Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Xtream Bilgi Alınmadı Hatası

hpg_disco

0
Üye
23 Mar 2015
31
174
33
Test yazılım ve ana yazılımı denedim her iki yazılımda da xtream codes, jettv uygulamalarında bilgiler doğru olmasına rağmen bilgi alınamadı hatası vermekte. Güncellemeden önce böyle bir sorun yoktu.

Bilgisayar bozuk olduğundan eski yazılımı yükleyemiyor veya fabrika ayarlarına döndüremiyorum. Çözüm bulmadım.

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
cihaz internete bağlıysa menü ayarlardan yazlım güncelle bölümünden test yazlımı olarak güncelle internetten bulma crack iptv kullanıyosan bu tarz hatalar alman normal

hpg_disco

0
Üye
23 Mar 2015
31
174
33
Maalesef yine aynı hata hem ana yazılım hem test yazılımında bilgi alınamadı hatası veriyor.

Hesabı silip tekrar giriyorum yine olmuyor işin kötüsü güncellemeden önce böyle bir sorun yoktu.

Xtream codes, joker uygulaması bilgi alınamadı diyor

Jettv uygulamasında güncel içerikler geliyor tüm liste geliyor fakat açmak isteyince açamıyor.

sat06

Member
Üye
4 Tem 2020
43
58
18
Maalesef yine aynı hata hem ana yazılım hem test yazılımında bilgi alınamadı hatası veriyor.

Hesabı silip tekrar giriyorum yine olmuyor işin kötüsü güncellemeden önce böyle bir sorun yoktu.

Xtream codes, joker uygulaması bilgi alınamadı diyor

Jettv uygulamasında güncel içerikler geliyor tüm liste geliyor fakat açmak isteyince açamıyor.
ayni sorunlar 2071 de var bendeki makinada daha 10 günlük next cevap versin.

hpg_disco

0
Üye
23 Mar 2015
31
174
33
Ben ne yaptıysam çözüm bulamadım. Fabrika ayarlarına döndüm yine aynı, test yazılımını kurdum yine aynı. İptv'de bana ait bir iptv.

hpg_disco

0
Üye
23 Mar 2015
31
174
33
Tüm dnsleri denedim yine bilgi alınamadı hatası veriyor.

Dns olmadan jettv içerikleri çekiyor ama oynatmıyor. Kanalları M3u olarak next iptv'ye atınca sorunsuz çalışıyor.