Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forum Üyeleri Tanışma Bölümü

KayraBey

0
Üye
23 Ağu 2016
4
0
1
Selamun Aleyküm arkadaşlar... Dün itibariyle Nexit Minix Hd Black 2 plus aldım. Bugün test edeceğim inşaAllah. Buralara sıkça uğrarım artık :)

justing

0
Üye
13 Eki 2016
4
0
1
Merhabalar.Biraz geç oldu ama sonunda NEXT e geçiş yaptım.An itibariyle NEXT MACHINE 3D VFD li olan modelden sipariş verdim.Hayırlısı olur inşallah.Herkese iyi forumlar

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, takıldığınız konularda biz buralardayız

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhabalar.Biraz geç oldu ama sonunda NEXT e geçiş yaptım.An itibariyle NEXT MACHINE 3D VFD li olan modelden sipariş verdim.Hayırlısı olur inşallah.Herkese iyi forumlar

Sevgili kardeşim AİLEMİZE HOŞ GELDİNİZ sefa getirdiniz öncelikle cihazınızı sağlık ve afiyette kullanmanızı FORUM ailemiz adına DİLERİM...İnanın çok doğru yerdesiniz MACHİNA-3D için bu kadar bilgiye sahip bir forum daha bulamazdınız.Sevgiler Saygılar.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, takıldığınız konularda biz buralardayız

Aynen kardeşim 7/24 ne zaman bilgiye ihtiyaç duyulursa BİZLER burada yardıma hazırız...

justing

0
Üye
13 Eki 2016
4
0
1

Sevgili kardeşim AİLEMİZE HOŞ GELDİNİZ sefa getirdiniz öncelikle cihazınızı sağlık ve afiyette kullanmanızı FORUM ailemiz adına DİLERİM...İnanın çok doğru yerdesiniz MACHİNA-3D için bu kadar bilgiye sahip bir forum daha bulamazdınız.Sevgiler Saygılar.

Aynen kardeşim 7/24 ne zaman bilgiye ihtiyaç duyulursa BİZLER burada yardıma hazırız...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.Forum donanımdan tanıştığım bi arkadaşın vasıtasıyla aranıza katıldım iyikide katılmışım.Ürün elime geçince yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

hasanseckinn

0
Üye
4 Kas 2016
1
0
1
herkese merhaba arkadaşlar.. Bende Next hd punto plus var. Malesef hiç memnun değilim. sürekli arıza veriyor. kendi kendine yazılım güncellemesi yapıyor fakat bitiremeden kilitleniyor. şimdi de sinyal gücü yüzde 15-16 arasında gidip geliyor. bunu iki defadır yapıyor bu menet...

cihazı değiştirmek istiyorum ama böyle bir hakkım var mı benim

esr80

0
Üye
9 Eki 2016
71
40
18
MANİSA
Arkadaşım hoşgeldin foruma, öncelikle tüketici kanunu hükümlerine göre bir malı alıp, hiçbir gerekçe göstermeden aldığın tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeden cayma hakkını kullanarak iade etme şansın var, ancak bu tarihten sonra iade olmuyor malesef garanti süresi içerisinde ise (2 yıl) yetkili ve görevli servise götürerek tamiratını yaptırabilirsin, takdir ve değerlendirme sana ait olmak üzere maddi durumun ölçüsü nedir bilmiyorum ama benim 2 gün önce alıp kullanmaya başladığım 2000 minix machina alabilirsin, her bakımdan süper cihazmış önceki kullandığım cihaz bunun yanına yaklaşamaz. dediğim gibi değerlendirme sana ait ve maddi durumlar ölçüsünde... benimki sadece fikir beyanı.

kimse_siz

0
Üye
21 Ara 2016
11
0
1
BALIKESİR{bandırma
öncelikle tüm forumu saygı ve sevgiyle selamlarım. ben mesleğe 20.6.1978 yılında adımını atan next ve next star ürünlerii çıktığı ve satışına başlanıldığı günden buyana bu saygın firmanın ürünlerini satan ve montajını yapan BALIKESİRİN- bandırma ilçesinde uydu sistemleri üzerine işyeri olan bir bazı arkadaşlarımında meslektaşı olan bir arkadaşınızım. daha önceleri bir çok forumdada üyelik ve mod,s mod. co adminlik yaparak görevlerde olmuş bulunmuş bir kardeşinizim bu forumdada üzerime bir görev düşerse seve seve yapmaya hazırım. her türlü uydu alıcısınında yazılım ve format işlerinde de anladığımı ifade etmek isterim anlayacağınız eski tecrübeli bir ustayım saygılarımla arz ederim. tanışmak isteyenler için cep tel:05453175429

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Ailemize hoş geldiniz sefa getirdiniz sizi aramızda görmek bizi ziyadesi ile mutlu etmiştir,hayırlı paylaşımlar dilerim...

mehmetpasa

0
Üye
24 Şub 2017
11
0
1
cümleten selamünaleyküm ben 1998 veya 1999 yılından beri sürekli next ürünleri kullandım halada kullanıyorum
2002 veya 2003 yılında aldığım ilk uydu cihazıyla başladı next uydu merakı digital yayına geçilmesi çok muhtesemdı (anolog cihazın markasını hatırlamıyorum yıllar unutturmuş )
tabiki dreambox ile tanışdık ama next den vaz geçmedim bir tv de hep next vardı.
şuan bende next 2000 cx 2000 cx hdmi ve 2000 minix var.

19500 Superior ,18500 ,dobratech ,2000 hd ,kanky ,tango ,9000 Ultra kullandığım cihazlar bu cihazlarıda ya 2. el takas veya sattım hediye ettim.

forumlarda yıllardır üyeliğim var ama bu forumu inanınki yeni gördüm.

forum içerik olarak çok güzel

emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
cümleten selamünaleyküm ben 1998 veya 1999 yılından beri sürekli next ürünleri kullandım halada kullanıyorum
2002 veya 2003 yılında aldığım ilk uydu cihazıyla başladı next uydu merakı digital yayına geçilmesi çok muhtesemdı (anolog cihazın markasını hatırlamıyorum yıllar unutturmuş )
tabiki dreambox ile tanışdık ama next den vaz geçmedim bir tv de hep next vardı.
şuan bende next 2000 cx 2000 cx hdmi ve 2000 minix var.

19500 Superior ,18500 ,dobratech ,2000 hd ,kanky ,tango ,9000 Ultra kullandığım cihazlar bu cihazlarıda ya 2. el takas veya sattım hediye ettim.

forumlarda yıllardır üyeliğim var ama bu forumu inanınki yeni gördüm.

forum içerik olarak çok güzel

emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

Ailemize hoş geldiniz iyi paylaşımlar dilerim...