Neler yeni

YENİ NextStar YE-18000 HD (TKGS) Uydu Alıcı

isayurga

Member
Üye
karbon kardeş bir önceki ile arasında fark nedir?her yazılım attığımda soluğu serviste alıyorum çünkü cihaz çöküyor.bu durum inşallah yeni modelde düzeltilmiştir.kolay gelsin.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.next.web.tr
karbon kardeş bir önceki ile arasında fark nedir?her yazılım attığımda soluğu serviste alıyorum çünkü cihaz çöküyor.bu durum inşallah yeni modelde düzeltilmiştir.kolay gelsin.
Diğer model ile farkları CX modeli ALI3601 işlemci vardı,bu daha yeni bir işlemci ALI3618 işlemciye sahip,Türksat otomatik kanal tarama sistemi var bu yeni modelde, CX modelinde smart kart okuyucu bulunurken, bu model kartsız model... donanımsal farklar bunlar...
Yazılım yükleme konusunda sıkıntınıza gelirsek (bu konuyu fazla meşgul etmeden) sizin yazılım yükleme şeklinizle ilgili bir sıkıntı olabilir,cihazınızın bölümünde nasıl yapılması gerektiğine dair resimli anlatımlar bulunuyor, oradan yardım alabilirsizinz sormak istediğiniz soru(n) olduğunda o bölümdeki konudan yardım isteyebilirsiniz. (genelde en büyük sorun yazılım+kanal listesi şeklinde yazılım yükleme seçilmediği zamanlarda olmakta.)

Aydin2004

New member
Üye
Bu yeni modelde usb üzerinden kart paylaşımı yapılabiliyor mu? Modül eksikliği dışında eski modele göre bir eksiklik var mı? Teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.next.web.tr
Bu yeni modelde usb üzerinden kart paylaşımı yapılabiliyor mu? Modül eksikliği dışında eski modele göre bir eksiklik var mı? Teşekkürler
NextStar YE-18000CX HD modeline göre eksileri ;
Free share yok, daha doğrusu kart paylaşımı yok (CCcam&Newcamd yok)
Cihazda sadece Biss kéy desteği var,diğer şifreleme sistemleri destekli değil..

retryer

New member
Üye
Merhaba, bu cihazda istemediğim kanalları nasıl silebilirim. Oldukça kısıtlanmış bir cihaz yapmış next. Tam anlamıyla aptal kullanıcı işi. Bu cihaza başka bir yazılım yükleme imkanı var mıdır?