Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeniden ve Yenilenmiş Olarak Tekrar Birlikteyiz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Sayın Next.web.tr Üyeleri ;

Yaşadığımız bazı teknik sorunlardan dolayı forumumuzu geçici bir süreliğine erişime kapatmak zorunda kalmıştık, maalesef bu yaşadığımız teknik sorunlar neticesinde 17.12.2013 tarihinden sonraki tüm konular ,mesajlar ve üyelikler SİLİNMİŞTİR.!

En kısa sürede sizlerinde katkıları ve destekleri ile forumumuzda yer alan cihazlara ait tüm dosyaları ve içerikleri en kısa sürede güncelleyeceğiz ve yine eskisi gibi en güncel ve en doğru bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz..

Foruma 17.12.2013 tarihinden önce açmış olduğunuz bir üyeliğiniz var ise mevcut üyelik ve şifre bilgileriniz ile foruma giriş yapabilirsiniz.
17.12.2013 Tarihinden sonra forumumuza yapmış olduğunuz üyelik silindiği için yeniden aynı kullanıcı adı ve şifrenizle tekrar üye olmanız gerekmektedir.

Foruma erişimde sorular yaşamanız halinde lütfen bilgisayarınızda bulunan geçmiş döneme ait çerezleri (cookie) silerek giriş yapmayı deneyiniz, eğer sorunlarınız devam ederse [email protected] adresine kullanıcı bilgilerinizi,yaşadığınız teknik sorunu ve size ulaşabileceğimiz e-mail adresinizi yazarak gönderebilirsiniz.

YAŞADIĞIMIZ BU TEKNİK AKSAKLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ..

Next & NextStar Forumları
http://www.next.web.tr/

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
Geçmiş olsun ustad yine beraberiz inşallah daha iyilere bir daha ayrı kalmamak dilegi ile. yeniden hayırlı olsun bol paylaşımlar dilerim.
sevgiler...

ugur26

0
Özel Üye
15 Eki 2011
57
6
8
hayırlı osun tekrar açılaması iyi oldu hemde hızlı çalışıyor site

ayhaneti

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
51
0
6
sizlerle tekrar birlikte olmak çok güzel,emekleriniz için teşekkürler,tüm forma hayırlı olsun.

landshuter

0
Üye
5 Şub 2015
22
36
13
Yokluğunuzda hangi foruma girerim diye düşündüm, hatta biraz bakındım ama hiçbir forma girmedim. Benim için forum NEXT forumudur.

exper43

0
Özel Üye
22 Eki 2011
9
1
3
Hayırlı olsun. Yeni gördüm açıldığını. Forum'un biz kullanıcılara açılmasında emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...