Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Uydu açılmıyor

Ahmetaraz

New member
Üye
26 Mar 2020
18
1
3
Türkiye
Merhabalar. Minix hd punto plus cihazıma 2 tane güncelleştirme yaptım. Biri geçiş yazılımı diğeri ise ota 30 yazılım güncellemesi. İlk gümcelleştirmeyi başarıyla yaptım. İkinci güncelleâtirmeyi yaptıktan sonra cihaz açılırken gözte tuhaf işaret yerine küçük harflerle "on" yazdı açıldı ama görüntü yoktu. Gözde 0000 yazıyor. Kurtarma yazılımı yaptım ama gözde "on" dan başka birşey yazmıyor, cihaz açılmıyor. Lütfen acil yardım edin.

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
Arkadasim kurtarma yazili at uyduyu kapat yazimi usb indir cihaza tak cihazi fisten cikar tak kumandandan ise ses akt tusunu devamli bas sonra oraya ekran gelince ona gore devamvet yazilimi yukle

Ahmetaraz

New member
Üye
26 Mar 2020
18
1
3
Türkiye
Bende 4 farklı sürüm var. Ama ses açma tuşuna sürekli basınca hiçbirşey olmuyor. Geçiş sürümünü indirmek istiyorum bide 2 tane kurtarma var ben yeni olanı kullanıyorum

Ahmetaraz

New member
Üye
26 Mar 2020
18
1
3
Türkiye
Bozulmadan ve güncellemeye başlamadan önce sürümü xx/12/2015 ti(x yazan kısımları hatırlamıyorum.).

Ahmetaraz

New member
Üye
26 Mar 2020
18
1
3
Türkiye
Açıklamada yazdığım gibi kurtarma yaptım. Ama kurtarma yaptıktan sonra hiç açılmadı sadece gözde küçük harflerle on yazıyor