Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni Minix HD Black Kullanıcısı

Charmer

0
Üye
6 Eyl 2012
2
0
1
İyi günler, birkaç gün önce Minix HD Black modelini satın aldım.Foruma da yeni üye oldum. Forumu biraz takip ettim sonra emuyu aktif etmek için televizyonun başına geçtiğimde aktif olduğunu gördüm. Acaba tüm ayarları yapılmış mıdır ? Benim ayar yapmam gerekiyor mu sizce ?

chi_x

0
Üye
10 Eyl 2012
5
0
1
Evet,tüm Next Minix HD { Pembe - Mavi - Black } Serilerine NEXT_MINIXHD İsimli Kéy dosyasını yükleyebilirsiniz..

Kolay gelsin.

Key dosyasını cihaza yükledikten sonra kanallar otomatik olarak mı açılacak yoksa bizim herhangi bir işlem yapmamız gerekiyor mu?
Ben de yeni bir black kullanıcısıyım kusura bakmayın.
Örneğin başında $ (dolar) işareti bulunan bazı kanallar açılır mı, açılanları nereden görebiliriz?
Bu konularda bilgisiz bir insanım detayları anlatabilir misiniz rica etsem ?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Key dosyasını cihaza yükledikten sonra kanallar otomatik olarak mı açılacak yoksa bizim herhangi bir işlem yapmamız gerekiyor mu?
Ben de yeni bir black kullanıcısıyım kusura bakmayın.
Örneğin başında $ (dolar) işareti bulunan bazı kanallar açılır mı, açılanları nereden görebiliriz?
Bu konularda bilgisiz bir insanım detayları anlatabilir misiniz rica etsem ?

Emu özelliğinin aktif olması gerekmektedir,

Sadece Türksat uydusu kullanıyorsanız linkteki kanallar şifreye girdikleri zaman yükleyeceğiniz kéyler ile izlenebilmektedir.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=2625&postcount=121

Türksat dışında ki uydular için zaten Cihazında F-Share olduğu için bir çok içerikte kanalı İnternet bağlantısını sağlıklı şekilde gerçekleştirerek Menü - Gereçler - Yerel Network Ayarları kısmında iken kumandadan 666666 tuşlanarak sarı renkli Free Share yazısının aktif olması yeterlidir.

chi_x

0
Üye
10 Eyl 2012
5
0
1
Emu özelliğinin aktif olması gerekmektedir,

Sadece Türksat uydusu kullanıyorsanız linkteki kanallar şifreye girdikleri zaman yükleyeceğiniz kéyler ile izlenebilmektedir.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=2625&postcount=121

Türksat dışında ki uydular için zaten Cihazında F-Share olduğu için bir çok içerikte kanalı İnternet bağlantısını sağlıklı şekilde gerçekleştirerek Menü - Gereçler - Yerel Network Ayarları kısmında iken kumandadan 666666 tuşlanarak sarı renkli Free Share yazısının aktif olması yeterlidir.

Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için yalnız bende minix black var yani ethernet yok benim cihazımda dolayısıyla internet bağlantısını nasıl yapacağım?