Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Youtube ve VOD açılmıyor.

ozerluleci

0
Üye
5 Şub 2015
5
0
1
Merhaba arkadaşlar. NEXT Machina 3D Super CİHAZIM

benim cihazda 1 aydan fazla oldu youtube ve VOD açılmıyor.
youtubede resimler açılıyor fakat tıkladığım zaman oynatma hatası (8-04) diye hata veriyor.VOD Portalındada filmler görünüyor yanlız tıklayınca açmıyor. bunu nasıl düzelticez. bana yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Merhaba arkadaşlar. benim cihazda 1 aydan fazla oldu youtube ve VOD açılmıyor.
youtubede resimler açılıyor fakat tıkladığım zaman oynatma hatası (8-04) diye hata veriyor.VOD Portalındada filmler görünüyor yanlız tıklayınca açmıyor. bunu nasıl düzelticez. bana yardımcı olurmusunuz

Başka forumlarda okuduğuma göre Next firması,machına 3 d kasalı modellerine bazı uygulamalar ve free server desteğini kesmiş.(n):(

Son düzenleme:

KARTİNKA

0
Üye
5 Şub 2015
84
180
33
İSTANBUL
Arkadaşlar Machina3D, Machina3D Super, Machina3D Super Combo kasalı modellerin desteği
kesildi. YouTube , VOD, Wimp video, Dailymotion, (+18 tavsanlar) ve yeni yazılım beklemeyin.
Elimizdekiler ile idare edeceğiz artık.( Power VU ) ve tandberg. Bu arada mini 2000 hd internet machina
üretim i de durmuş yakinda onun da desteği kesilir. Zaten Machina3D deye göre bir artisi yok eksiği
bile vardı. Bende 3 adet machina modeli var kasalı bunlara yazilim desteği kesilince yeni bir cihaz almayı düşünüyorum ama bu next olmayacak. Bence next uydu cihazı olarak artık pek iddialı değil galiba gibi geliyor bana. Machina3D nin üstüne çıkamadı. Machina3D den sonraki modelleri ile.

Son düzenleme: