Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Vanilla server

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Stor33

New member
Üye
21 Şub 2020
12
3
3
Vanilla servere ne oldu artık birçok kanalı açmıyor özellikle astra 19 csat gitti.bu durum geçici mi bilgisi olan varmı cihazı da yeni almıştım para çöp oldu

Stor33

New member
Üye
21 Şub 2020
12
3
3
Özellikle fransa beinler için almıştık nex 2053 ü çöp oldu ev kutu çölpüğü oldu.

Stor33

New member
Üye
21 Şub 2020
12
3
3
Arkadaşlar türkiyede satılan uydu alıcıları aldatmaca next 2053 bir ayda çöp oldu bu işte araplar önde ben öğrendim işi ama geç oldu aklınız varsa orca vanilla serverli uydu alıcısı alın

mahmut0476

New member
Üye
29 Kas 2019
29
2
3
arkadaşlar cihazi 1 dakikada çop yaptiniz bir bekliyelim sistemsel bir hata belki yazilimla cozulebilir boyle saniyelik cihazi cop yapmiyalim bence

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
Bu cihazı almayı tavsiye eder misiniz?görüntü kalitesi nasıl ip tv sorunsuz çalışıyor mu?Astra uydusu dışında diğer uyduda deneyen oldu mu?

efe2004

Özel Üye
Özel Üye
2 Şub 2020
43
14
8
arkadaşlar cihazi 1 dakikada çop yaptiniz bir bekliyelim sistemsel bir hata belki yazilimla cozulebilir boyle saniyelik cihazi cop yapmiyalim bence
Arkadaşım Csat ile ilgili sıkıntı genel, Next 2053 Vanilla ile ilgili değil. Sıkıntının 1 hafta içinde çözülebileceği düşünülüyor. Eğer farklı mecraları da takip ederseniz ( https://*******/satforum/showthread.php?t=787950&page=29&highlight=csat ) genel problem olduğunu teyit edersiniz. Ayrıca sadece Csat performansı üzerinden satış ve pazarlama planını kurgulayan markalara bile bu şekilde sitem edilmiyor.

efe2004

Özel Üye
Özel Üye
2 Şub 2020
43
14
8
Arkadaşım Csat ile ilgili sıkıntı genel, Next 2053 Vanilla ile ilgili değil. Sıkıntının 1 hafta içinde çözülebileceği düşünülüyor. Eğer farklı mecraları da takip ederseniz ( https://*******/satforum/showthread.php?t=787950&page=29&highlight=csat ) genel problem olduğunu teyit edersiniz. Ayrıca sadece Csat performansı üzerinden satış ve pazarlama planını kurgulayan markalara bile bu şekilde sitem edilmiyor.
turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=787950&page=29&highlight=csat

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
yok arkadaş yok next gerçekten bu işi unutmuş yemin ediyorum 80-90 liralık cihazlar 250 liralık 2053 çok daha fazla iş görüyor bu dediğim ucuz cihazlarda csatlar açık diğer açılan konulardada hep eleştirdim yahu kardeşim şu cihazın birde olumlu yanını konuşalım milletin bir çoğu csat paketi için alıyor bu uyduyu bari buna bari bir çözüm bulun anladık youtube olsun mozaiklenme olsun bunun çaresini bulamıyorsunuz bari şu verdiğiniz serveri bari doğru dürüst kullanalım şu anda sadece normal paketleri açıyor onları zaten free serverlede izleniyor bir taraftan bir yıllık serverin ömrü hiçbir işe yaramadan korana virüse bulaşmışki hiçbir işe yaramadan yavaş yavaş can veriyor next destekten ümidim kesildi başka bir yerden dönüşüm yazılımı bulsam değiştiricem

efe2004

Özel Üye
Özel Üye
2 Şub 2020
43
14
8
yok arkadaş yok next gerçekten bu işi unutmuş yemin ediyorum 80-90 liralık cihazlar 250 liralık 2053 çok daha fazla iş görüyor bu dediğim ucuz cihazlarda csatlar açık diğer açılan konulardada hep eleştirdim yahu kardeşim şu cihazın birde olumlu yanını konuşalım milletin bir çoğu csat paketi için alıyor bu uyduyu bari buna bari bir çözüm bulun anladık youtube olsun mozaiklenme olsun bunun çaresini bulamıyorsunuz bari şu verdiğiniz serveri bari doğru dürüst kullanalım şu anda sadece normal paketleri açıyor onları zaten free serverlede izleniyor bir taraftan bir yıllık serverin ömrü hiçbir işe yaramadan korana virüse bulaşmışki hiçbir işe yaramadan yavaş yavaş can veriyor next destekten ümidim kesildi başka bir yerden dönüşüm yazılımı bulsam değiştiricem
Phoniex server login tarafında aynı kod ile aktivasyon yapın. Şu an arada mozaiklenerek geliyor bir iki gün içinde o sıkıntı da giderilecek
Csat 14 Mart sonunda genel olarak kapandı. Bunu bilen biliyor.

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
efe kardeşim csat her serverde kapalı değil birikincisi isim vermek zorunda bıraktın beni dreamstarın beş yıl önce çıkardığı mini hd cihazda bile youtube sorunsuz çözünürlük hangi pid o şekilde çalıştırabiliyorsa next neden çalıştıramıyor kaldıki bu cihazın fiyatı 80 90 lira civarında akla o zaman tek soru takılıyo next demekki o değerdeki bir cihaz kadar önem vermemiş donanım olarak ben şuan next kaldırdım bir köşede duruyor verdiğim paraya değil isime yazık olmuş donanım olarak demekki hiç önem verilmiyor başka bir açılan konuda tekrarlamıştım müşteri bir sefer kaybeder ama üretici daha çok kaybeder istesem gidip 100 liraya satılan botech vardı onuda alabilirdim ama next tercih ettik bu botech dediğim 100 liralık cihazlarda bile hala csat lar açık bu konuda dahada yazmıyacağım anladımki bu cihazın donanım olarak kapisitesi bu kadar fazla bir şey beklemek aptallık olur

Son düzenleme:

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Son yazılımla vanilla kaldırıldı, şuan sadece phoex var, oda belli başlı kanalları açıyor, fakat sever süresi bitse nerede alacağımız bellli değil kartpaylaşım diye bir yer var, adamlar ulaşılmıyor, veya cevap alamıyoruz, cihazın bir çok özelliği hakkında net bilgi yok, sürekli şifreli yayın uyarısı var,

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Satın alırken size csat açıyor diye bir garanti mi verildi? eğer öyle ise aldığınız yer ile iletişime geçin. free serverler, iks, vanilla, vs. açılan içerikler çok faklı olmakla beraber hiçbirinin garantisi yok, örneğin tanderberg gitti ama 2053 kullananlar hala o kanalları ve daha fazlasını izleyebliyor değil mi? ben cihazın reklamında yada ilanlarda şu kanllar şu süre ile açık diye bir ibareye rastlamadım. mesela 2000hd serisi en günceli şuan 2071 ama ondaki free server iks 42e 1-2 kanal dışında bişey yok.

Dönüşüm yazılımı illa ki vardır aynı chipset ir çok cihaz var, ama unutmayın ki hepsinin (iptv dışında) kaynağı aynı.

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Satın alırken size csat açıyor diye bir garanti mi verildi? eğer öyle ise aldığınız yer ile iletişime geçin. free serverler, iks, vanilla, vs. açılan içerikler çok faklı olmakla beraber hiçbirinin garantisi yok, örneğin tanderberg gitti ama 2053 kullananlar hala o kanalları ve daha fazlasını izleyebliyor değil mi? ben cihazın reklamında yada ilanlarda şu kanllar şu süre ile açık diye bir ibareye rastlamadım. mesela 2000hd serisi en günceli şuan 2071 ama ondaki free server iks 42e 1-2 kanal dışında bişey yok.

Dönüşüm yazılımı illa ki vardır aynı chipset ir çok cihaz var, ama unutmayın ki hepsinin (iptv dışında) kaynağı aynı.
Nasil 1 2 kanal bende hepsi açik 2 3 gündür izliyorum

foxmax

New member
Üye
16 Ağu 2019
17
0
1
next usb ye 2000 hd yazılım sorunu var sürekli donma yapıyor bir kanaldan diğerine geçtiginde yayın göstermiyor malum kanal 5 saniye açılıyor sonra yok buna çözüm bulun pakistanda azerbaycan adamlar ucuz cihazlarla açıyor biz ise onlar sadece bakıyoruz yotube da next cihazlara önem vermiyor çok pişmanım aldığıma keşke başka cihaz alsaydım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...