Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 18500HD+ PLUS / Next YE-20000 28.12.2012 Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
birde networktan sw güncelleme nedir yazılımmı son yazılımı usb deyilde networktan sw güncelleme den yükleyebilirmiyim

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
syn a bozoğlu ben yazılımı networktan gülleme yapıp yüklemiştim mavi eski yazılım cıkmıştı son yazılım bumuydu yotube filan gerecler bolümünde cıkıyor kafam karıştı acıkcası

Youtube eğlence menüsünde oluyor bildiğim kadarıyla, benim bahsettiğim siyah menüden önce verilen iptv'li mavi menülü yazılım. bahse konu yazılımda youtube çalışmıyor fakat sunucu ve internet hızınız iyi ise iptv gayet sağlıklı.

Yazılım aşağıda "yazılım+kanal listesi" olarak yükleyiniz.

http://www.dosya.tc/server/A5VQBU/NEXT_YE-20000-18500HD_IPTV.rar.html

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Youtube eğlence menüsünde oluyor bildiğim kadarıyla, benim bahsettiğim siyah menüden önce verilen iptv'li mavi menülü yazılım. bahse konu yazılımda youtube çalışmıyor fakat sunucu ve internet hızınız iyi ise iptv gayet sağlıklı.

Yazılım aşağıda "yazılım+kanal listesi" olarak yükleyiniz.

http://www.dosya.tc/server/A5VQBU/NEXT_YE-20000-18500HD_IPTV.rar.html

6kez indirilmiş ama kimse olumlu yada olumsuz görüş belirtmemiş? indiren arkadaşlar cccam ve iptv dahil siyah menülü yazılımla karşılaştırıp fikirlerini paylaşabilirmi?

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
6kez indirilmiş ama kimse olumlu yada olumsuz görüş belirtmemiş? indiren arkadaşlar cccam ve iptv dahil siyah menülü yazılımla karşılaştırıp fikirlerini paylaşabilirmi?

acıkcası indirdiğm dosyayı yüklemek için korkuyorum cünki benim pc laptop masa üstü pc arkadaşta uzak yeri usb ile yükleyince ash oluyor cihaz anlamadım ne olacak bole rs 232 sadce masa üstüne oluyor usb ile yükleyince ash oluyor napacam dostlar para veripte mi yaptıracaz cihazı ??????18500hdplus:confused:

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
usb hatalımı fat 32 ile biçimlenmiş daha once yuklüyordum bişey olmuyodu ama şimdi ash oluyor bana bu yazılımı nasıl atacağım ı anlatırmısınız?

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
acıkcası indirdiğm dosyayı yüklemek için korkuyorum cünki benim pc laptop masa üstü pc arkadaşta uzak yeri usb ile yükleyince ash oluyor cihaz anlamadım ne olacak bole rs 232 sadce masa üstüne oluyor usb ile yükleyince ash oluyor napacam dostlar para veripte mi yaptıracaz cihazı ??????18500hdplus:confused:

Laptop,notebook gibi rs232 portu olmayan pc'ler için "Usb to RS232" aparatları var, bu gibi durumlarda kullanmak için. bendede netbook var ve "Usb to RS232" aparatıyla bir çok cihaza yazılım yükledim.

usb hatalımı fat 32 ile biçimlenmiş daha once yuklüyordum bişey olmuyodu ama şimdi ash oluyor bana bu yazılımı nasıl atacağım ı anlatırmısınız?

Cihazı fabrika ayarlarına alıp, yazılımı yazılım+kanal listesi olarak yükleyin cihaz açıldıktan sonra eski kanal listenizi tekrar yükleyebilirsiniz, ben öyle yaptım.

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
Laptop,notebook gibi rs232 portu olmayan pc'ler için "Usb to RS232" aparatları var, bu gibi durumlarda kullanmak için. bendede netbook var ve "Usb to RS232" aparatıyla bir çok cihaza yazılım yükledim.

Cihazı fabrika ayarlarına alıp, yazılımı yazılım+kanal listesi olarak yükleyin cihaz açıldıktan sonra eski kanal listenizi tekrar yükleyebilirsiniz, ben öyle yaptım.

güncelleme dosyasını ne sececez usbden yüklemekte

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Usb belleğinizde yukardaki link'ten indirdiğiniz yazılım dışında bir yazılım olmasın! usb'den güncelleme menüsüne girdiğinizde cihaz yazlımı görecektir, günceleme modunu yazılım+ kanal listesi olarak seçin ve yükleyin.

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
kardeşim tammdır yükledim fabrika ayarlarına aldım ve son yazılımı yükledim ilgin için cok cok teşekürler

adabelen

0
Üye
17 Ara 2011
44
0
6
Neredeyanlış yapıyorum.

18500+için 28.12.2012 yeni menü yazılımını indirmesini bi türlü beceremedim.İlgili dosyayı masa üstüne alıyorum,zipten çıkarıyorum.Usb ye gönderiyorum.usb yi uydu cihazına takıyorum.Usb güncelleme tıklıyorum.Güncelleme dosyası şöyle yazıyor "dump file.asbs-yazılım+k.listesi ok diyorum.Bitiyor.Bakıyorum,yazılım inmemiş.Arkadaşlar yardım lütfen,yapamadığım için sinirlenmeye başladım.Elimden bi kaza çıkmadan yetişin.Selamlar,hayırl işler.

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
youtube gene çökmüş hayırlı olsun serverde eskisi gibi değil cok kanal acılmıyor bu sorunlar düzelirmi ???*

kelkit

0
Üye
2 Ağu 2012
22
0
1
Next Ye 18500 HD+Plus Youtube Sorunu

Slm Arkadaşlar innternet var ama youtube çalışmıyor(Moive Not Foinden İn Server)Yazısı çıkıyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
youtube un kendi içerisndeki yazılım değişikliği piyasadaki tüm ona göre yazılan programları devre dışı bıraktı.

yeni yazılımla birlikte youtube problemi çözülecektir

30 Ara 2012
54
0
6
ustalar bendede aynı yazı çıkıyo ustalar bir sorum olacak frsahare ile hotbirt ve astrada19 kaçtane kanal açıldıgını bilen varmı ayrıca bu kanalların isimlerini detaylı bir şekilde yayınlarsanız çok memnun olacagız

6 Ocak 2012
16
0
1
İSTANBUL
Mehabalar.
05.03.2013 Tarihinde yeni 18500 hd plus aldım cihaz için ilk izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.
1-Cihazın tvinize göre görüntü,ses ve tv ayarlarını tam olarak yaparsanız çok iyi bir cihaz olduğunu göreceksiniz.
2-Menüsü çok şık.
3-Kart paylaşımı sorunsuz çalışıyor.
4-D-Smart mödül sorunsuz çalışıyor.
5-Kanal geçişleri çok hızlı.
6-Bende Samsung 46 d6500 led var başka uydu cihazında tv tepkime yapıyordu bu cihazla bu sorun ortadan kalktı.Bence parasını hak ediyor tavsiye ederim.

Birde ufak bir ricam olacak tabiki olabilirse yeni çıkacak yazılımda ulusal kanallarda oynayan dizilerin geçmiş bölümlerinin izlenebileceği bir uygulama olabilirmi ustalarda rica ediyorum.

Bağzı ufak sorunlar var sanıyorum yeni yazılımda haledilir.

1-Favori listesinde liste ismini değiştirdiğimde FİLİM yazıp ok.tuşlandığında FOLOM yazıyor.
2-IP Tv hiç açılmadı (LAN BAĞLI)
3-Kumandada APPS Kısa yol tuşunu bulamadım.(YENİ KUMANDA)
4-Kumandanım enalt sağ tarefında gri ufak tuş ne işe yarar bilmiyorum hiç birşey yazmıyor kumandada.
5-OK basıp kanal listesini açdığınızda en uste yazan(HD.TÜM GİBİ) yazıyı hangi tuş yönetiyor bulamadım.

Şimdilik bu kadar dediğim gibi daha bir gün oldu cihazı alalı gördükçe yazacağım.
________________________________________________________________________________

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...