Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

FOX NETWORKS GROUP {42°E} Tandberg Keyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eduardos-16

0
Üye
29 Eki 2015
9
0
1
Sanırım ya d smart ya tivibu olarak izleyebilirsin

Dsmart ta ana paket+ek paket veriyor. Adamlara ana paket istemiyorum diyorum ana paket olmadan belgesel paketi satmıyorlarmış. Böyle olunca da aylık minimum 27 tl istiyor bu da bana uymuyor. Sadece belgesel paketi 8 tl ama ana paketi satın almadan olmuyormuş.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Tengberg yokmu artik? Aldigimiz cihaz next 2000 hd bosunamibosunami okadar para veriyoZ

Hayırdır yoksa size İLLEGAL yayının sürekli olacağına dair birileri sözmü verdiki gelip bu şekilde yazabiliyorsunuz.! İLLEGAL YAYINLAR İMKANLAR DAHİLİNDE İZLENEBİLDİĞİ KADAR İZLENİR SIKINTI ÇEKMEK İSTEMİYORUM DERSENİZ GİDİP YASAL OLARAK ÜYE OLACAKSINIZ.!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
nds dedıyınızz vıdeo guard gıbı d smart olayımı yanı

Sevgili kardeşim gerek üye olduğum yabancı forumlarda gereksede diğer forumlarda TANDBERG lerle ilgili bir şeyler yazılıp çiziliyor.Olay daha çok yeni geçen gittiğinde neyin ne olduğunu anlayabilmek yaklaşık 1 haftayı almıştı.Biraz sabırlı olalım neyin ne olduğu iyice bir anlaşılsın sonrada gereken ne ise elbette yapılır...

adige30

0
Üye
24 Ocak 2012
23
0
1
Ustalar umarım çözümünü bulur bide bu da vinci ve fightbox için constant cw 18500 hd plusa nasıl gireriz key harici ıd kodu var oralara ne yazıcaz anlatılan bir konu başlığı bulamadım sadece enigma cihazlar için mi

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Ustalar umarım çözümünü bulur bide bu da vinci ve fightbox için constant cw 18500 hd plusa nasıl gireriz key harici ıd kodu var oralara ne yazıcaz anlatılan bir konu başlığı bulamadım sadece enigma cihazlar için mi

Cihazınızın kendi bölümüne yazsaydınız keşke sanırım cw destekliyor cihazınız ilk önce http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre cihazınıza uygun key dosyasını indirip usb belleğe atıp cihazınıza yükleyin. Daha sonra yeni keyleri elle girmek isterseniz Menü - TV Sistemi - Kırmızı tuş(Düzenle) kısmına giriş yaparak exit(cas) üst kısımdan cw key bölümünü seçip eski keyin üzerine gelip düzenleme yapıp keyleri güncelleyebilirsiniz.

adige30

0
Üye
24 Ocak 2012
23
0
1
Cihazınızın kendi bölümüne yazsaydınız keşke sanırım cw destekliyor cihazınız ilk önce http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre cihazınıza uygun key dosyasını indirip usb belleğe atıp cihazınıza yükleyin. Daha sonra yeni keyleri elle girmek isterseniz Menü - TV Sistemi - Kırmızı tuş(Düzenle) kısmına giriş yaparak exit(cas) üst kısımdan cw key bölümünü seçip eski keyin üzerine gelip düzenleme yapıp keyleri güncelleyebilirsiniz.

Teşekkürler zaten son yazılım ile gelen key 2 db yüklemiştim internetten de güncelledin şimdi ancak açılmıyor forumlarda keyler var ama key bölümü karışık ıd ne girilicek onları bilmiyorum

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Teşekkürler zaten son yazılım ile gelen key 2 db yüklemiştim internetten de güncelledin şimdi ancak açılmıyor forumlarda keyler var ama key bölümü karışık ıd ne girilicek onları bilmiyorum

Id falan girmenize gerek yok yapmanız gereken adresten cihazınıza uygun key dosyasını yükleyin daha sonra bulduğunuz keyleri girin keyleri internetten güncellerseniz dcw bölümündeki kanallara ait bilgiler silinir kanal belirli aralıklarla key degiştiyor ondan kapalıdır.

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
BEN BÜGÜN redline servisi aradımm keylerr hakında en kısa zamanda faliyetee bulunncazz dedılerr calişmalara devemm edıyoruz haıı bakalımm hayırrlısıı

simcell

0
Üye
27 Ara 2016
19
0
1
Bu konularda yöneticiler haklı acele etmeye gerek yok. Bende yasal üyelik var kanalları izliyorum bunun yanında siteye merkezi sistem uydu yayını kurulunca bu işler nasıl oluyor diye araştırmaya başladım ve bir uydu alıcı aldım. Parayla satılan kanalların ücretsiz olarak izlenebilmesi bile lüks ve bu ücretsiz yayının bir garantisi bulunmuyor. Bu işlerden fazla anlamadığım halde ben bile beklemek gerektiğini anlayabildim. Şu an için beklemekten başka bir çare görünmüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...