Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

biss key hakkında yardım lütfen ???

safak1907

0
Üye
2 Nis 2012
4
0
1
öncelikle ben next minix hd cihazını yeni aldım ben istediğim cihazın şifre çözme özelliğinden faydalanmak istiyorum fakat bu konuda hiç bir bilgim yok nasıl yapalıcağı ile ilgili sitelerde gezindim fakat sayılar falan yazılmış ama herkes anladığı için neyi nere nasıl girip yazacağını biliyor bu konuda yardım edebilicek arkadaşların yardımını bekliyorum next minix hd ye göre tek tek resimli bir şekilde nasıl şifre çözeceğim anlatılarsa vede gerçek örneklerle anlatılırsa çok güzel olur benim gibi çok kişi var bu cihazı olan fakat onlarda yardım bekliyor şimdiden teşekkür ederim yardımcı olacak arkadaşlara

safak1907

0
Üye
2 Nis 2012
4
0
1
teşekkürler bi şey daha sorcam bu yaptığımız işlemde hangi şifreli kanallar açıldı bilgi verebilirmsin ?

crazyforward

0
Üye
5 Haz 2012
3
0
1
merhaba karbon bey öncelikle paylaşım ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim
minix hd cihazımdan emuyu aktif ettim daha sonra buradan aldığım key ile usbden güncellememi yaptım, sorum şu olcak ben tek çanak kullanıyorum ve sadece turksat kanallarını izleyebiliyorum astra ve hotbird kanallarını da izleyebilmem bu yaptığım şeylerle mumkun müdür yoksa farklı bir şeyler mi yapmak gerekiyor.
çok teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
merhaba karbon bey öncelikle paylaşım ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim
minix hd cihazımdan emuyu aktif ettim daha sonra buradan aldığım key ile usbden güncellememi yaptım, sorum şu olcak ben tek çanak kullanıyorum ve sadece turksat kanallarını izleyebiliyorum astra ve hotbird kanallarını da izleyebilmem bu yaptığım şeylerle mumkun müdür yoksa farklı bir şeyler mi yapmak gerekiyor.
çok teşekkürler

Astra ve HotBird uydularındaki kanalları izleyebilmeniz için o uydulara bakan ayrı çanaklarınızın olması gerekmektedir....

kar1zma71

0
Üye
7 Ocak 2013
12
0
1
üstad dedıgın ıslemlerı aynen yaptım 4 defa sıfıra bastım fakat altda duzenle yazısı gelmedı cıhazı daha dun aldım

kar1zma71

0
Üye
7 Ocak 2013
12
0
1
Hd mİnİx hd emu??

SISTEM AYARLARI BOLUMUNE GELIP 4TAGNE 0 YAPTIGIMDA EMU AKTIF OLMUYOR emuyuuuu aktıf etmemız ıcın ne yapmalıyız bılen bı arkadas varsa lutfennn yardımcı olsun:confused:

kar1zma71

0
Üye
7 Ocak 2013
12
0
1
ustdaım fabrıka ayarlarına gerı don dedım yıne olmadı .. cıhazı daha dun aldım.. vala yapmadgım sey kalmadı hala aynı sorun.. :(

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Cihazınıza son yazılımlardan birini yükleyin,isterseniz uydu üzerinden eski menülü yazılımı,isterseniz yeni menülü yazılımı USB bellek ile forumdan indirerek yükleyebilirsiniz...ve gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra emu aktif etmeyi yaparsınız..

kar1zma71

0
Üye
7 Ocak 2013
12
0
1
tesekr ederım ustadım

Next Minix HD (Mavi & Pembe) 28.12.2012 Yeni Menülü TEST Yazılımıdır denılen uygulamayı atıp yuklıycem