenişte bulunuyor hayırlısı olsun çözülür inşallah...
Bende diyorum ki teknik sorun bunkadar uzun surmez.ayrica trt sd yayininda niye sorun yok.nextin genelinde var demeknki sorun.

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
Kanalı sildim yeniden tarattım X
Eski yazılıma döndüm X
Fabrika ayarlarına döndüm X
Ses ayarlarını denedim X

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
Bence kanalla
Kanal ile ilgili bi sorundu markalarla alakası yok
Bence kanalla alakasi yok.daha oncede olmustu bende...trt spor gibi bi kanalda bu kadar uzun sureli teknik sorun yasanmaz ki yasansa sd yayinda da olurdu.ayrica bilgilendirme yazisida gecerlerdi kanalla alakali sorun olsaydi

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Bence kanalla

Bence kanalla alakasi yok.daha oncede olmustu bende...trt spor gibi bi kanalda bu kadar uzun sureli teknik sorun yasanmaz ki yasansa sd yayinda da olurdu.ayrica bilgilendirme yazisida gecerlerdi kanalla alakali sorun olsaydi
Vestel tv dahili uydu ile aynı idi digitürk kutuda aynı problem vardı