Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

hamdin

0
Üye
14 Ara 2015
108
15
18
Arkadaşlar bende free shere çalışmiyor 5dekika önce makina kendilinde kapan dı onda sora ferr shale gitin

Cash33

0
Üye
31 Ağu 2017
1
0
1
Benim cihazim next minix hd tango plus cihazi bastan sona taradim ama sifreli yayinlar diye bir bolum bulamadim

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Benim cihazim next minix hd tango plus cihazi bastan sona taradim ama sifreli yayinlar diye bir bolum bulamadim

bahsettiğin bölüm mini2000 de var tangoda değil yanlış bölüme yazmışsın
emü ve freeshare açmak için tv izlerken kumandadan F!+000 tuşla ekranda patch etkin yazısı gelir işlem tamamdır

Onur1907

0
Üye
8 Eki 2017
2
0
1
2000 Machina iks sorunu

Merhaba arkadaşlar.Iks kapalı mı bugün.İnaktifleşmemi var.Sarı görünümlü hiçbir hotbird ve astra kanalım açılmıyor.netimde sorun yok m+ tuşundan YouTube giriyorum açılıyor istediğim şarkı.Dün böyle değildi.İzliyordum ıks kanallarını her iki uyduda .Yardımcı olabilecek var mı ?

ihtiyar16

0
Üye
9 Ocak 2017
43
8
8
Bursa
Merhaba arkadaşlar.Iks kapalı mı bugün.İnaktifleşmemi var.Sarı görünümlü hiçbir hotbird ve astra kanalım açılmıyor.netimde sorun yok m+ tuşundan YouTube giriyorum açılıyor istediğim şarkı.Dün böyle değildi.İzliyordum ıks kanallarını her iki uyduda .Yardımcı olabilecek var mı ?

Free share bir yıllık süresi dolmadığı halde çalışmıyor neden acaba üstadlardan bilgi bekliyoruz teşekkürler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
free server kapalı mac3d ve mini 2000 çalışmıyor muhtemelen bakım var yakına aktif olur sanırım

tnko321

0
Üye
26 Nis 2015
6
12
3
Cıhazı yenı aldım fere sever calışmıyor

--------------------

Cıhazı satarken 1 yıl dediler 1 gün bile kulanamadık

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
nasil calismiyor 2000 lerde hayret bende cihazin serveri aktif astra uydusundaki beinspor lardan biliyom aktifler ayrica hotbird deki absat paketindeki kanallarda acik chasse pcee animau felan ilginc sizde nasil calismiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
.....

--------------------

Cıhazı yenı aldım fere sever calışmıyor

--------------------

Cıhazı satarken 1 yıl dediler 1 gün bile kulanamadık

Evet süre 1 yıldır ama bakım olduğu zamanlar 1 yada 2 gün için gider sonra tekrar çalışmaya başlar...

nasil calismiyor 2000 lerde hayret bende cihazin serveri aktif astra uydusundaki beinspor lardan biliyom aktifler ayrica hotbird deki absat paketindeki kanallarda acik chasse pcee animau felan ilginc sizde nasil calismiyor

Hayırdır senin cihaz sana özelmi yoksa bunca kullanıcının cihazının free-sharesi kapalı iken,ki buna bende dahilim seninki nasıl açıkmış.? Git başka birileri ile kafa bul... Birde aklıma gelmişken yazayım bu W muhabbeti canımı sıkmaya başladı artık ona göre yazdıklarına DİKKAT ET.! Burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ bunu unutma bizim alfabemizde W yok.!!!

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Haydar ustam ... nokta koyduğunda ben cevap yazıyordum aynen Fshare ile Free share konusunu daha tam anlayamadık .Hani cihaz serveri ile girdigimiz cccam serverları karıştırıyoruz.
menü de kapalı yapınca cccam çalıştığını (ben yeni ögrendim devamlı açık duruyor hem cihaz serveri hem ücretli hemde ücretsiz devrede ) ha bu yüzden ara ara çakışma yapıyor oda mecbur keyfi uygulamamdan .Vel hasıl cihaz serveri bakımda çalışmıyor dediğin gibi.

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
pek de onemi kalmadi free serverin uzatma yazilimi gelmezse bugun 2 yildir kullandigim free servere csat full paket gelmis spor kanallari sikintili ama diger kanallar sorunsuz calisiyor

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
pek de onemi kalmadi free serverin uzatma yazilimi gelmezse bugun 2 yildir kullandigim free servere csat full paket gelmis spor kanallari sikintili ama diger kanallar sorunsuz calisiyor

neden önemli olmasın Next' in eski modellerinde bile kaç senedir devam ediyor free server onlar da da bir senelik denmişti lakin uzatıldı sonuçta Next markasının amiral gemisi şu an Next minix hd 2000 internet machina dolayısı ile öksüz koymaz bizi diye düşünüyorum.