Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

HotBird uydusundaki Şifreli Yayınları İzlemek

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
sabrınıza hayran kaldım ustalarım çünkü arkadaş sıfır alması gereken okadar yol varki

yeliziley

0
Üye
26 Eki 2015
27
0
1
gerçekten yardımlarınız için teşekkür ederim. büyükçekmece'den bir televizyoncu çağırdım şuan anten takıyorlar, hotbird uydusu için istediğimi söyledim. sorunum çözülecek inşallah, hepinize teşekkür ederim sabrınız ve yardımlarınız için

karakule2

0
Üye
4 Eki 2012
6
0
1
Arkadaşlar birçok cihazda twing protokol uydudan data ile server açan cihazlar var machina 3d cihaza bu özellik eklenemezmi...

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
saygılarımla arkadaşlar bu akşam hodbirdi aparatla ayarladım sinyal % 79 kanal türkü tv bu uyduyada vermişler bende aparat takarak ayarladım 1450 yakın kanal buldu kanalturk buguntv 1 kac tane dah atürk kanalları var bende MACHİNA 3D uydu cıhazımda var şifreli kanalları feer olarak acıyormu ben yapamadım olmasada olur m ben zaten ip tv üye oldum 400 yakın kanal var pavıue şifreleme hangisi acıyor 2 aydır yazılım atmıyorum son yazılımı atayımmı gerek yokmu teşekkür ederim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
saygılarımla arkadaşlar bu akşam hodbirdi aparatla ayarladım sinyal % 79 kanal türkü tv bu uyduyada vermişler bende aparat takarak ayarladım 1450 yakın kanal buldu kanalturk buguntv 1 kac tane dah atürk kanalları var bende MACHİNA 3D uydu cıhazımda var şifreli kanalları feer olarak acıyormu ben yapamadım olmasada olur m ben zaten ip tv üye oldum 400 yakın kanal var pavıue şifreleme hangisi acıyor 2 aydır yazılım atmıyorum son yazılımı atayımmı gerek yokmu teşekkür ederim

Merhabalar arkadaşım yani teessüf ediyorum size doğrusu, biz yazılım çıksında bir an önce cihaza atalım diye çırpınırken siz taaa 2 ay geriden geliyorsunuz.! Size tavsiyem hiç vakit geçirmeden şimdiki KULLANICI AYARLARINIZI bir USB ye yedek alın.En son verilen yazılımı yükleyin bakın keyfinize,cihazımızdaki freeshare şimdiki haliyle oldukça kanal açmaktadır.Powervu olayına gelince buda bizim cihazımıza DOKTOR civanımın sayesinde kazanılan bir EMU hizmetidir.! Powervu kanalları için size tavsiyem 1*Batı THOR uydusudur muazzam BELGESELLER vardır gerek Cccam ile açılan gereksede EMU ile açılan.Fakat bu uydu için yapmanız gereken aparatınıza bir LNB daha takarak izleyebilirsiniz.( Tabii Türkiye' nin BATI kesimlerinde ikamet ediyorsanız. ) Freeshareyi açmak için yapmanız gereken GİRİŞ menüsündeki GİRİŞ TERCİHLERİ ni tıklayıp içine girin.En ALT taki satırı ( FREE S ) AÇIK yapıp kumandadan kırmızı tuşla kaydetmek.Sonra zaten internet bağlantınızda bir sıkıntı yoksa uzatın ayaklarınızı ve açılabilen ne varsa keyfinize bakın.Örn: 12692 TP sinde 4 adet TÜRKÇE belgesel kanalı vardır.Ayrıca bunun yanında NC+ ORANGE + YETİŞKİN vs..Artık açılabilen ne varsa izleyin...

kemalwebnet

0
Üye
11 Ocak 2016
5
0
1
Hali hazırda digiturkü Eutelsat üzerinden izliyorum. Bu cihazdan edinirsem bu uydu (Digiturk Eutelsat) bir işime yarar mı? İlk tercihim belgeseller.

Son düzenleme:

Royal55

0
Üye
21 Eki 2015
19
1
3
@kemalwebnet abi su an icin sen nasil izliyorsun digiturk SD yayinlarini?

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanın
memnun kalıcağınızdan emin olabilirsiniz
kullandıkça göreceksiniz

dede50

New member
Üye
16 Mar 2021
1
0
1
Yaklaşık 1,5 senedir mini machine uydu alıcım ile hotbird kanallarının büyük bir kısmını izliyebiliyordum ne olduysa bilmiyorum ama artık şifreli kanal diye izliyemiyorum,bu konuda ne önerirsiniz. M.Fatih Arslan