Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD 20.01.2017 Tarihli Yazılımı (V.05.01.2099)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ceyhun1980

0
Üye
5 Ara 2016
45
2
8
Hocam bende VOD uygulamasinda nerdeyse hiç bir bölüm çalışmıyor.test falan çalışıyor ama Film bölümlerinin hangisine girersem geri dönüyor.bir kaç yabancı dizileri veriyor ama türkce bölümlerin hiç biri açılmıyor.
Azerbaycanda kullandığım için ola bilimi?

efe38

0
Üye
28 Eki 2015
35
0
6
ustalar kolay gelsin benim cihazda yeniden baslatınca veya elektrik kesisilince hdmı cec kapanıyor her seferinde tekrar ayarlama gerekıyor bunun kolay yolu varmıdır teşekür ederim kolaay gelsin

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
cccam ve freeshayr programinda bir sorunum var cccam ayarlarini vediktan sonra freeshayr calismiyor ve cccam kendi kendine siliniyor . AKS kismin off yapdim ama hala bu sorun devam ediyor . Dun aksam Micam ve FoxFly Programini yenilandiktan sonra bakal ve Micam programlarinda farsca diliyle olan sorunlar cozuldu ama bu cccam problemi hala devam ediyor :agla:
next destekcilerinin dedigi gibi Tum micam ve foxfly programlarini jihazdan silip ve bakalin icinden yeniden indirip uyguladim ama malesef sorunlar asla cozulmedi
bu sorunu olan baska birisi varmi ? :agla:

police1206

0
Üye
10 Kas 2012
30
0
6
cccam ve freeshayr programinda bir sorunum var cccam ayarlarini vediktan sonra freeshayr calismiyor ve cccam kendi kendine siliniyor . AKS kismin off yapdim ama hala bu sorun devam ediyor . Dun aksam Micam ve FoxFly Programini yenilandiktan sonra bakal ve Micam programlarinda farsca diliyle olan sorunlar cozuldu ama bu cccam problemi hala devam ediyor :agla:
next destekcilerinin dedigi gibi Tum micam ve foxfly programlarini jihazdan silip ve bakalin icinden yeniden indirip uyguladim ama malesef sorunlar asla cozulmedi

Bende de aynısı oldu dostum, cccam yüklemekten ben bıkmadım, cihaz silmekten hiç bıkmadı

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Bende de aynısı oldu dostum, cccam yüklemekten ben bıkmadım, cihaz silmekten hiç bıkmadı
Bu cccam sorununu yeni Micam programiyla cozduklerini soyluyorlar ama bende hala devam ediyor
ajaba cccam kullanmak icin baska bir program yokmu ?

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
UHD televizionlarinda Bazi HD kanalrini Izlerken kucuk ekran atlamalari oluyor ajaba bu sorunu olan baskalaridavarmi ?
buda bu problemden arkadaslardan birinin kamerayla cekdigi kucuk video

[video]http://video.zarup.com/100245-download-Next_Problem.mov.html[/video]

xman1

0
Üye
2 Şub 2017
2
0
1
valahi bu cihazin goruntu kalitesi cok utanc verici
yani ben hec bir cihazda boyle kotu bir vedio kalitesi gormedim . her kes duzgun jevab bulursa sevinirim
ben her turlu bela gihazin bashina getirdim ama maalesaf bosuna vikit harcadim

CAYNA

0
Üye
2 Ara 2016
22
0
3
20 yıldır çok farklı markalarda uydu alıcıları kullndım.next markasını ilk kez aldım ve eminim bu aldığım ilk ve son next ürünü olacak.

umutares

0
Üye
2 Ocak 2017
1
0
1
Emeğinize ve ellerinize sağlık hdd ile film izlerken dil seçeneğini bulamadım yardım.edebilirmisiniz
Birde vod uygulamasından içerde dizisine baktım açılmıyor bu video şimdi oynatılamıyor uyarısı veriyor tüm bölümlerde

Son düzenleme:

xman1

0
Üye
2 Şub 2017
2
0
1
boyle kotu ve igranc veri video kalitesi
sahtecilik ve kullananlara hayincilik sarlatancilik demkitir
kardeslerim sakin paranizi cope atmayin ve boyle kotu uydu aliciya sakin ama sakin hayir deyin

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Cam Programi yine yenilandi ve 2.1.1.26 dan 2.1.1.28 deyisildi
malesef baska bir sey yenilenmemis
ajaba bu jihazda kanallarin PID ayarlamasi icin bir bolum yokmu ? eger bu ayarlamayi bilen varsa lutfen soylesin :agla:
tesekurler :dostum:

dima381

0
Machina3D VIPClup
19 Eyl 2013
47
0
6
Azerbaycan
cihaz her fisten cikarildiginda cccami yeniden restart etmen gerekir lutfen biri yardimci olsun.Son yazilimlara kadar boyle sey gorulmedi eski yazilimlara dondum cihaza reset attim bisey olmadi ayni sey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...