Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forum Üyeleri Tanışma Bölümü

airman_mg

0
Üye
22 Eyl 2012
30
10
8
samsun
selamlar arkadaşlar
forumdaki yöneticilere ve üstatlara yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. minix hd kullanıyorum. sorun olduğunda yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler.

Boral

0
Üye
15 Eki 2012
1
0
1
Değerli arkadaşlar hepinize selamlar. Eskiler bilir ben becereksizlerden :) Bazılarınızı diğer forumlardan rumuzunuzdan az çok tanışıyoruz. Foruma yeni kayıt olma fırsatım doğdu. Tekrar hepinize selam eder ve keyifli vakitler geçirmenizi diliyorum.
Sevgi ve Saygılarımla,

mehhmett

0
Üye
4 Kas 2012
1
0
1
merhaba arkadaşlar. yeni bi hd uydu alıcısı sahibiyim ve de yeni yeni okumaya başladım forumu yararlı bilgiler olduğundan eminim...

razgradlı

0
Özel Üye
1 Nis 2012
186
223
43
istanbul silivri
öncelikle karbon beye ve burada bulunan herkese sevgiler saygılar ben silivriden ufuk forum hayırlı olsun bence çok faydalı bilgiler alıyoruz herkeze teşekkürler

carpathia

0
Üye
15 Kas 2012
3
0
1
mersin
merhaba herkese iyi günler
mersin den yusuf öncelikle belirteyim çok acemiyim :)
next minix e wifi aparatı taktım ancak wifi ayarlarında wifi açık : ( AP aranıyor ) de demek ağı bulup nasıl bağlanabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. tşk.ler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
merhabalar ismim kadir antalya dan selamlar..öncelik ile 2 sorum olacak..onları çözeyim..sonra başınızı yine ağrıtırım :)

selamlar arkadaşlar
forumdaki yöneticilere ve üstatlara yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. minix hd kullanıyorum. sorun olduğunda yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler.

Değerli arkadaşlar hepinize selamlar. Eskiler bilir ben becereksizlerden :) Bazılarınızı diğer forumlardan rumuzunuzdan az çok tanışıyoruz. Foruma yeni kayıt olma fırsatım doğdu. Tekrar hepinize selam eder ve keyifli vakitler geçirmenizi diliyorum.
Sevgi ve Saygılarımla,

merhaba arkadaşlar. yeni bi hd uydu alıcısı sahibiyim ve de yeni yeni okumaya başladım forumu yararlı bilgiler olduğundan eminim...

öncelikle karbon beye ve burada bulunan herkese sevgiler saygılar ben silivriden ufuk forum hayırlı olsun bence çok faydalı bilgiler alıyoruz herkeze teşekkürler

merhaba herkese iyi günler
mersin den yusuf öncelikle belirteyim çok acemiyim :)
next minix e wifi aparatı taktım ancak wifi ayarlarında wifi açık : ( AP aranıyor ) de demek ağı bulup nasıl bağlanabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. tşk.ler

Aramıza hoş geldiniz,bol ve keyifli paylaşımlar arkadaşlar.

carpathia

0
Üye
15 Kas 2012
3
0
1
mersin
next YE-2.4 wifi adaptör next minix e uyumlumudur. uyumlu ise nasıl ağa bağlanabilirim ağa bağlanmayı denedim ama wifi ayarları bölümüne girdim ağı bir türlü bulamadı . devamlı olarak wifi açık: (AP aranıyor) yazı çıçkıyor bu ne demek yardımcı olurmusunuz?

komikmen

0
Üye
20 Kas 2012
1
0
1
merhaba foruma yeni katıldım. üye olmadan faydalandığım konular oldu. tşk ederim ama artık üye olmam gerektiğini anladım.

iremelektrik

0
Üye
6 Ocak 2013
1
0
3
herkese selamlar ücretsiz server
nedir hangi uyduları acıyor nexs hangi modeli uyumlu acaba

Son düzenleme:

patriot34

0
Üye
12 Ocak 2013
1
0
1
Herkese selamlar.Adım Erhan,yeni bir cihaz almaya karar verdim,Next Machina 3D çok ilgimi çekti,bilgili arkadaşlardan fikir edinmek,ona göre bir karar verebilmek amacıyla foruma üye oldum.
Şimdilik saygılar.

Samsunnext

0
Üye
6 Şub 2013
1
0
1
Merhabalar NEXT form üyeleri.Next 19800 cıs superıor cihazla aranıza yeni katıldım. Cihazla ilgili daha önceden bilgim yok. Modüllü D SMART üyelik olunca modül evdeki cihazda çalışmadı. Acil chaz arayışına girince Bayii kanalı ile bu cihazla tanıştım. D Smartmodülde takıntısız çalışıyor Ancak Cihazın diğer fonksiyonlarından hiç birini kullanamadım.Yazılım 2011yazılımı. Satıcı güncellemeden verdi. Yeni çıkan yazılım direk atmakmı gerekiyor yoksa bu güne kadar çıkan yazılımları sıra ile atmakmı gerekiyor. Ciazı çok kurcalama zamanım olmadı şimdilik bukadar teşekkürler.