[B][SIZE=3]08.02.2015 | PAZAR |
TV SPOR EKRANI
>FUTBOL
Bursaspor(U21) - Gençlerbirliği(U21)
( Türkiye U21 Süper Lig - 19.Hafta )
Saat:12:00
Yayın:Bursaspor TV
Beşiktaş(U19) - Çaykur Rizespor(U19)
( Türkiye U19 Elit Akademi Ligi - 19.Hafta )
Saat:12:00
Yayın:BJK TV
Fenerbahçe(U16) - Sarıyer(U16)
( Türkiye U16 Gelişim Ligi )
Saat:12:00
Yayın:FB TV
Cordoba - Almeria
( İspanya Ligi La Liga - 22.Hafta )
Saat:13:00
Yayın:NTV Spor Smart HD
Mersin İdman Yurdu - Kasımpaşa
( Türkiye Sportoto Süper Lig - 19.Hafta )
Saat:13:00
Yayın:LİG TV
Balıkesirspor - Torku Konyaspor
( Türkiye Sportoto Süper Lig - 19.Hafta )
Saat:13:00
Yayın:LİG TV 2
Fiorentina - Atalanta
( İtalya Ligi Serie A - 22.Hafta )
Saat:13:30
Yayın:Tivibu Spor 1 & ESPN 1 & 3 Sport TV & Türkmen Sport
Gaziantep BB - Kayserispor
( Türkiye PTT 1.Lig - 19.Hafta )
Saat:13:30
Yayın:TRT Spor / HD
Osmanlıspor - Altınordu
( Türkiye PTT 1.Lig - 19.Hafta )
Saat:13:30
Yayın:TRT Spor Web TV
Burnly - West Bromwich Albion
( İngiltere Premier Lig - 24.Hafta )
Saat:14:00
Yayın:LİG TV 3 & Stan Sport HD & 3 Sport TV & Nova Sport & Eriteria TV 2 & Türkmen Sport & SportsMax TV 2
Fenerbahçe(U17) - Sarıyer(U17)
( Türkiye U17 Gelişim Ligi )
Saat:14:00
Yayın:FB TV
Guingamp - Monaco
( Fransa Ligi Ligue 1 - 24.Hafta )
Saat:15:00
Yayın:Tivibu Spor 2
Go Ahead Eagles - Ajax
( Hollanda Ligi Eredivisie - 22.Hafta )
Saat:15:30
Yayın:Tivibu Spor 3 & ESPN 2
Kortrijk - Club Brugge
( Belçika Pro Ligi - 25.Hafta )
Saat:15:30
Yayın:Saudi Sports 1 / HD & Oman Sport / HD & Sharjah Sports
Cagliari - Roma
( İtalya Ligi Serie A - 22.Hafta )
Saat:16:00
Yayın:Tivibu Spor 1 & 3 Sport TV & Duhok HD & TV Zimbo & TM 2 & Türkmen Sport
Napoli - Udinese
( İtalya Ligi Serie A - 22.Hafta )
Saat:16:00
Yayın:Tivibu Spor 2
Sampdoria - Sassuolo
( İtalya Ligi Serie A - 22.Hafta )
Saat:16:00
Yayın:A Spor / HD & ESPN 1
Bursaspor - Gençlerbirligi
( Türkiye Sportoto Süper Lig - 19.Hafta )
Saat:16:00
Yayın:LİG TV
Bucaspor - Denizlispor
( Türkiye PTT 1.Lig - 19.Hafta )
Saat:16:00
Yayın:TRT Spor Web TV
Manisaspor - Boluspor
( Türkiye PTT 1.Lig - 19.Hafta )
Saat:16:00
Yayın:TRT Spor Web TV
Newcastle United - Stoke City
( İngiltere Premier Lig - 24.Hafta )
Saat:16:05
Yayın:LİG TV 2 & Stan Sport HD & Nova Sport & Eriteria TV 2 & Türkmen Sport & SportsMax TV 2
Werder Bremen - Bayer Leverkusen
( Almanya Ligi Bundesliga - 20.hafta )
Saat:16:30
Yayın:TRT Spor / HD
Rangers - Raith Rovers
( İskoçya Kupası - 5.Tur )
Saat:17:00
Yayın:BBC One / HD
Getafe - Sevilla
( İspanya Ligi La Liga - 22.Hafta )
Saat:18:00
Yayın:NTV Spor Smart HD
Nice - Nantes
( Fransa Ligi Ligue 1 - 24.Hafta )
Saat:18:00
Yayın:Sport 1(Russia) HD
Vitoria Guimaraes - Belenenses
( Portekiz Premier Lig - 20.Hafta )
Saat:18:00
Yayın:Telekanal Futbol HD
West Ham United - Manchester United
( İngiltere Premier Lig - 24.Hafta )
Saat:18:15
Yayın:LİG TV 2 & İdman TV & Stan Sport HD & 3 Sport TV & Diema TV & Duhok HD & Eriteria TV 2 & Sport Plus HD & Türkmen Sport & SportsMax TV 2
Augsburg - E.Frankfurt
( Almanya Ligi Bundesliga - 20.hafta )
Saat:18:30
Yayın:TRT Haber / HD & ESPN 2
Adana Demirspor - Giresunspor
( Türkiye PTT 1.Lig - 19.Hafta )
Saat:18:30
Yayın:TRT Spor / HD
Çaykur Rizespor - Beşiktaş
( Türkiye Sportoto Süper Lig - 19.Hafta )
Saat:19:00
Yayın:LİG TV
Cercle Brugge - Anderlecht
( Belçika Pro Ligi - 25.Hafta )
Saat:19:00
Yayın:NTV Spor & Saudi Sports 1 / HD & Oman Sport / HD & Sharjah Sports
Espanyol - Valencia
( İspanya Ligi La Liga - 22.Hafta )
Saat:20:00
Yayın:NTV Spor Smart HD & İdman TV & ESPN 1 & Türkmen Sport
Estoril - Sporting Braga
( Portekiz Premier Lig - 20.Hafta )
Saat:20:00
Yayın:Telekanal Futbol HD
Fildişi Sahili - Gana
( Afrika Uluslar Kupası - FİNAL )
Saat:20:30
Yayın:Eurosport & Eurosport(Germany) & 3 Sport TV & Duhok HD & Eriteria TV 2 & TVT İnternational HD & ORTM & ORTB HD & RTS 1 HD & EN TV / HD & ITV 4
Palmeiras - Corinthians
( Brezilya Paulista Ligi - 3.Hafta )
Saat:21:00
Yayın:LİG TV 2
İnter - Palermo
( İtalya Ligi Serie A - 22.Hafta )
Saat:21:45
Yayın:Tivibu Spor 3 & AZ TV & ESPN 2
Atletic Bilbao - Barcelona
( İspanya Ligi La Liga - 22.Hafta )
Saat:22:00
Yayın:NTV Spor Smart HD & İdman TV & ESPN 1 & Rahe Farda TV & 3 Sport TV & Negaah TV & Duhok HD & Quellat HD & Eriteria TV 2 & Türkmen Sport
O.LYON - PARİS SAİNT GERMAN
( Fransa Ligi Ligue 1 - 24.Hafta )
Saat:22:00
Yayın:Tivibu Spor 1 & Sport 1(Russia) HD & Türkmen Sport
Sporting Lizbon - Benfica
( Portekiz Premier Lig - 20.Hafta )
Saat:22:00
Yayın:Tivibu Spor 2 & Telekanal Futbol HD
Santos - Red Bull Brasil
( Brezilya Paulista Ligi - 3.Hafta )
Saat:23:30
Yayın:LİG TV 3
>BASKETBOL
Barcelona - Iberoster Tenerife
( İspanya Basketbol Ligi - 18.Hafta )
Saat:13:30
Yayın:Sports TV
Fenerbahçe - Osmaniye Gençlik
( Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi - 17.Hafta )
Saat:16:00
Yayın:FB TV
Eskişehir Basket - Galatasaray Liv Hospital
( Türkiye Basketbol Ligi - 18.Hafta )
Saat:16:30
Yayın:LİG TV 3
Fraport Skyliners - Alba Berlin
( Almanya Basketbol Ligi Bundesliga - 19.Hafta )
Saat:18:00
Yayın:Sports TV
Fenerbahçe Ülker - Trabzonspor MP
( Türkiye Basketbol Ligi - 18.Hafta )
Saat:19:00
Yayın:LİG TV 3
Real Madrid - Fuenlabrada
( İspanya Basketbol Ligi - 18.Hafta )
Saat:21:00
Yayın:Sports TV
Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers
( NBA )
Saat:22:30
Yayın:Stan Sport HD
Memphis Grizzlies - ******* Hawks
( NBA )
Saat:01:00
Yayın:NBA TV
Sacremento Kings - Phoenix Suns
( NBA )
Saat:04:00
Yayın:NBA TV
>VOLEYBOL
Galatasaray Daikin - Sarıyer Belediyesi
( Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi - 16.Hafta )
Saat:14:00
Yayın:NTV Spor
>HENTBOL
Beşiktaş - İzmir BB
( Türkiye Erkekler Süper Lig )
Saat:15:30
Yayın:BJK TV[/SIZE][/B]