Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Uydu alıcı tavsiyesi

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Arkadaşlar merhabalar :
Konuyu nereye açacağım konusunda tereddut ettim lakin bu cihazı almak istediğim için buraya açtım, yanlışlık olduğu ise affola 🫣

Yukarıda da belirttiğim gibi 2000wifi alma niyetim var tek tercih sebebim server durumu (hellassat uydusu kanalları izlemek) ve birazda tabii maddiyat,(Max 500₺) ,bu cihaz işimi görür mü acaba

Naçizane tavsiyelerinizi bekliyorum.😀😀

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Evet haklısın bende öyle aldım o yüzden garanti kağıdına kaşesini vurdurttum tarih imza attırdım.

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Ucuza cihaz satma nedeni fatura kesmemesi, 23yildir next bayisi olduğunu söylüyor kendisi, fatura kesmediği için sattığı ürünlerin fiyatları piyasanın altında.
Faturasız üründe garanti durumu ne olur peki ?
Bu zamana kadar hiç bir elektronik üründe başıma gelmedi ama konu başlıklarını okudumda re-boot hatalı urunlerde elimde kalabilir ürün ?

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Evet haklısın bende öyle aldım o yüzden garanti kağıdına kaşesini vurdurttum tarih imza attırdım.
Böyle bir durum varsa değerlendirme yapabilirm.

Şimdi next 2071 de iks next dışında başka s*ver yukleniyor mu bilginiz var mı acaba

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Böyle bir durum varsa değerlendirme yapabilirm.

Şimdi next 2071 de iks next dışında başka s*ver yukleniyor mu bilginiz var mı acaba

Server destegi olarak Cccam, Newcamd ve mgcam olması lazım. Free iptv, freee vod, gibi ekstra hediyeleri var. Iptv uygulamaları; stalker, joker, xtream, jettv, famil iptv, gold iptv vs. vs. Gibi.

SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Server destegi olarak Cccam, Newcamd ve mgcam olması lazım. Free iptv, freee vod, gibi ekstra hediyeleri var. Iptv uygulamaları; stalker, joker, xtream, jettv, famil iptv, gold iptv vs. vs. Gibi.

SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler hocam , IPTV yi APK olarak tvstick de hallediyorum, cihazda sadece server özelliği önemli benim için net bilgi gahilinde almak istiyorum ilerleyen zamanlarda pişman olmamak adına