Neler yeni

Yemeksepeti’ne rakip: Trendyol Yemek geliyor!

kaptan-8

Moderator
Moderator
Katılım
10 Ocak 2018
Mesajlar
5,519
Beğeniler
5,399
Konum
Adana
#1
Ağustos ayında Corona virüs pandemisindeki ihtiyaçlar için Hızlı Market‘i kullanıma açan Trendyol, bugün ise yeni bir haber ile karşımıza çıktı. Yemeksepeti’ne rakip olarak Trendyol Yemek geliyor!

1603743043806.png

Yemeksepeti’ne rakip: Trendyol Yemek geliyor!
Webrazzi’nin haberine göre Trendyol’un Android uygulamasında üst kısımda “Trendyol Yemek Açıldı!” mesajı görüntüleniyor. Yazı görüntülense de henüz herhangi bir menü açılmıyor. Ayrıca Trendyol’un iOS uygulaması ve web sürümünde de henüz bir bilgi yer almıyor.


Android uygulamasında yer alan görselde 30 dakika içinde teslim süresi ve 30 TL üzeri ilk 3 siparişte yüzde 30 indirim uygulanacağı da yazıyor. Bu hizmet şu an test aşamasında gözüküyor olsa da Trendyol’un yeni hizmetini kısa zaman içerisinde yayına alması bekleniyor. Hizmete dahil olarak kafe, restoran ve diğer üye işyerleri hakkında da henüz somut bir bilgi bulunmuyor.

Son yıllarda tüm sektörlerde yaptığı yatırımlarla konuşulan ve önümüzdeki 5 yıl için ciddi hazırlık içerisinde olan e-ticaret sitesi Trendyol, yatırımlarını sürdürerek pazarın tek söz sahibi olmak istiyor. Kulis bilgisine göre, Trendyol’un son yaptığı kampanyalarla birlikte Türkiye’deki bilinen e-ticaret sitelerinin zor durumda olduğu iddia edildi.

shiftdelete.net