Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Uydu kanalı yok

zekai

0
Üye
26 Haz 2017
58
5
8
İyi geceler arkadaşlar. İlk defa böyle bir problem yaşıyorum. Kanal liste düzenlerken takılı kaldı bende alıcının fişini çektim. Tekrar açtığımda uydu kanslı yok dedi kanallar yok. İPTV adreslerim duruyor, cc cam server bilgileri duruyor, tanımlı uydular duruyor, cihaz bilgilerinde yazılım sürümü doğru vb. Sadece kanallar gitti. Yedeğim var ama baya eski. Önerebileceğiniz bir işlem varmı acaba, şimdiden teşekkür ederim.

zekai

0
Üye
26 Haz 2017
58
5
8
İyi geceler arkadaşlar. İlk defa böyle bir problem yaşıyorum. Kanal liste düzenlerken takılı kaldı bende alıcının fişini çektim. Tekrar açtığımda uydu kanslı yok dedi kanallar yok. İPTV adreslerim duruyor, cc cam server bilgileri duruyor, tanımlı uydular duruyor, cihaz bilgilerinde yazılım sürümü doğru vb. Sadece kanallar gitti. Yedeğim var ama baya eski. Önerebileceğiniz bir işlem varmı acaba, şimdiden teşekkür ederim.
Kör tarama ile hepsini baştan ayarladım artık başka çare bulamadım

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
261
307
63
62
T.C.İzmir
Kör tarama ile hepsini baştan ayarladım artık başka çare bulamadım

Merhaba,bende Machina 3d süper var.Bu cihazlarda sanki kronik sorun var.Bazen aynen sizin yaşadığınız gibi kanal listesi kendi kendine siliniyor.En iyisi usb bellekte yedek bulundurmak.Bu usb'deki yedeği ara sıra güncellemek lazım sıkıntı olduğunda kolayca yüklemek için.Kör tarama yaptırmak ve sıralamak zaman alıyor.