Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

2000 HD İnternet Cihazda ŞİFRELİ KANAL Uyarısı Hakkında

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
Sıradaki göçertme uzmanları :hehhe:

oEDQEm.png

Casper görev başında evelallah A.Kadir'im cihaz göçertirde ben göçertemezmiyim evalallah elimizden her iş gelir.Ne iş olsa yaparız abim benimm...

ha ha
haydar ustam ne yaptı haber yok inş herşey stabildir
bence benim girdiğim satırlardan kaynaklanmışta olabilir aksi gibi dosyaylada oynadım satırları sildim sonradan ilave ettiğimi

Sevgili kardeşim inan varya kendimle gurur duyuyorum sen 9 satırla ben ise 10 satırla bu işi becerdim iyimi.! Yok yok merak etme hallettim senin yöntemin ile sıkıntı yok yani cihaz aynen kaldığı yerden devam ediyor...

yurt dışında olsanız fabrika cihazın açığını buldunuz diyerek size cihaz verirdi

Vallahi varsın bizim cihazlar çöksünde kullanıcılara bir zarar gelmesin yeter biz nasılsa bir şekilde başımızın çaresine bakarız evelaalh.Ama özellikle yurtdışında yaşayan kardeşlerimiz için bu gibi durumlarda seçenek nerdeyse yok gibi...

ÖNEMLİ NOT:Hemen bu durumu Doktor üstadıma yazıp bilgilendiriyorum....

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Casper görev başında evelallah A.Kadir'im cihaz göçertirde ben göçertemezmiyim evalallah elimizden her iş gelir.Ne iş olsa yaparız abim benimm...

Sevgili kardeşim inan varya kendimle gurur duyuyorum sen 9 satırla ben ise 10 satırla bu işi becerdim iyimi.! Yok yok merak etme hallettim senin yöntemin ile sıkıntı yok yani cihaz aynen kaldığı yerden devam ediyor...

Vallahi varsın bizim cihazlar çöksünde kullanıcılara bir zarar gelmesin yeter biz nasılsa bir şekilde başımızın çaresine bakarız evelaalh.Ama özellikle yurtdışında yaşayan kardeşlerimiz için bu gibi durumlarda seçenek nerdeyse yok gibi...

ÖNEMLİ NOT:Hemen bu durumu Doktor üstadıma yazıp bilgilendiriyorum....

geçmiş olsun haydar ustam nasıl becerdin helal sana ama takdir ettim seni :sapka: benim yöntemi kullanmışsın demekki baya hızlısın bu konuda bul karayı al parayı oynatıyor şimşek gibi olman lazım ustam :may-spor: ama sonunda halloluyor sorun anlaşıldığına göre doktor bunu çözer umarım

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
valla doktor üstad burdaki yazıları okusa muhtemelen bunlar çıldırmış derdi cihaz %100 kapasite ıptv full serverlar full üstüne freeshare aç olmadı emuyu da aç valla sezgin sormuş ya çamaşır yıkarmı die garibim cihaz netsin daha

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
geçmiş olsun haydar ustam nasıl becerdin helal sana ama takdir ettim seni :sapka: benim yöntemi kullanmışsın demekki baya hızlısın bu konuda bul karayı al parayı oynatıyor şimşek gibi olman lazım ustam :may-spor: ama sonunda halloluyor sorun anlaşıldığına göre doktor bunu çözer umarım

işte usta farkı sizin gibi usta olmak için için kırk fırın ekmek yememiz lazım ben kurtaramamıştım ustalarımız kurtarmayı becermişler ne diyeyim helal olsun.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul

A.Kadir'im şimdi az önce hemen DOKTOR üstadıma ÖZEL den yazıp konu hakkında gerekli olan bilgilendirmeyi yaptım.Merak etme bu durum mümkün olan en kısa zamanda çözülecektir elbette bizler yeterki bu şekilde koordine olalım.Benim her zaman söylediğim bir söz vardır BİRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ BİRİMİZ için... ;)

valla doktor üstad burdaki yazıları okusa muhtemelen bunlar çıldırmış derdi cihaz %100 kapasite ıptv full serverlar full üstüne freeshare aç olmadı emuyu da aç valla sezgin sormuş ya çamaşır yıkarmı die garibim cihaz netsin daha

Aynen valllahi öyle derdi kendisi ama bizim olayımız zaten bu hanım evladı gibi cihaz kullanmak yada test etmek değil.! Cihazın özelliklerine göre zorlayabildiğin kadar zorlaki hataları ortaya çıksın.! Sonuçta hatasız kul olmaz önemli olan yapıcı eleştirilerle mevcut bir cihazı hakettiği bir yere gelmesini sağlamak..
Sevgi ve saygıyla.. :dayi:

işte usta farkı sizin gibi usta olmak için için kırk fırın ekmek yememiz lazım ben kurtaramamıştım ustalarımız kurtarmayı becermişler ne diyeyim helal olsun.

Estafurullah her şey siz değerli kardeşlerimizin çok daha iyi şartlarda cihaz izleyebilmeleri için.Sevgiler... :tamam:

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
A.Kadir'im şimdi az önce hemen DOKTOR üstadıma ÖZEL den yazıp konu hakkında gerekli olan bilgilendirmeyi yaptım.Merak etme bu durum mümkün olan en kısa zamanda çözülecektir elbette bizler yeterki bu şekilde koordine olalım.Benim her zaman söylediğim bir söz vardır BİRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ BİRİMİZ için... ;)

Aynen valllahi öyle derdi kendisi ama bizim olayımız zaten bu hanım evladı gibi cihaz kullanmak yada test etmek değil.! Cihazın özelliklerine göre zorlayabildiğin kadar zorlaki hataları ortaya çıksın.! Sonuçta hatasız kul olmaz önemli olan yapıcı eleştirilerle mevcut bir cihazı hakettiği bir yere gelmesini sağlamak..

Abi zaten ben sert seviyorum :p

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Youtube HD formatları açıyormuş youtube video ayarı seçim için youtube a girince menu ye basınca izleme ayarlarında resim kalitesi yüksek seçilirse 1080 orta 720 ve düşük 360 olarak açar.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Youtube HD formatları açıyormuş youtube video ayarı seçim için youtube a girince menu ye basınca izleme ayarlarında resim kalitesi yüksek seçilirse 1080 orta 720 ve düşük 360 olarak açar.
aldınmı cihazı aldıysan hayırlı olsun
alıntımı yaptın?
bizzat baktınmı menüye?

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
aldınmı cihazı aldıysan hayırlı olsun
alıntımı yaptın?
bizzat baktınmı menüye?

Alıntı yaptım ustam konusu burada konuşulmuştu kullanıcıların bilgisi olsun diye eklemek istedim alacağım inşallah video silinmiş bu arada

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Alıntı yaptım ustam konusu burada konuşulmuştu kullanıcıların bilgisi olsun diye eklemek istedim alacağım inşallah video silinmiş bu arada

videoyu youtube aylık ücret talep ettiği için kaldırmış reklama giriyor diye yan firmalar şikayet ettiyse kaldırılmış başka izahı yok dost açıklamayı yapar
çekemediler mini 2000 i kıskançlar :D

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Kadirim video bi tuhaf olmuş deme eccük ayarlarla oynadım açıklama kısmında kısaltma yaptım bi kaç yere çentik attım yeni video yayınla dedim tekrar yayındasın. :tamam:

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Kadirim video bi tuhaf olmuş deme eccük ayarlarla oynadım açıklama kısmında kısaltma yaptım bi kaç yere çentik attım yeni video yayınla dedim tekrar yayındasın. :tamam:

Harikasın üstadım yeniden eklenmiş görüntü

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
videoyu youtube aylık ücret talep ettiği için kaldırmış reklama giriyor diye yan firmalar şikayet ettiyse kaldırılmış başka izahı yok dost açıklamayı yapar
çekemediler mini 2000 i kıskançlar :D

O şekilde içerik koyulunca silinir tabiki, ne bekliyordunuz ki! başka bir listede test edemezmiydiniz. Platformları yada firmayı ve kendinizi zor duruma düşürdüğünüzün farkında değilmisiniz yahu.. kocaman adamlarsınız bunları düşünmeniz gerekirdi..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
O şekilde içerik koyulunca silinir tabiki, ne bekliyordunuz ki!, başka bir listede test edemezmiydiniz. Platformları yada firmayı ve kendinizi zor duruma düşürdüğünüzün farkında değilmisiniz yahu.. kocaman adamlarsınız bunları düşünmeniz gerekirdi..

doğruda çatır çatır forumlarda paylaşmadık içerik bırakmıyorlar artı gene youtubeta var benzer içerikler. bu on tane marka arabayı çekmeyipte aradan cımbızla doğanı şahini çekiciyle çekmeleri gibi usta :D artı ücret talep ediyor etmese hadi neyse diyeceğimde ücreti versen yayın devam edicek saçma neymiş reklam varmış adam dükkanının reklamını yapıyor tanıtmadığı next cihazı kalmamış youtubta videolarından geçilmiyor sıkıntı yok bizim gibi garibanlara gelince vay sen reklam yapıyorsun bizede ver hesabı
millet cihazı niye alıyor bu tür yayınları izleyebilmek için görmesi lazımki alsın trtyi izlettirerek olmaz o heryerden izlenir hatasız malumu izleyecekki karar versin dimi :D

Sazan

0
Üye
25 Eki 2016
13
0
1
a.kadir ve haydarin yazilarini okudum atin ölumu arpadan olsun dedim bende 10 tane cccam attim lakin ben farkli bi taktik yaptim camlari tersten aktif ettirdim 5 siraya gelince bir defa bood etti sonra kalanlarida aktif ettirdim sonuc olumlu lakin siz denemeyin bende sorun olmadi diye sizdede olmuyacak diye bi kaide yoktur 2 saatten fazla izledim iptv youtube hava durumu cccamlar sorunsuz calisiyordu dun aksam

sorumluluk kabul etmem denemek isteyen olursa

Sazan

0
Üye
25 Eki 2016
13
0
1
O şekilde içerik koyulunca silinir tabiki, ne bekliyordunuz ki! kocaman adamlarsınız, başka bir listede test edemezmiydiniz. Platformları yada firmayı ve kendinizi zor duruma düşürdüğünüzün farkında değilmisiniz yahu.. kocaman adamlarsınız bunları düşünmeniz gerekirdi..

aynen usta haklisin adam gibi adamdir kadir ustam hic yerli platformlar verilirmi aslinda onda kabahat yok ona o linkleri verene kizmak lazim

Son düzenleme:

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Zaten yıldızlarını da aldınız adamın videosunu da kaldırdılar :D cihazı boot oluyor. Pişmiş kellenin başına daha az şey geldi valla :D

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Zaten yıldızlarını da aldınız adamın videosunu da kaldırdılar :D cihazı boot oluyor. Pişmiş kellenin başına daha az şey geldi valla :D

Sıkıntı yok sezgin cihaz boot'tan kurtulalı çok oldu ?

Videoda yerinde kalksada farketmez görevini yaptı

Yıldızlarda önemli değil çaylak olarakta devam ederiz bizimkisi gönüllülük esasına göre yardımlaşma sezgin

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Sıkıntı yok sezgin cihaz boot'tan kurtulalı çok oldu ��

Videoda yerinde kalksada farketmez görevini yaptı

Yıldızlarda önemli değil çaylak olarakta devam ederiz bizimkisi gönüllülük esasına göre yardımlaşma sezgin

Karbon, Cafi, Haydar, A.Kadir gibi ustanın hatrına buradayım. Hatta bunların hatrına Next cihazı almaya devam ediyorum :D Elhamdülillah size abi :D Herkes gönüllü burada biliyorsun ;)

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Next Nextstar Forum üyelerini bilgilendirmek ve Yeni gözdemiz Next2000 minihd machina nın tanıtım ve özelliklerinin daha iyi tanınması için yüklediğimiz video göreviini yapmış ve amacına ulaşmıştır.
Konuya gösterilen ilgi için Forum arkadaşlarıma Bilgilendirme için Başta A.Kadir ,Haydar Ustama ve tüm yönetici arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.

Sevgi Saygıyla