Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yorum next2000 machina

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Değerli forum yetkilileri sayın forum arkadaşlarım sizlere next 2000 machina ve next amigo plus arasında bir yorumda bulunmak istiyorum.Herkezin görüşü farklı olabilir beni mağdur görünüz. Machine 2000 cihazı piyasaya çıkarken çoğumuz kaliteli iyibir cihaza sahip olacağız diye sipariş verip aldık bende dahil.Fakat aradan bunca zaman bunca yazılım verilmesine rağmen XPANELELERE girmiş olduğumuz İP adreslerinde gösterimde devamlı sorunlar yaşadım.Ne gibimi bir müddet gösterip daha sonra bağlanamadı veya çerçeve bunu desteklemiyor. gibi .Oysa aynı İP leri Amigo Plusa girdiğimde hiç bir sorunla karşılaşmadım.Hatta paramla satın aldığım NEXT İN İPsinde bile bu sorunla bu cihazda karşılaştım. bir müddet cihaz gösteriyor sonra bağlanamadı veya çerçeve bunu desteklemiyor yazısı tekrar bir müddet sonra yayın açılıyor bu böyle devam edip gidiyor. SONUÇ bütün bu olanları Sayın Doktor üstadımıza meil ile ilettim.Bana verdiği yanıt 28 eylül 2017 tarihinde internetteki camma lilkleri oynatmıyor herhalde o linklerin çalıntı olduğunu belirtiyor. Peki üstadım benim nextten aldığım ip lerdemi çalıntı onlarda aynı hatayı veriyor. Niye aynı bu sorunları Amigo Plusta yaşamıyorum takır takır çalışıyor.28 eylülde haftaya yeni bir yazılımın çıkacağını bu yazılımda XTREME panelin tamamen ayrılacağını ve katagori vb. eklenti ilaveler yapılacağını belirtmişlerdi. Yazılımın çıkmasını bekliyoruz . İnşallah bu sorunlarıda düzeltirler.Birde şunu belirtmek istiyorum Machina da kanal sayısı 4000 oysa Amigo plusta kanal sayısı 8000 ve üzerinde birde plusda kanal sıralaması yapılmış aradığını bulmak için inşallah aynı düzenlemeyi machina 2000 içinde yaparlar Spor kuşağı, sinema kuşağı ,belgeseller ,adut kuşağı fransız kanallar alman kanallar italyan kanallar vb. gibi. Şimdi arkadaşlarım ben yorumumu yaptım bana katılan vardır katılmayan arkadaşlarım vardır. İnşallah iyibir yazılım çıkarırlarda bu cihazı iyi bir noktaya getirirler. Yoksa benim AMİGO PLUS UM bence machineden şu an üstün görülüyor. Hepinize sevgiler kalın sağlıcakla........

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Arkadaşlar sevgili dostlar sizde kısaca yorumlarda bulunabilirsiniz . Ama olumlu ama olumsuz. Susma ile elimize birşey geçmez .Sorunlarımızı ileticeğizki çare bulunsun .Zaten toplum olarak ne kaybettiysek bu suskunluğumuzdan amanya banane demekten kaybettik. Sizde birşeyler yazınki sesimizi duyuralım.Malı sattık olay bitti olmasın.