Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Video ileri-geri sarma?

MXKM

0
Üye
12 Şub 2015
12
5
3
Selamlar. Next Machina 3D cihazımın usb bağlantısına harici disk taktım ve usb diskime attığım mpg,mpeg2,ts,..vb. formatta ki filmleri sorun olmadan seyredebiliyorum.

Yalnız filmleri ileri-geri alma sorunu mevcut. Hangi tuş/tuş kombinasyonuna bastımsa da ileri-geri alma işlemini yapamadım! Usb den bağlı olan harici diskteki filmleri nasıl ileri-geri alabiliriz?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selamlar. Next Machina 3D cihazımın usb bağlantısına harici disk taktım ve usb diskime attığım mpg,mpeg2,ts,..vb. formatta ki filmleri sorun olmadan seyredebiliyorum.

Yalnız filmleri ileri-geri alma sorunu mevcut. Hangi tuş/tuş kombinasyonuna bastımsa da ileri-geri alma işlemini yapamadım! Usb den bağlı olan harici diskteki filmleri nasıl ileri-geri alabiliriz?

Tabii derhal yardımcı olalım filmleri izlerken kumandanın üzerindeki SARI tuşun altındaki > tuşuna basın. Karşınıza SOL ÜST köşede bir pencere gelecektir.Sonra OK tuşunun yanındaki ses açma tuşuna basarsanız filmleri İLERİ sararsınız ses kısma tuşuna basarsanız filmleri GERİ sararsınız .Deneyip sonucu paylaşınız kolay gelsin...

Son düzenleme:

MXKM

0
Üye
12 Şub 2015
12
5
3
Dediğiniz şekilde yaptım ve oldu. Haydar Bey yardımınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme: