Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ Next Minix HD Amigo Plus Teknik Özellikleri

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
İşte "yeni yazılım desteği" dediğimiz şey bizim istememiz beklememiz veya evde kendimizin yapmasıyla olmuyo ya hani :) cihaz bu iken bu cihazdan uzak durmalı, next amigo; plus a göre çok güzel bir cihaz...

selam cihaz yeni. kullanıcılar eksikleri yazmalı ileriki günlerde bunların hepsi dikkate alınıp gerekli düzenlemeler yapılır amigo çıktığından beri 13 adet yazılım çıkarıldı bunları tabiki bizler evde yapmadık :D ilgili birim kullanıcılardan gelen yorumlar doğrultusunda hazırladı gene aynısı olacak destek hemen durdurulmaz cihaz yeni daha
ben size bazı sorular yöneltmiştim hiçbirine cevap vermemişsiniz
sinyal yok uyarısı bundada varmı?
bilgilendirme yapabilirmisiniz amigo amigo+plustan daha iyi derken neye göre dediniz favori liste sıkıntısına göremi
benim merak ettiğim iptv stabilmi? takılma yapınca kısa sürede tekrar bağlantı yapabiliyormu yada hiç bağlanmıyormu gibi ve kaç iptv kanal kapasitesi var(kullanıcı bölümünde)
XTREAM IPTV bölümünü denedinizmi fikirleriniz nedir
görüntü kalitesi tatminkarmı?

unutmadan birde emü hangilerini destekliyor pover vu beklentisi vardı kullanıcılarda
freeshare de takılmalar varmı

Son düzenleme:
5 Şub 2015
28
0
1
Ürünü kaç gündür inceliyorum ve fotoğraflarda ürünün üzerinde next logosu bulunmuyor.
Next bu ürüne neden kendi logosunu basmadı acaba ?

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Ürünü kaç gündür inceliyorum ve fotoğraflarda ürünün üzerinde next logosu bulunmuyor.
Next bu ürüne neden kendi logosunu basmadı acaba ?

Abi zaten ürün ithal mal. Üzerinde Next logosu olsa ne olmasa ne. 1 seneye kalmaz bu cihazın da yazılım desteği kesilir, yeni bir ürün ithal ederler ona devam ederler. Logolara pek takılmamak lazım ;)

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Amigo plus ın bu rezil arayüzü pırpırlayan tüm kanal listesi saçma sapan ekran grafiklerinin değişmesi için ciddi yeni sağlam bi yazılım lazım...amigonun şuanki yazılımı plusa göre 1000 yıl ilerde...

5 Şub 2015
28
0
1
Amigo plus bırak next amigo bile uygulamaları çalışmıyor
hiremco aldım 1500 ıp tv var,youtube sorunsuz çalışıyor

BENDE OLAN NEXT UYDU ALICILARI BOŞA ÇIKTI :)
Next minix HD Cool
Next minix HD Amigo
Next minix hd black plus

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Amigo plus bırak next amigo bile uygulamaları çalışmıyor
hiremco aldım 1500 ıp tv var,youtube sorunsuz çalışıyor

BENDE OLAN NEXT UYDU ALICILARI BOŞA ÇIKTI :)
Next minix HD Cool
Next minix HD Amigo
Next minix hd black plus

Amigo Plus'da Next'in ve işlemci firmasının verdiği tüm IPTV'ler ve filmler sorunsuz çalışıyor. Tek sorun yazılımı gayet amatörce ve basit. Birçok hata da mevcut. Amigo Plus'da diğer minix seriler gibi 1 yıl sonra tüm yazılım desteğini kesip, Next'in kara yüzüne eklenecek

5 Şub 2015
28
0
1
Amigo Plus'da Next'in ve işlemci firmasının verdiği tüm IPTV'ler ve filmler sorunsuz çalışıyor. Tek sorun yazılımı gayet amatörce ve basit. Birçok hata da mevcut. Amigo Plus'da diğer minix seriler gibi 1 yıl sonra tüm yazılım desteğini kesip, Next'in kara yüzüne eklenecek

bu gidişle yazılımı kendim yazacağım :)

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Next Minix HD Amigo Plus kullanmaya baslayali 1 hafta oldu, son cikan yazilimida yukledim fakat cihaz ilk acilista cok gec aciliyor, elimde eski Next YE 8000 PLUS var. 15 senelik cihaz bundan hizli ve menusu bundan iyi sadece HDMI ozelligi yok, neyse; gecen yil NEXT MİNİX HD TANGO FULL HD almistim? fazla kullanmaya firsatim olmadan hediye etmistim, keske aynisini alsaydim, cunku o MKV formatinda filmleride aciyordu, bununla USB ye yukledigim mkv filmleri izleme sansim yok, sadece XVID ozellikdeki filmleri izlemek mumkun. Umarim yeni yazilimlar ile bu sorun giderilir. Aksi taktirde musterisini bulur isem satacagim.

Son düzenleme:

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Yardimlariniza ihtiyacim var next amigo plus sorunum donma olayi 3 yazilim var hangisini yuklediysem olmuyor her 5 dakikada bir donuyor hic bir islemi yapamiyorum iptv ,yi seyredemiyorum kanallari ayarliyamiyorum fisten cekiyorum devam ediyor 5 dakika olmadan geri donuyor ne yapmam lazim yardimlarinizi bekliyorum saygi ve hurmetle saygilar

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
Yardimlariniza ihtiyacim var next amigo plus sorunum donma olayi 3 yazilim var hangisini yuklediysem olmuyor her 5 dakikada bir donuyor hic bir islemi yapamiyorum iptv ,yi seyredemiyorum kanallari ayarliyamiyorum fisten cekiyorum devam ediyor 5 dakika olmadan geri donuyor ne yapmam lazim yardimlarinizi bekliyorum saygi ve hurmetle saygilar

IPTV izlemek istediginizde, internetden yada torrent sitelerinden bir sey indiriyor yada paylasiyor iseniz IPTV kesin donacaktir, dolayisiyla internetde islem yapan bir program acik kalmamasina ozen gosterilmeli, eger bundan kaynakli degil ise cihazin aynisini bende kullaniyorum sizin cihazi pek normal goremedim umarim yardimci olacak birisini bulursunuz. Bende sizin gibi gurbetciyim iste bu ve benzeri konularda magdur oldugumuzda degistirmek icin 1 sene beklemek gerekiyor ki oda imkansiz. Selamlar .

Son düzenleme:

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
USB ye Kanal Yedekleme Ve Geri Yükleme
Sevgili arkadaslar bilgi paylasdikca deger kazanir dusuncesiyle sizlerin bilgilerine ihtiyac duyuldu. Evimde kisa suredir kullandigim
Next Minix HD Amigo Plus cihazina gerekli yazilimlari, guncellemeleri yaptikdan sonra haliyle Reset atiyoruz ve kanallar otomatik geliyor, fakat bu kanallari bizzat manuel siralamasini kendi yaptigim sekilde usb ye kaydedip sonra geri nasil yukleyebilirim. Konu mutlaka forumlarda var ama tum cihazlarin sistemi farkli olabilecegi dusuncesiyle bu yaziyi yazmak durumunda kaldim. Ayrica yine gecen yil aldigim 3 farkli cihazda ayni sistemle mi oluyor onlarin markasida soyle:
Next Minix HD Tango Plus
Next Minix HD Tango
NextStar YE-5000 HD CX Plus
Verilecek cevaplariniz icin simdiden tesekkurler, calismalarinizda kolayliklar dilerim.

Son düzenleme:

comik

0
Üye
7 Eyl 2016
18
0
1
amigo plusu bu kadar kötülemeyin ben kullanıyorum yalnızca bir iyileştirme yazılımına ihtiyacı var hepsi bu zannedersem yakında iyileştirme yazılımıda gelir

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
amigo ile amigo plus uydu alıcısının fiyatları aynı galiba amigo plus en son çıkan uydu alıcısı diye biliyorum amigo plus'ta film izle menüsü var mı? hangisi daha iyi

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,734
93
France
PVR Dosyasi nedir.
DB_09-21-01-30. SERVICE
defaultdb.bin
bunlar hakkinda bilgi verebilirmisiniz tesekkurler.
(USB ile kanal yedegi oldugunu ogrendim)

Son düzenleme:

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Ben 5 eylulde next amigonun plusun donma olayini yazmistim hic bir islem yapamadigimi bildirmistim Benin kendi hatamla oldugunu buldum 3+4 tane free cccam yuklemistim bunlari kapatinca her sey normale dondu su an cok guzel calisiyor herkesten ozur dilerim ayni hataya Düsen olursa denesinve her sey guzel olacak insallah saygi ve hurmetlerimle SLM

komando38

0
Üye
8 May 2016
93
33
18
Kayseri
Dayseq 1.0 kapalı seçeneği olmadığı için dayzeg 1.01 çakışıyor 5.6.7.8 uyduları aktif edemiyorum birde tv kontrol tuşları na ses açma basıldığında cihaz kanal listesi gelip gidiyor yani hem cihazı hem tvyi çakışıyor

memo61

0
Üye
14 Eki 2013
8
0
3
Merhaba. Free şehre giremiyorum. Menü ye basıp 7777 yapıyorum cihazda hiç bi tepki yok.hotbirt deki şifreler nasıl açılıyor. Cihazı 2gun oldu alalı yoksa iade edeceğim. Yardimmmmm cihaz amigo plus..