Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 18500HD+ PLUS / Next YE-20000 28.12.2012 Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kelkit

0
Üye
2 Ağu 2012
22
0
1
2 aydır youtube için yazılım çıkaramadılar

Slm Arkadaşlar innternet var ama youtube çalışmıyor(Moive Not Foinden İn Server)Yazısı çıkıyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Yeni yazılım çıkıyodu nerde bu kadarmı zor yazılım çıkarmak.
Yazılımı çıkaramıyosa boş yere özelliklerinde şu var bu var diye yazmasınlar.Alanlarda ona göre alır bir beklentisi olmaz.

kelkit

0
Üye
2 Ağu 2012
22
0
1
Yeni yazılım gelsin artık Youtube için

Artık beklemekten kına geldi yazılım gelecekse gelsin artık.İki aydır Youtue çalışmıyor.

6 Ocak 2012
16
0
1
İSTANBUL
Yeni yazılım çıkıyodu nerde bu kadarmı zor yazılım çıkarmak.
Yazılımı çıkaramıyosa boş yere özelliklerinde şu var bu var diye yazmasınlar.Alanlarda ona göre alır bir beklentisi olmaz.

Arkadaşlar geçenlerde NEXT merkez ile tel. görüşmesi yaptım bazı hatalar var yotube,ip tvde deri dönüşte hd kanallarda görüntü bozukluğu.vs. gibi bununla ilgili AR-GE çalışması yapılıyormuş önümüzdeki hafta yeni bir yazılı verme ihtimali varmış biraz daha sabır edelim derim ben.

Şu anki siyah menülü yazılımda görüntüyle ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum tv göruntüleri gayet güzel .Samsung led var bende uydu alıcının tv ayarlarını 1080p 50hz yapdım gayet güzel 1080p 60 hz yapınca hafif titremeler oluyor en iyisi 1080p 50hz.

kelkit

0
Üye
2 Ağu 2012
22
0
1
Kod:
[B][COLOR="Red"]-Youtube Düzeltildi.[/COLOR][/B]

Karbon (Administrator) 16-02-2013
Youtube Uygulamasındaki Aksaklık Hakkında.

--------------------------------------------------------------------------------

Youtube izlenebilme özelliği olan Next Serilerinde Youtube altyapı sıkıntısı nedeniyle (Next ve Diğer marka ,modellerde de aynı sorun var ) açılmama sorunu oluşmakta..Bu sorunun yaşandığı ilgili serilere Youtube düzeltilmiş yazılım verilecektir..Yazılımlar verildiğinde forumdan da duyurusu yapılacaktır.
Bu Uyarıyı yapanda Admin.
yani youtube çalışmıyor iptv lerdede donma yapıyor.Reset atmadanda çalışmıyor.

kelkit

0
Üye
2 Ağu 2012
22
0
1
Arkadaşlar sizden ricam Youtube ve İPTV Çalışıyo diyenler buraya yazsın.

Bende 28.12.2012 yazılımı yüklü youtube çalışmıyor iptv dede donmalar oluyor devamlı reset atmak gerekiyor sizce böylemi çalışması lazım.Bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.Tüm arkadaşların bu konuya katılmasını rica ediyorum.
Next ye 18500 hd+Plus

swer3535

0
Üye
15 Eyl 2012
46
0
6
arkadaşım bu konuda haklısın.bütün eğlence menülerinde olduğu gibi makina çok sık kanal değişimlerindede resetleniyor.sözde haftaya kadar bu işin çözüleceği söyleniyor.bekleyip göreceğiz.

izmir35130

0
Üye
12 Mar 2013
16
0
1
benim anlamadıgım kim size yeni yazılım gelecek diyor böyle bir yazılım yok yotube nerdeyse iki aydır çalışmıyor yapılabilir birşey olsaydı düzelyip verirlerdi yotube bu makinada ve bu işlemcide bitmiştir
onlar her aryana ve her mesaj gönderene yazılım verilecek diyor ona bakarsanız başka bir arkadaşa bir ay önce önümüzdeki hafta demişler

izmir35130

0
Üye
12 Mar 2013
16
0
1
ıptv bundan iyi olmaz beklenti içinde olmayın bence kullanılır birşey degil zaten bu makinaya ve bu işlemciye olmaz bu kadarı bile mucize iş olsun diye menüye konulmuş bir şey

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
benim anlamadıgım kim size yeni yazılım gelecek diyor böyle bir yazılım yok yotube nerdeyse iki aydır çalışmıyor yapılabilir birşey olsaydı düzelyip verirlerdi yotube bu makinada ve bu işlemcide bitmiştir
onlar her aryana ve her mesaj gönderene yazılım verilecek diyor ona bakarsanız başka bir arkadaşa bir ay önce önümüzdeki hafta demişler

Youtube'yi düzenlemek çokta zor olmasa gerek, zira machina ve 19500 serisi için youtube yazılımları çoktan verildi! firma en azından youtube düzeltilmiş bir ara yazılım verebilirdi ama malesef hala bir ses yok. bu işlemcide biten birşey yok, aynı işlemciye sahip farklı marka cihazlarda youtube çalışan modeller mevcut şuanda.

İptv için daha önce söyledim yine tekrarlıyorum, son verilen mavi menülü iptv test yazılımı gayet güzel çalışıyor, siyah menüde cihaza kibar davranmak gerekiyor arka arkaya cihaza komut yollandığında kilitlenme yada donma sorunları oluyor doğrudur. ben mavi menüye devam ediyorum hala, forum kuralları gereği video ekleyemiyorum ancak sağlam bir sunucu ile iptv gayet güzel çalışıyor.

Son düzenleme:

izmir35130

0
Üye
12 Mar 2013
16
0
1
bugün gine next macina yazılımı verildi yani 18500 hd diye bir cihazı yok bu firmanın 18500 hd plus yotube sorunu oldugundan beri kaç defa macina yazılımı verildi sayamadım demekki firma 18500 hd plus sahipleri müşterisi degilmi firma müşterilerine ayıp ediyor bari next yotube yazılımı verilecekmi verilmiyecekmi ilan etsin insanlara bu cihazları aldıgına pişman etmesin cihazı satıyon para kazanıyon ben destek verecem diyon sonra ilgi alaka yok bir yotube düzeltmek bu kadar zormu sattıkları malın arkasında dursunlar neredeyse 2 ay olacak

izmir35130

0
Üye
12 Mar 2013
16
0
1
next macina alcak kişilerde var bende düşünüyordum ama bu firmanın bu tavrını gördükten sonra kesinlikle almam güvenim kalmadı
yeni cihaz alsam yenisi cıkar gine bir yotube için aylarca bekleriz firma karaktersiz davranıyor yeni menü gayet iyi çalışıyor yotube vermek bu kadar uzunmu sürer macina cıkattılar bu cihazlarara ilgi göstermiyorlar ayıp ediyorlar firma güven kaybediyor

Son düzenleme:

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
arkadaşlar malesef bu kadar ilgileri şu cihazın kendine reset atmayı yapamadılar daha youtube yi nasıl yapsınlar
yediğimiz kazıkla kadık hayırlı olsun 18500 kullanıcılarına

dijitalist

0
Üye
18 Ara 2011
15
0
1
Kardeşim geçen ay NEXT uydu cihazını direkt olarak kırıp çöpe attı, "neden kırdın da attın..?" dediğimde, "bari çöpten bulup ta çalıştıran, bu markaya bel bağlayan olmasın, next.. bir daha mı tövbe" dedi. Şimdi şu iki aydır youtube (aslında server bağlantı hatasıydı, resetti, kısa süreydi... derken 6 aydır ) sorununu bir türlü aşamadılar. Cihaza verdiğimiz bedelin karşılığını, verimini %10 bile alamadık. Next YE 18500 HD+ şimdi benim için TV pazarlamalarda satılan 39 TL'lik cihazdan hiç bir farkı yok. Ben de bir daha tövbe, NEXT mi evlerden uzak olsun. Sorunlu marka ve gerek yazılım gerekse donanım açısından ürününün arkasında olmayan bir firma. Pişmanım next aldığıma. :(

HD+ çıktı, HD üvey oldu, Machina çıktı şimdi HD+ üvey.

Son düzenleme:

izmir35130

0
Üye
12 Mar 2013
16
0
1
dün samsung led tv min yeni yazılımı verilmiş tv ye yükledim tv yi alalı 1 yıl oldu bu üçünçü yazılım verilişi yani hiç özelligi olmayan tv ye bile nextten fazla yazılım veriliyor uyduyuda alalı 1 yıl oldu önceki iki tv yazılımı yükledigim problem gine oluştu renkler soluk ve koyulaşma var ten rengi kırmızımsı bende samsun türkiyeye sordum tv ye yazılım yüklüyorum görüntü ve renkte sorun oluyor dedim bana cevapları kullandıgım harici cihazdan kaynaklandıgını söylediler
şimdi şöyle oluyor next in asıl kalitesi bu zaten tv nin içindeki yazılım bozuk görüntü ve rengi 1-2 haftatda düzeltiyor tv düzeltiyor yeni tv sürümü yüklenince sıfırlanıyor ve nexttin bütün kalitesizligi ortaya çıkıyor

izmir35130

0
Üye
12 Mar 2013
16
0
1
Arkadaşlar geçenlerde NEXT merkez ile tel. görüşmesi yaptım bazı hatalar var yotube,ip tvde deri dönüşte hd kanallarda görüntü bozukluğu.vs. gibi bununla ilgili AR-GE çalışması yapılıyormuş önümüzdeki hafta yeni bir yazılı verme ihtimali varmış biraz daha sabır edelim derim ben.

Şu anki siyah menülü yazılımda görüntüyle ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum tv göruntüleri gayet güzel .Samsung led var bende uydu alıcının tv ayarlarını 1080p 50hz yapdım gayet güzel 1080p 60 hz yapınca hafif titremeler oluyor en iyisi 1080p 50hz.[/QUOTE

1 hafta geçti yazılım verilmedi
sen bidaha ara konuştugun arkadaşa bendende selam söyle]

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...