Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

V1.29B3 Güncellemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Merhabalar,
İnternet üzeri güncellemede V1.29B3 yazılımı gelmiş.
Yazılım tarihi 24 Aralık 2015 olarak değişmiş.
Bu konuda bilgisi olan var mı acaba şuan bu yazılımı cihaza yükledim. Yedeklediğim kanal listesi yüklenmiyor malesef.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Bugün cihazın interneti üzerinden yayınlanan yeni yazılımı test ettim.

V1.29B2 "02 12 2015" yazılımı olmasına rağmen bugün yayınlanan V1.29B3 yazımında "24 12 2015" yazıyor. Bu yazılımı neden bu şekilde ve böyle yayınladılar bilmiyorum.
Cihaz yeni yazılım ile özellikle açılışta biraz yavaşladı. Sadece Türksat kullanan birisi olarak FreeServerda ne gibi bir değişiklik var ve bu yazılımda PowerVU eklenmiş mi bir bilgim yok. Konu ile ilgili üstadlardan halen bir açıklama bekliyorum esasen.

Bir önceki yazılımda yedeklediğim kanal listesini dediğim gibi bu yazılımda yükleyemedim. Ayrıca Picasa uygulaması yaklaşık 1 seneden fazladır ne yazık ki çalışmıyordu. Bu yazılım ile Picasa uygulamasına e-posta adresim ile sorunsuz giriş yapabildim.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Bugün cihazın interneti üzerinden yayınlanan yeni yazılımı test ettim.

V1.29B2 "02 12 2015" yazılımı olmasına rağmen bugün yayınlanan V1.29B3 yazımında "24 12 2015" yazıyor. Bu yazılımı neden bu şekilde ve böyle yayınladılar bilmiyorum.
Cihaz yeni yazılım ile özellikle açılışta biraz yavaşladı. Sadece Türksat kullanan birisi olarak FreeServerda ne gibi bir değişiklik var ve bu yazılımda PowerVU eklenmiş mi bir bilgim yok. Konu ile ilgili üstadlardan halen bir açıklama bekliyorum esasen.

Bir önceki yazılımda yedeklediğim kanal listesini dediğim gibi bu yazılımda yükleyemedim. Ayrıca Picasa uygulaması yaklaşık 1 seneden fazladır ne yazık ki çalışmıyordu. Bu yazılım ile Picasa uygulamasına e-posta adresim ile sorunsuz giriş yapabildim.

Headendle ilgili bir güncelleme yapıldı sadece, önemli bir değişiklik yok, PowerVu Eklenmedi.

Kolay gelsin.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Yeni yayınladıkları yazılımın, sistem bilgisinde eski tarihle yayınlaması manidar. Firma ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim.
Bu yazılım ile tek artı notum, Picasa uygulamasını düzeltmiş olmaları. Umarım Youtube'yide düzeltirler ve PowerVU gelir. Bu sessizliğin sonunda, ses getirecek birşeyler yapması gerek firmanın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...