Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Veri Kurtarma Programı

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Iyi aksamlar arkadaslar
2 TB kapasitede Harici hard disk yanlislikla formatlandi ve icerisindeki tum filmler silindi.
Dolayisiyla bu silinen verilerin tekrar kurtarilabilmesinin mumkun oldugu internet ortaminda belirtilmis olsada acaba bizim next ailesi uyelerinden basina boyle bir olay gelen varmi var ise nasil kurtardi, hangi programi onerir. Kayde deger yorumlariniz icin simdiden tesekkurler.
Diger bir hdd keza 2 tb ve pc gorsede verileri almakda problem yasiyorum cunku pcnin donmasina sebep oluyor.

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
iyi akşamlar Recuva diye bir programla kurtarabiliyorsun ama malesef hepsini kurtarmıyo bazı fotoları filan eksik kurtarıyo bazı filmleri programları bozulmuş olarak geri getiriyor .senin anlayacagın hiç bir program yüzde yüz hepsini kurtaramıyor.

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
iyi akşamlar Recuva diye bir programla kurtarabiliyorsun ama malesef hepsini kurtarmıyo bazı fotoları filan eksik kurtarıyo bazı filmleri programları bozulmuş olarak geri getiriyor .senin anlayacagın hiç bir program yüzde yüz hepsini kurtaramıyor.
Yorumunuz icin tesekkurler 2 saat once EaseUS Data Recovery Wizard pro yukledim su an tarattiriyorum 2 tb cocuk filmleri turk filmleri ve belgesel arsivimdi. buyuk kapasite yaklasik tarama 18 saat suruyor. Cocuk filmlerini ve belgeselleri kurtarsam yetecek umarim kurtara bilirim. Turk filmleri cok onemli degil arsivlik olanlar zaten belli sayidaydi onlari bir sekilde yine bulurum.
Cok uzuldugum Cocuk filmleri oldu, cunku tam 12 yildir biriktirdigim Hepside hemen hemen 720p Compres riplenmis Multilang yaptigim filmlerdi
Yurt disinda cocuklar okullarda sokakda mecburen yasadigi ulke dilini kullaniyor, ben bu filmlerin hepsine Turkce dil paketi indirip kaliteli sunumlara senkronlayip DUAL yada MULTILANG yaptim alt yazilarida koydum ki cocugum TURKCE izledi ben Fransizca alt yazi izledim o turkcesini gelistirdi ben fransizcami. simdi cocuk delikanli oldu bana torun verecek yasta simdi o filmleri toruna izletecegim bir daha o filmleri indirmek ve hepsine tek tek turkce dil senkronlamak omur alir. ustelik o filmler icin paylasim sitesine 2 defa vip uye olmustum artik ugrasacak yasta degilim. Insallah kurtara bilirim.

Son düzenleme:

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
Size
Yorumunuz icin tesekkurler 2 saat once EaseUS Data Recovery Wizard pro yukledim su an tarattiriyorum 2 tb cocuk filmleri turk filmleri ve belgesel arsivimdi. buyuk kapasite yaklasik tarama 18 saat suruyor. Cocuk filmlerini ve belgeselleri kurtarsam yetecek umarim kurtara bilirim. Turk filmleri cok onemli degil arsivlik olanlar zaten belli sayidaydi onlari bir sekilde yine bulurum.
Cok uzuldugum Cocuk filmleri oldu, cunku tam 12 yildir biriktirdigim Hepside hemen hemen 720p Compres riplenmis Multilang yaptigim filmlerdi
Yurt disinda cocuklar okullarda sokakda mecburen yasadigi ulke dilini kullaniyor, ben bu filmlerin hepsine Turkce dil paketi indirip kaliteli sunumlara senkronlayip DUAL yada MULTILANG yaptim alt yazilarida koydum ki cocugum TURKCE izledi ben Fransizca alt yazi izledim o turkcesini gelistirdi ben fransizcami. simdi cocuk delikanli oldu bana torun verecek yasta simdi o filmleri toruna izletecegim bir daha o filmleri indirmek ve hepsine tek tek turkce dil senkronlamak omur alir. ustelik o filmler icin paylasim sitesine 2 defa vip uye olmustum artik ugrasacak yasta degilim. Insallah kurtara bilirim.
Ozelden yazdim abide 1 yıl önce yanlışlıkla biçimlendirdim nasil bir yol izlicem

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Size
Ozelden yazdim abide 1 yıl önce yanlışlıkla biçimlendirdim nasil bir yol izlicem
Sevgili kardesim bir yil once diyorsunuz bu sure zarfinda o diske baskada dosyalar kaydettiniz vs daha oncede cok kez kaydedip islem yaptiklariniz var ise her sey ustuste binmis olabilir ben bu isin acemisiyip arastirip yapmaya calisiyorum, yardim istememdeki gayede o idi. Eski 2000 gb lik diskimdeki filmleri bu yeni sifir diske aktardim yani daha once bir cok kez veri uzzerinde islem gormedigi icin belki kurtara bilirim. cok film bozukda cikabilir. Su an hala tariyor. tarama bitecek film arsivimi bulur ise bir baska ayni boyutda disk gerekiyor ve hazirda bekliyor ona aktaracagim, insallah verileri bulur ben size bilahare yazarim. bence siz bir bilgisayarciya sorunuz. Yukarida belirttigim programi indirip kurunuz pro versiyonu buyuk boyutlari kurtarmak icindir. bende arastirdim ilk kez yapiyorum. her kelin bir berberi olur ben kendi kelimi kendim onarmaya calistim basara bilir isem ne ala, buradanda yardim talep ettim bakalim insallah gerek kalmaz. Gecmis olsun.

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Evet dedigim gibi tirnaklariniz var ise kendi basinizi kendiniz kasiyiniz, hayatimda ilk kez denedim 2000 gb lik film arsivimi yanlislikla silmistim programla tarattim hepsini buldu simdi baska bir depoya aktarmaya basladim umarim hepsini arizasiz bitirir.
Ayni durum basina gelen arkadaslar var ise oncelikle buyuk kapasite icin kesinlikle pro versiyonu kursunlar craclamayi unutmasinlar.
kesinlikle yanlislikla silinen depoya bosaldi diye baska bir sey aktarmasinlar. Aksi taktirde veriler ustuste gelecegi icin ariza olma ihtimali var.
Derin bir oh cektim. simdi diger arsivin veri aktarmama pc yi dondurma sorununa care bulmak gerekiyor.