Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

IP TV kanal listesi usb ile yükleme resimli anlatım.

lasyux16

0
Üye
11 Şub 2012
1
0
1
teskurler

Kod:
 [B][COLOR="#FF0000"]kanal listesini yükleyen arkadaşlar listede +18 kanallar mevcut dikkat!...[/COLOR][/B]

Arkadaşlar yeni gelen yazılımla cihazlarımıza kazandırılan iptv uygulamasına, usb ile kanal yüklemeyi resimli olarak anlatmaya çalıştım, umarım sizlere yardımcı olur.

Not:ekte iptv txt (hazır kanal dosyası) mevcuttur, dilerseniz iptv adreslerinizi dosyaya ilave edebilirsiniz.

Menü + Eğlence + iptv menüsüne geliyoruz,

hgkzs.jpg

İptv menüsüne girdikten sonra kanal eklemek için kumandamızda bulunan yeşil tuş'a basıyoruz.

Açılan pencerede karşımıza iki seçenek çıkacak. ( "Manuel" ve "USB" )

hgl20.jpg

Usb belleğimizdeki "iptv txt" (iptv kanal listesi) dosyasını yüklemek için "usb" seçeneğini seçin.

hgl86.jpg

Usb seçeneğini seçince, "iptv txt" dosyamızda yüklü olan kanal sayısını ve kanalların yüklendiğini belirten bir pencere açılır.

Evet deyip bu pencereyi kapatıyoruz.

hglhu.jpg

İptv menüsüne dosyamızdaki kanallar yüklendi.

hgln6.jpg

Kanal listemizden izlemek istediğimiz kanalın üzerine gelip "ok" tuşuna basıyoruz, kanalda yayın var ise bir süre sonra görüntü ve ses ekranımıza geliyor.

hglsv.jpg

hglxu.jpg

Seçilen kanalı tam ekran yapmak için kumandamızdan kırmızı tuş'a basarak tam ekrnda izleyebiliriz.

tesekkurlerr

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
1.Mesajdaki dosya değiştirildi, usb belleğinize atıp, iptv menüsünden, usb ile yüklemeyi seçip yükleyiniz. kanallar listenizin sonuna eklenecektir.

Son düzenleme:

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Arkadaşlar listede yeni değişiklikler yaptım, kanalların büyük bölümünde ses ve görüntü sorunsuzdur. eklenen kanallar aşağıdaki gibidir.

Kod:
[B]Atv
Star tv
Flah tv
24 tv
Ntv
Beyaz tv
E2
Kanal 67
Kanal 7
Karadeniz tv
Kanal 7 avrupa
Trt 1
Trt Spor
Haberturk
Fox
ATV Azerbaycan
İCTİMAİ TV Azerbaycan
İDMAN TV Azerbaycan
Dost tv
Ülke tv
Yumurcak tv
Tv Em
Tgrt haber
Tjk tv
WORLD TRAVEL CHANNEL HD[/B]

Son düzenleme:

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Ekteki dosyayı indirip usb ile yükleyin, kanal iptv kanal listenizin sonuna eklenecektir.

"moskovanın şifresi temel" iyi seyirler.

Son düzenleme:

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
ustam 4.7 inc telefon ekraniyla idare ediyorum simdilik led tv var ama next sagolsun cihazda seyredemiyoruz saygilar :)

Üstat o konuda next'in yapabileceği bir şey olduğunu sanmıyorum, chip üreticisi (nxp) hiçbir markaya vermedi iptv destekli yazılım. şahsi fikrim iptv nxp işlemcilerde olur, ama üretici (chip üreticisi) bir üst seri chip'e destek veriyor sorun bu. yoksa extra movie zaten bir çeşit iptv, bu bölüm geliştirilip menüden kullanıcı elindeki adresi girebilirse olur diye düşünüyorum, neyse daha fazla konu dışına çıkmayayım, kolay gelsin.

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
Üstat o konuda next'in yapabileceği bir şey olduğunu sanmıyorum, chip üreticisi (nxp) hiçbir markaya vermedi iptv destekli yazılım. şahsi fikrim iptv nxp işlemcilerde olur, ama üretici (chip üreticisi) bir üst seri chip'e destek veriyor sorun bu. yoksa extra movie zaten bir çeşit iptv, bu bölüm geliştirilip menüden kullanıcı elindeki adresi girebilirse olur diye düşünüyorum, neyse daha fazla konu dışına çıkmayayım, kolay gelsin.

bilgilendirme icin tesekkurler üstat.

30 Ara 2012
54
0
6
bende 18500 hdpulusvar kanalları açınça 30saniye sonra otomatik olarak kanal kendini kapatıyor devamlı izlemek için ne yapmamız gerek yardımcı olursanız sevinirim ayrıca 26 kanal gözüküyo bende başka kanallaryok şimdiden teşekkür ederim herkese

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Cinemaxtv sitesindeki bazı kanalları içeren iptv dosyası ekte, kanallar biraz geç açlıyor ama çalışıyor, artık ne kadar giderse.

Cinemax.
Retrotürk.
+18 venüs.

Son düzenleme: