Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni yazılımda görmek istediğim yenilikler.

Miskinc

New member
Üye
8 Eyl 2019
26
9
3
Kanal geçişinin donarak geçiş yapması. 1 günlük değil 1 haftalık epg desteği. Ayrıca epg otomatik ilerlemiyor hangi zamanda güncellendiyse o zamanda takılıp kalıyor güncel programı görmek için epg tuşuna basmak gerekiyor. Vfd panel yönetimi, mesela cihaz açıkken kanal numarası yerine saat veya tarih görmek istiyorum.

Son düzenleme:

Stkzky

Member
Üye
19 Ara 2018
61
80
18
Epg desteği nasıl açılıyor arkadaşım benim uydu alıcısı internete bağlı ama kanallarda ne var program bilgisini göremiyorum..

Miskinc

New member
Üye
8 Eyl 2019
26
9
3
Epg desteği nasıl açılıyor arkadaşım benim uydu alıcısı internete bağlı ama kanallarda ne var program bilgisini göremiyorum..
Tivibuspor hd veya cnn türk hd kanalına gelip inf+ tuşuna basın gelen menüden türksat EPG yi seçin ve kırmızı tuş ile başlatın. 3-4 dakika bekleyin ve yeşil tuşa basarak sonlandırın. Çoğu kanala 1 günlük epg gelmiş olacak. İnternet bağlantısına gerek yok. Programlar otomatik ilerlemiyor güncel programı görmek için kumandadan epg tuşuna basınız.

gokan90

0
Üye
18 Kas 2016
63
13
8
Alfabetik sıralama olmasını istiyorum. Mevcut olan Alfabetik sıralama seçeneğinde sadece seçtiğimiz harf ile başlayan kanalllar çıkmakta.