Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

IP TV kanal listesi usb ile yükleme resimli anlatım.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Ekteki dosyayı usb belleğinize kopyalayıp, iptv menüsünde, kanal ekleme adımında usb seçeneği ile cihazınıza ekleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Az önce test ettim aşağıdaki kanallarda ses sorunu olduğu için eklemedim, yayınların ses codekleri cihaz tarafından desteklenmediği için ses alınamıyor.

Cinemax
retrotürk
venüs +18.

dijimehmet

0
Üye
25 Ara 2012
42
0
6
bugün oynayan filmlerde bende ses görüntüden önce gidiyor. daha önce böyle bi sorun yoktu. belki filmlerdende olabilir.

swer3535

0
Üye
15 Eyl 2012
46
0
6
cinemax,rerotürk,venüs kanallarındaki ses problemi bu cihazlara atılabilecek yazılımla giderilemezmi acaba.

30 Ara 2012
54
0
6
aga kaç kere indirmeme raqgmen cihaza usb ile takınca ip tv dosyası bulunamadı diyor sebebini bilen varmı sadace metin belgesi yazıyo yardımcı olursanız sevinirim

30 Ara 2012
54
0
6
sayın a.bozoğlu ustam bizler acemi insanlarız ustam bu ip tv dosyalaırın indiriyorum ama usb chaza takınca yok diyo ustam bizler gibi acemilerin yükleyecegi şekilde dosyalaı ayarlarsan daha iyi olur ayrıca tek dosyaya 10 spor 10sinama 10 çocuk 10haber10 yetişkin dosyaları hazırlarsan cok seviniriz en kısa zaman da bizlerinden yükleyecegi dosyaları bekliyoruz sana ustam çalışmalarında başarılar dileriz iyi günler

WİNSTROL

0
Üye
19 Ağu 2012
21
0
1
Üstad dİĞer cİhazlar bİr sÜrÜ kanal İzlerken neden nextde yok bunlar. 3-5 tane kanal İÇİn mİ uĞraŞiyoruz yanİ.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Üstad dİĞer cİhazlar bİr sÜrÜ kanal İzlerken neden nextde yok bunlar. 3-5 tane kanal İÇİn mİ uĞraŞiyoruz yanİ.

Bizim cihazlar sadece http: ile başlayan adresleri destekliyor, sizde netten çalışan http ile başlayan iptv adreslerini bulup, elle yada mevcut dosyaya ekleyerek cihaza girebilirsiniz.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93

Aşağıdaki listede çeşitli kanallar mevcut bu tarz kanal linkleri nette mevcut ama ne kadar süre gider bilinmez. bazılarında ses var bazılarında yok. dosyada 35 adet kanal mevcut, iptv listenizde 15'den fazla kanal varsa, kanal sayısının üzerine 50 olacak şekilde yüklenir.

Son düzenleme:

xxdx

0
Üye
12 Kas 2012
14
0
1
s a arkadaşlar benim cihaz da ip tv var fakat sadece elle gire biliyorum usb ile girdiğimde hiçbir dosyayı kobul etmiyor ve elle girdiğim link enfazla 30 saniye izliye biliyorum sonra kesiliyor bu diğer linklerdede yapıyor acaba sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim . teşekkürler