Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ NextStar YE-18000 HD CX Uydu Alıcı ( 1080p Full HD )

barboli

0
Üye
16 Ağu 2013
4
0
1
selamlar herkeze 18000 cx orjinal yazılımını istemeden sildim acil yardım eden olur mu teşekkür ederim

barboli

0
Üye
16 Ağu 2013
4
0
1
sorun çözüldü ve sesli düşünüyorum yeni yüklenen yazılımdaki tarih önemli mi bu biraz beni düşündürdü karbon usta

ygokers

0
Üye
2 Ağu 2013
1
0
1
merhabalar.. beIN SPort 1 ve 2 biss keyleri var mı? bu uydu alıcısı bu kanalı açarmı? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

charli

0
Üye
6 Eyl 2013
14
0
1
Hatalı resim

YE-18000HD CX ile alakalı resim değil, yazdığım serinin menusu farklıdır, bu Arkadaş hang, cihazın resimlerini eklemiş merak ettim!

Arkadaş nasıl firmadır anlayamadım cihaz satıyorlar para verip alıyoruz ama sitelerinde bile cihazın seri numaraları farklı.

Karar verin nedir sattığınız seri veya verdiğiniz yazılımlar, kendi ürünlerinizden haberiniz yokmudur?

Sitenizde 2 farklı model var, iki modelede ait farklı bir sürü yazı var, İnsanlar hangi ürünlerinize para verip aldı?
yzps.png

Yazılım yükleyeyim dedim, kendi sitelerinden kendi ürünlerinden habersizler, soruyorum doğru dürüst cevap verin, cihazlarınızın seriallerini tam yazıp ayıp.

YE-18000HD CX nedir?
YE-18000CX HD nedir?

Biz neye para verdik yahu, dalgamı geçiyorsunuz alaymı ediyorsunuz, illaki sizi BTK şikayet edip kandırıldıkmı diyelim, ne diyelim?

Veya servisinizi çağırıp cihazlarınızı iademi edelim?

Türkçe Menu farklı İngilizce farklı, Türkce menüde ayarları bulamadım, İngilizce menude tüm detaylar net ve açık, 3 defa cihaz saçmaladı favorisi listesi uçtu, İngilizce yapmasam halen uğraşacaktım.

Yada firmanızdan cihaz falan almamak gerekiyor. Paramla rezil dolum, ürün satıyorsunuz kendi ürünlerinizden haberiniz yok İnsanlara doğru dürüst sattığınız ürünlerin serilerini bile yazamıyorsunuz.

Son düzenleme:

charli

0
Üye
6 Eyl 2013
14
0
1
Firma desteği bu olsa gerek.

Site diyorki Siz safsanız biz ne yapalım, para verip almasaydınız.

Bir daha cihaz alırken pahalı olsun ama kaliteli servis desteği olsun, bu serilere 200 lira verip paramızla rezil olmayaı sonuna kadar hak ediyoruz.

Adamlar 500 lira veriyor her türlü desteğide kaliteli müşteri saygısınıda veriyorlar.

Arkadaşlar Elimde 1 ay önce aldığım Next 18000HD CX 100 liraya satılıktır, iki kumanadası + para verip 20 liraya verdiğim 4GB flash bellekte fiyata dahildir.

İsteyen olursa mesaj atın, İstanbul içi elden teslim alabilirsiniz, ganartisi mağaza fişi kısaca full paket teslim edilecektir.

Bu rezaletten kurtulmama gerekiyor, çunki uğraştıkca inanın sinirlerim bozuldu, herşeyi ile rezil kumanadası yüzünden paramak uçlarım ağrıdı.

klasbarmen

0
Üye
16 Ara 2013
4
0
1
hocam iyi günler forumda yeniyim konu açmayı bilmiyorum yeni bi cihaz aldım ye 18000 hd cx cihazı aldığım yerde arkadaş wirelez adapterle internete bağlandı ama ben evde yapamadım çok uğraştım wireles adapterim farklı ondanmıdır acaba yardım lütfen

klasbarmen

0
Üye
16 Ara 2013
4
0
1
hocam iyi günler forumda yeniyim konu açmayı bilmiyorum size sorayım dedim. yeni bi cihaz aldım ye 18000 hd cx cihazı aldığım yerde arkadaş wirelez adapterle internete bağlandı ama ben evde yapamadım çok uğraştım wireles adapterim farklı ondanmıdır acaba yardım lütfen

erhanden

0
Üye
3 Mar 2012
11
0
1
Bu gün son yazılımlı cihazıma 64gb flash disk taktım cihaz görmedi. Aceba desteklemiyor mu? Flash disk sağlam başka cihazlar da sorun yok.

birbirey

0
Üye
13 Kas 2016
2
0
1
Değerli forumdaşlarim hepsidijital'den next 18000 hd cx modelinin fiyatina baktim, tükenen ürün 332 lira'yi bulmuş. Diğer next ürünlerine de baktim genel olarak hepsi düşüş göstermiş ama ne hikmetse bu firlamiş. 2 sene önce 150 lira'ya almiştim, memnun olduğum da söylenemez işlemcisinin ağirliğindan dolayi. Gömü mü buldular sonradan cihazda anlamadim. Bilgisi olan arkadaşlar aydinlatirsa sevinirim. Saygilar.

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
hocam iyi günler forumda yeniyim konu açmayı bilmiyorum size sorayım dedim. yeni bi cihaz aldım ye 18000 hd cx cihazı aldığım yerde arkadaş wirelez adapterle internete bağlandı ama ben evde yapamadım çok uğraştım wireles adapterim farklı ondanmıdır acaba yardım lütfen
Ewt olabilir 53 70 raling wifi aparatla calisicak

aliihsan45

0
Üye
11 Haz 2012
7
0
1
teşekkürler yeni yazılımı(08,11,2016) yükledim HDMİ kablo ile bağladığımda sinyal yok diyor scart scart kablo ile bağladığımda çalışıyor ama görüntü kalitesi hdmi kadar iyi değil, yeni yazılım ve hdmi kablo ile kullanan varmı. bendeki yazılımsal arızamı çünkü eski yazılımda bu sorun yoktu.

gfbslh

0
Üye
14 Ocak 2013
219
83
28
istanbul
teşekkürler yeni yazılımı(08,11,2016) yükledim HDMİ kablo ile bağladığımda sinyal yok diyor scart scart kablo ile bağladığımda çalışıyor ama görüntü kalitesi hdmi kadar iyi değil, yeni yazılım ve hdmi kablo ile kullanan varmı. bendeki yazılımsal arızamı çünkü eski yazılımda bu sorun yoktu.

bende dün yeni yazılımı yükledim böyle sorun olmadı, şu yolu dene derim.
hd kabloyu taktık dan sonra tv nin kumandasından av tuşu ile hangi hd ye takdıysanız onu seçin düzelmesi lazım.

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"

yazlımla alakalı bende Next ye 18500HDplus modeli 08112016 yazlımı yükledikden sonra cihazın HDMI çıkışı çalışmaz oldu geri 13102016 yazlıma döndürdüm cihazı HDMI çıkış çalışdı