Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

noname34

0
Üye
14 Kas 2013
63
0
6
Hocam şifreli kanallar sarı renk te olmadına rsğmen şifreli kanallar açılmamaktadır aynı şekilde ip tvletrde açılmamaktadır

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hocam şifreli kanallar sarı renk te olmadına rsğmen şifreli kanallar açılmamaktadır aynı şekilde ip tvletrde açılmamaktadır

Sevgili kardeşim siz bence alttaki linki baştan aşağı bir okuyun ona göre yazın.!!! Eğer sorununuzu daha anlaşılır bir biçimde yazsa isiniz bu mesajda cevabını almış olurdunuz,böylece zaman kaybı olmadan belkide sorununuz çözülmüş olurdu...

http://www.next.web.tr/showthread.p...NTERNET-MACHİNA-KULLANICILARIN-DİKKATİNE.html

Son düzenleme:

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Free sharede iyilestirme yapilmali bence. Daha once acilan kanallar cogu zaman kapali ya da cok sık donma yapiyor.Tangberd yayinlarida izleyemedigimize gore freeshare daha aktif olmali diye dusunuyorum. Freshare bitis tarihim 11.ay 2017
Ustalara saygilar

ihtiyar16

0
Üye
9 Ocak 2017
43
8
8
Bursa
Bu cıhaz için süper dedik her şeyiyle mükemmel çalışıyor dedik nazar deydi herhalde. cıhazı aldığımda free share mükemmel çalışıyordu bir ara iyileştirme çalışması yapılıyor dendi ancak daha kötü oldu. Bir çin atasözü derki ' Çalışıyorsa dokunma ' herkese iyi çalışmalar

bigex11

0
Üye
19 Ocak 2016
132
0
16
bende nex 2000 minix aldım aldığımdan bu yana free çalışmamakta o kadar yazmama rağmen hala bilgi verilmedi hatta son 12 ocak yazılımından sonra maalesef cihaz sık sık kilitlenmeye başladı yani aldiğimiza pişman oldum anlayacağınız
YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
bende nex 2000 minix aldım aldığımdan bu yana free çalışmamakta o kadar yazmama rağmen hala bilgi verilmedi hatta son 12 ocak yazılımından sonra maalesef cihaz sık sık kilitlenmeye başladı yani aldiğimiza pişman oldum anlayacağınız

Arkadaşım şunu hiç bir zaman unutmayınız bu forum bir PAYLAŞIM yeridir,kullanıcılar olsun yöneticiler olsun boş zamanları oldukça burada olabilirler.Yani müsait zaman çerçevesinde paylaşımlar yapılır.! Her kesin bir işi gücü var her dakika burada olunacak diye bir durum söz konusu olamaz.! Demekki bir şekilde gözden kaçmış olmalı,burada sadece uydu paylaşımı yapılmıyorki daha başka yazılıp çizilende var.Böyle olunca konular aşağıda kalmış olabilir madem sıkıntınız cihazı aldığınızdan beri devam ediyor ve siz free-share AKTİF etme konusunda forumda paylaşılan herşeyi yaptınız.Ve hiç bir sonuç alamadınız neden firmanın GENEL-SERVİS ini arayıp gereken yardımı almadınız.? Bunca zamanı neden kaybettinizki eğer dediğimi yapsa idiniz çoktan sorununuz hallolmuş ve siz bir şekilde o yada bu şekilde şifreli yayınları izliyor olurdunuz.! Gerçektende bazen insanları anlamakta güçlük çekiyorum SİZLER eğerki MACHİNA-3D konusunda gereksede 2000 HD konusunda hiç bir yerde bulamayacağınız desteği yok sayıyorsanız benim diyecek başkada bir sözüm yoktur.! Ben bu işi o kadar iddia ediyorumki haydi HODRİ-MEYDAN diyorum yazın bakalım diğer forumlara hangisinden daha çok cevap gelecek.! Ben diğer forumlarada yazıp bu konularda yardımcı oluyordum ama illaki her yerde olan bazı tipler türedi bizleri aşağılamaya ve dalga geçmeye başladılar.Benim ne çıkarım varki bu şekilde yapılan muamelere maruz kalacak sorarım size.? Şimdi ise sadece BURADAYIM ve desteğim aynen elimden geldiğince devam ediyor ve inşaallah edecekte.Ama bu benim burada 24 saat nöbet tutacağım anlamına gelmez herkesin işi gücü var ekmek paramızın peşinde olmamız gerekiyor LÜTFEN bunları hiç kimse unutmasın.! Sizin sıkıntınıza gelince yazmış olduğum gibi eğer her şeyi yaptım ama olmadı derseniz eğer o zaman başvuracağınız yegane yer MERKEZ servistir.Çünkü bu durum çok farklı bir durumdur ve ancak oradan halledilebilecek bir durumdur,boşuna buradan yardım beklemeyin bu konu için...

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA

bigex11 kardeşim hattim olamaz ama şunu sorayım son yazılımı attıktan sonra fabrika ayarlarında 1 nolu seceneği sıfırladınızmı eğer bunu yapın ihtimalki düzelir...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
kac defa denedim fakat olmadı

Sevgili kardeşim bakınız tekrar yazıyorum madem bu konu üzerinde herşeyi yaptım diyorsunuz hiç boşuna zaman kaybetmeden MERKEZ servisi arayın.Durumu anlatın bu sorun bir kaç arkadaşımızında başına gelmişti sisteme seri-no girilmesi unutulan birkaç cihazdan biride sizin cihazınız olabilir.Gerekli olan işlem oradan yapılacak buradan size hiç bir fayda gelmez boşuna zaman kaybedip beklemeyin...

ihtiyar16

0
Üye
9 Ocak 2017
43
8
8
Bursa
Bu cıhaz için süper dedik her şeyiyle mükemmel çalışıyor dedik nazar deydi herhalde. cıhazı aldığımda free share mükemmel çalışıyordu bir ara iyileştirme çalışması yapılıyor dendi ancak daha kötü oldu. Bir çin atasözü derki ' Çalışıyorsa dokunma ' herkese iyi çalışmalar

Şuan itibariyle eskisinden daha iyi çalışıyor. Nazar değmesin emeği geçenlerin ellerine saglık:eek:kok:

Oğuz Han

0
Üye
30 Ocak 2017
3
0
1
İnternet uygulamalarından YOUTUBE yi bir deneyin bakalım çalışıyormu,madem her şeyi denedim diyorsunuz işe buradan başlayalım... Yalnız sinyal olmaması ayrı bir olaydır o tamamen uydu sistemi ile ilgilidir onu bu vesile ile belirteyim.! Benim yazdığım FREE-SERVER olayını anlamak içindir. Haa bu arada aklıma gelmişken ŞİFRELİ-YAYIN AYARLARI menüsündeki en alttaki bölüm açık iken free-share tarihi bitiş tarihi görülüyormu.?

Sinyal yoktur yazanlar da var şifreli yayın denenler de. Herşeyi denedim derken burada resimli görselle anlatılanlardan kastım. Youtube-İp tv çalışıyor video izleyebiliyorum. tarih de mevcut ve tam 1 sene sonrası görülmekte.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sinyal yoktur yazanlar da var şifreli yayın denenler de. Herşeyi denedim derken burada resimli görselle anlatılanlardan kastım. Youtube-İp tv çalışıyor video izleyebiliyorum. tarih de mevcut ve tam 1 sene sonrası görülmekte.

Sevgili kardeşim sizde ben her şeyi denedim ama olmuyor demektesiniz o halde sizede tavsiyem NEXT-MERKEZ servisi aramanız olacaktır.! Çünkü buna benzer sorunlar sadece MERKEZ servis tarafından halledilmektedir...

engosen

0
Üye
18 Ara 2015
21
2
3
arkadaslar 7a uydusundakı belgeselleri izleyebiliyormuyuz (nat ceo)

Son düzenleme:

worescorpion

0
Üye
13 Kas 2016
15
0
1
Ya yayinlar geri gelsin.. Normal nate geo wild gibi kesilen yayinlar.ayriyaten film kütüphanesine secme filmler meshur filmler koysalar güzel olur..inşallah duzelir ..

--------------------

İzlioduk yaa.. :)