Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 23.03.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Kadir'im bakıyorum yazılım gelince cihaza yüklendikçe yükleniyorsun az biraz ara verde cihaz biraz nefes alsın yahuuuu...:haha::hehhe::hopla::wow::cay:

abi zorlıyalımki en iyisi olsun hazır destek devam ediyorken şu ana kadar önemli bi sıkıntı ile karşılaşmadım eski kategorideki radyo kanallarından bağlanamadığında usb kullanıcı bölümüne atlaması devam ediyor bitek eski sıkıntı buna denk geldim fabrika ayarlarından 4.seçenekle resetlediğimizde xpaneller olduğu gibi duruyor silinmiyor tek tek silmen gerek usb bölümüne tek dosya atılınca 10 bin alıyor ekleme yapılırsa 11700 aldı fazlasını yükleyemedim düzelenlerden bazı panellerde uhd olan kanallar şimdi takılmasız oynatıyor ama gene bazı panellerde uhd olanlarda bu sıkıntı devam ediyor sanki kurcalanmış iyileştirme yapılmış yada panel sahibi izlenemiyor diye değişikliğe gitmişte olabilir ama çözünürlük aynı gözüküyor haydar ustam sen hangi panelden bahsettiğimi biliyorsun ve gene o panelde hiç kategori olmazken bu sefer vod kısmında tek başlığı listeliyor diğer yerler gene aynı boş zorlada olsa birinde kategori tekte olsa aldık şükür :D ama genel olarak iyi hele favori süper olmuş değer

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
abi zorlıyalımki en iyisi olsun hazır destek devam ediyorken şu ana kadar önemli bi sıkıntı ile karşılaşmadım eski kategorideki radyo kanallarından bağlanamadığında usb kullanıcı bölümüne atlaması devam ediyor bitek eski sıkıntı buna denk geldim fabrika ayarlarından 4.seçenekle resetlediğimizde xpaneller olduğu gibi duruyor silinmiyor tek tek silmen gerek usb bölümüne tek dosya atılınca 10 bin alıyor ekleme yapılırsa 11700 aldı fazlasını yükleyemedim düzelenlerden bazı panellerde uhd olan kanallar şimdi takılmasız oynatıyor ama gene bazı panellerde uhd olanlarda bu sıkıntı devam ediyor sanki kurcalanmış iyileştirme yapılmış yada panel sahibi izlenemiyor diye değişikliğe gitmişte olabilir ama çözünürlük aynı gözüküyor haydar ustam sen hangi panelden bahsettiğimi biliyorsun ve gene o panelde hiç kategori olmazken bu sefer vod kısmında tek başlığı listeliyor diğer yerler gene aynı boş zorlada olsa birinde kategori tekte olsa aldık şükür :D ama genel olarak iyi hele favori süper olmuş değer

Darısı bizim CX-Hd lerin başına inşallah kardeşim...

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
Yazılımda emegi geçen bütün arkadaşlara teşekürler .başarılarının devamını diliyorum .Hayat paylaştıkça güzel.

zadaca

0
Üye
4 Ocak 2018
34
7
8
istanbul
XPANEL BÖLÜMÜNE AUTO SYNC EKLENDİ bu yazılım harıka olmuş hız düşükken gerçekten bır nımet emek bu iste donma olmamakta iptv şimdi zevk verıyor teşekkürler doktor

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Başta Doktor olmak üzere bu iş için emek veren herkese sonsuz teşekkürler...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halil.3737

0
Üye
7 May 2013
405
384
63
mersin
Arkadaslar benim sirum olacakti ben uydu alacam da minix 2000 mi yoksa hdcx alim kasali olan ustalarim fikirlerinu alum dedim....

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,587
57,743
113
izmir çamdibi
yazılım ekibine + foruma ulaştıran karbon üstada tüm emeği geçenlere teşekkürler öğle tahmin ediyorum bizim cx lere en kısa zamanda verilecek

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Yazılımda emeği geçen herkeze veyazılımı bize ulaştıran Sayın Karbon a ve yazılımda bana yardımlarından dolayı Sayın DOST abime teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...