Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Usb ile cccam atılabilir mi

Genon

New member
Üye
21 Kas 2018
5
1
3
Merhaba arkadaşlar ben 10000uhdplus yeni aldim cccam yüklemek istiyorum nasil yapriz bunu daha once 18500 e usb ile alsharedat dosyasiyla güncelliğiyordum ama bunfa nasil olucak C: yazilacakmi elle nasil yuklenir
Freeshare çalışmıyor naptiysam olmadi
Bana yardımcı olurmusunuz

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Merhaba arkadaşlar ben 10000uhdplus yeni aldim cccam yüklemek istiyorum nasil yapriz bunu daha once 18500 e usb ile alsharedat dosyasiyla güncelliğiyordum ama bunfa nasil olucak C: yazilacakmi elle nasil yuklenir
Freeshare çalışmıyor naptiysam olmadi
Bana yardımcı olurmusunuz
Genon Merhaba arkadaş mesajınızı yeni gördüm öncelikle cihazınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın şimdi sorularınızı bildiğim kadar cevap vereyim menü düğmesine bas uygulamalardan oscam aç sunucu ayarlarını aç ekle aç (yeşil tuş) o sayfada gerekli yerlere yaz kaydet çık freeshareyide on yap çık açılır

Genon

New member
Üye
21 Kas 2018
5
1
3
Genon Merhaba arkadaş mesajınızı yeni gördüm öncelikle cihazınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın şimdi sorularınızı bildiğim kadar cevap vereyim menü düğmesine bas uygulamalardan oscam aç sunucu ayarlarını aç ekle aç (yeşil tuş) o sayfada gerekli yerlere yaz kaydet çık freeshareyide on yap çık açılır
Sağol kardeşim ama olmadi neyi ne yaptiysam olmuyor ilgine cok teşekkür ederim kardeşim

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Arkadaşlar Konu başlığı ile yazılan mesajlar farklı olmuş.

Usb ile cccam atılabilir mi
Arkadaşımız bu başlık ile soru sormuş. Ama bu konuda herhangi bir cevap ve bilgilendirme yok.

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
atodobi kardeşim menü düğmesinden oscamı aç off u on yap çık açılır ama internet bağlı olması lazım.

Son düzenleme:

atodobi

0
Üye
12 Eki 2013
4
1
3
atodobi kardeşim menü düğmesinden oscamı aç off u on yap çık açılır ama internet bağlı olması lazım.
ekleyecegim satir direkt c line mi yoksa oscam a cevrilmis hali mi olmali? convert mi yapmam lazim? on yaptim olmadi ! Ben bilgileri eksik giriyorum galiba ya da oscam a uyumlu yapmam lazim benim c satirini!

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
atodobi menü tuşuna bas uygulamalar çıkar uygulamalardan oscam üzerine gel ok le kart bölümünden ok altındaki tuşla aşağıda off üzerine gel ok tuşun kumandada sağdaki tuşla iks on yap yuvarlak ok işaretli tuşla çık tv tuşuna bas şifreli kanallara geç işlem tamam sarı olması önemli değil orda başka cccamlar vardır (16 adet) onlar sunucu ayarları ile ayarlanır orda en altta sil ekle düzenle yenile diye kısımlar var onları sonra cihaza ısındıktan sonra yapabilirsin

Son düzenleme: