Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni Türkçe Belgesel Hd Kanallar Yayında

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Arkadaşlar yeni Hd kanallar powervu şifreleme sisteminde Türkçe dil seçeneğiyle Astra 4a uydusunda yayında frekans 12322 V 27500 cihaz next machina

Discovery HD
Anmal Planet HD
Science HD

kLGJVD.png

ZQMJvV.png

Jkqkr5.png

kLGLrJ.png

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Sevgili ANIL kardeşim bunların aynısı THOR dada vardı zannedersem... Yoksa farklı yayınlarmı bunlar.?

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
uydu_001.jpg
[/url] [/IMG]
T1/Astra 4A&SES 5/12322/27500/V PV şifreleme sistemi ile izlenen türkçe seslendirmeli belgesel kanallar.

Erdem TERZİ

0
Üye
5 Ocak 2012
51
2
8
İSTANBUL
Merhabalar,

Sevgili Forum Dostları, umarım ki hepiniz iyisinizdir?

Ben Next YE-18500 HD + Plus cihazını kullanıyorum ve cihazımda son yazılım olan 02 Aralık, 2015 yazılımı yüklü. Ne yaptıysam Astra 4a (Sirius) uydusunda bulunan bu kanalları açamadım. Acaba bu kanallar Next YE - 18500 HD + Plus cihazında da açılıyor mu?

Cevap verecek dostlara şimdiden teşekkür etmeyi bir borç bilirim!

Çalışmalarınız da başarılarınızın devamını dilerim.

Lütfen kendinize çok ama çok iyi bakınız.

Sevginin en güzel halleri Sizlerle hep daim olsun.

Erdem TERZİ

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhabalar,

Sevgili Forum Dostları, umarım ki hepiniz iyisinizdir?

Ben Next YE-18500 HD + Plus cihazını kullanıyorum ve cihazımda son yazılım olan 02 Aralık, 2015 yazılımı yüklü. Ne yaptıysam Astra 4a (Sirius) uydusunda bulunan bu kanalları açamadım. Acaba bu kanallar Next YE - 18500 HD + Plus cihazında da açılıyor mu?

Cevap verecek dostlara şimdiden teşekkür etmeyi bir borç bilirim!

Çalışmalarınız da başarılarınızın devamını dilerim.

Lütfen kendinize çok ama çok iyi bakınız.

Sevginin en güzel halleri Sizlerle hep daim olsun.

Erdem TERZİ

Sevgili kardeşim acaba cihazınızda POWERVU şifreleme sistemi desteği varmı.? Eğer bu yoksa maalesef hiç bir şekilde söz konusu kanalları İZLEYEMEZSİNİZ.!

omereren

0
Üye
29 Ağu 2016
9
0
1
Selamlar bende minix cx hd var en son yazılım yüklü powervu şifreleme desteği de var fakat yayınlar şifreli izleyemiyorum ayriyeten sifre eklemek gereklimidir

Sevgili kardeşim acaba cihazınızda POWERVU şifreleme sistemi desteği varmı.? Eğer bu yoksa maalesef hiç bir şekilde söz konusu kanalları İZLEYEMEZSİNİZ.!

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Selamlar bende minix cx hd var en son yazılım yüklü powervu şifreleme desteği de var fakat yayınlar şifreli izleyemiyorum ayriyeten sifre eklemek gereklimidir

Sevgili kardeşim evet doğrudur cihazınız POWERVU şifreleme sistemini desteklemektedir.Fakat ilgili yayınları izlemek için ayrıca GÜNCEL softcam dosyasıda atmak gereklidir.Cihaınız için ilgili dosyayı AŞAĞIDAKİ linkten bulabilirsiniz...

http://www.next.web.tr/showthread.p...-Güncel-Emu-Softcam-Kéy-Dosyaları-Karbon.html

omereren

0
Üye
29 Ağu 2016
9
0
1
Sevgili kardeşim evet doğrudur cihazınız POWERVU şifreleme sistemini desteklemektedir.Fakat ilgili yayınları izlemek için ayrıca GÜNCEL softcam dosyasıda atmak gereklidir.Cihaınız için ilgili dosyayı AŞAĞIDAKİ linkten bulabilirsiniz...

İlginiz için cok tesekkurler farklı bir siteden yüklemistim softcam dosyasını sizin attığınız linktekinide yukledim fakat hala aynı

yavuzdoruk

0
Üye
29 Ağu 2016
15
0
1
bu kanallar halen var mı? emu ve fs yaptım wifi mevcut, bu yukardaki Türkçe belgesel kanallarını hangi uydudan izleyebilirim.?

Cihaz: YE-18000 Hd cx