Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

biss key hakkında yardım lütfen ???

kar1zma71

0
Üye
7 Ocak 2013
12
0
1
ustad cok tesekr ederm oldu amma velakın smdı kodları atmam lazım son halıyle onuda zaten sen eklemıssın usb yoluyla yuklenebılıyo oda (smdı sole bı sıkntı var trt1 hd cekmıo ntvspor cekmıo bnm uydı alıcmı baglantı ayarnı da yapmam lazım onun nerden nasıl yaparm atv hd cekıo kanal d trt3 cekıo ama star olsun ntvspor olsn trt1 hd olsn sınyal cok cok zayıf ustad ve ben apartmanca merkezı sıstem kullanıor m bundan oncekı ucuz yollu uydu alıcım bu dedgım kanalları cekıyordu

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
ustad cok tesekr ederm oldu amma velakın smdı kodları atmam lazım son halıyle onuda zaten sen eklemıssın usb yoluyla yuklenebılıyo oda (smdı sole bı sıkntı var trt1 hd cekmıo ntvspor cekmıo bnm uydı alıcmı baglantı ayarnı da yapmam lazım onun nerden nasıl yaparm atv hd cekıo kanal d trt3 cekıo ama star olsun ntvspor olsn trt1 hd olsn sınyal cok cok zayıf ustad ve ben apartmanca merkezı sıstem kullanıor m bundan oncekı ucuz yollu uydu alıcım bu dedgım kanalları cekıyordu

Dediğiniz kanallar normalde zaten sinyal seviyeleri düşük olan kanallardır,çanaklarda iyi ayar gerektirir,İstanbul'da hava durumu sinyal seviyelerini etkilemekte zaman zaman..ALI serileri cihazlarda merkezi sistem kullanıcıların genel bir şikayeti var,belirttiğiniz kanalların frekansların bir kaç derece aşağı yukarı değiştirerek denemeler yapabilirsiniz..her cihazın tuner algılaması farklı olduğundan alınan yayınlar modelden modele farklılık göstermektedir...

saray2

0
Üye
18 Ara 2012
28
0
3
ben emüyü aktif etmeme ve keyleri usb den yüklemem rağmen ntvspor ve trt3 ler çözülmedi...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
ben emüyü aktif etmeme ve keyleri usb den yüklemem rağmen ntvspor ve trt3 ler çözülmedi...

Kanal isimlerinde değişiklik yaptınız mı ? bu cihazlarda emu kéyler isme göre çözmektedir,kanal isimlerine müdahale edilmemesi gerekmektedir. şifreleri,izleyemediğiniz kanalları silip tekrar taratın ve güncel kéy dosyasını bir daha yükeyin.

18 Ocak 2013
1
0
1
next minix hd pembe kutum var bugünkü angola fas maçını eurosport hd veriyor biss şifresi varmı yada başka izleme seçeneğim varmı yardımcı olurmusunuz acil sadece türksat uydu kullanıcısıyım

crazyforward

0
Üye
5 Haz 2012
3
0
1
merhabalar ben minix hd kullanıcısıyım bisskeyi her zamanki gibi burdan indirip televizyonumda güncellemeyi yaptım ancak ntvspor hafta sonu la liga maçlarında şifreye girdi bunla ilgili yapılacak bir şey var mıdır.
şimdiden teşekkürler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113

v for

0
Üye
19 Şub 2013
13
0
1
selamun aleykum karbon kardeşim benim uydularhakkında fazla bilgim yok. dediklerini yaptım.usb ile yükledim. ama kanalları açamdım bir yarıdmcı olrumunsn??

v for

0
Üye
19 Şub 2013
13
0
1
Mesela national geographic ve diğer senin belirtiğin kanallar bu kanalları nasıl açıcam kardeş usb ile guncelledim fox crime yani yapamıyorum. of yav

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Mesela national geographic ve diğer senin belirtiğin kanallar bu kanalları nasıl açıcam kardeş usb ile guncelledim fox crime yani yapamıyorum. of yav

Türksat uydusunda ki kanallar mı ? ,Eğer bahsettiğiniz kanallar Türksat uydusunda ise bu kanalları ne kéy dosyası yükleyerek ne de server ile seyredemezsiniz zaten illegal bir durum olduğundan yasalarca da suçtur, bu kanallar D-Smart ve Digitürk platformlarına aittir ve sadece asal abonelik yolu ile seyredilir.