Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Genel Sorunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

worescorpion

0
Üye
13 Kas 2016
15
0
1
Kayit yaparken kanal degistirdigimde kanallar farkli siralamalarla aciliyor. Mesela 1.2.3.4 diye gecerken 222.kanal a atliyabiliyo. Kafasi karisiyor.

Abab1

0
Üye
11 Ara 2016
7
0
1
Acaba bu cihazda gshare desteği var mı novalar digitalb cozuluyormus

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Acaba bu cihazda gshare desteği var mı novalar digitalb cozuluyormus

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.Bu cihazda FREE-SHARE desteği vardır.!
2.Boşuna NOVA ları ŞİMDİLİK beklemeyin ama illaki ben izlemek istiyorum derseniz,sizin gibi meraklılarını avlamak için dört gözle bekleyen cihaz satıcıları var.Onlardan bir tane cihaz temin edip izleyebilirsiniz.!!!

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
haydar hocam 2000 minix usb ye kayt ettiğim filmi uynatamamıştım kumandada usb girişiyle haloldu

Son düzenleme:

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
iptv kanallarını kayıt edemiyorum.kayıt edemezmiyiz.cevap edilemez ise.yeni sürüm yazılıma böyle bir özellik gellebilirmi.

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Sezgin kanal isimlerini her taramada güncel tutup değişmesini istiyorsan= kurulum menüsü+uydu kanal tarama+tarama tipi+ch ad güncelle EVET yapılırsa kanal isimleri otomatikmen yenilenir.
Hayırlı Cumalar. Bende kanal isimlerini güncel tutup değişmesini istiyorum ama sizin verdiğiniz veriler cihazımda yok.
Son yazılım mevcut. Tarama kapsamı na geliyorum en altta ad koruma var evet de yapsam hayır da yapsam bir şey değişmiyor.
Ne yapabileceğim hakkında bir fikriniz var mı? Teşekkürler

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
fdf02679333e56158f4e30c505ccf638.jpg
7eb2714bb435221c1df6217f98ba5e32.jpg

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hayırlı Cumalar. Bende kanal isimlerini güncel tutup değişmesini istiyorum ama sizin verdiğiniz veriler cihazımda yok.
Son yazılım mevcut. Tarama kapsamı na geliyorum en altta ad koruma var evet de yapsam hayır da yapsam bir şey değişmiyor.
Ne yapabileceğim hakkında bir fikriniz var mı? Teşekkürler

Denemesi çok kolay herhangi bir kanalın adını değiştirin sonra taramayı yapın değiştiğini göreceksiniz.!

Koymuş olduğunuz resimdeki gibi olmaz.! AD-KORUMA = EVET olması gerekmektedir.!!!

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Hocam demek istediğim Geylan tv'nin yerine milyon tv diye bir kanal çıkmış.
Manuel tarama ya da otomatik tarama yaptığım zaman Milyon tv olarak güncellenmesi gerekmez mi?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hocam demek istediğim Geylan tv'nin yerine milyon tv diye bir kanal çıkmış.
Manuel tarama ya da otomatik tarama yaptığım zaman Milyon tv olarak güncellenmesi gerekmez mi?

Arkadaşım bunun cihazla bir alakası KESİNKİKLE yok.! Diğer kullanmakta olduğum MACHİNA cihazımdada denedim GEYLAN tv yi tarattım kanal ismi aynı kalıyor.! Yani milyon tv olarak çıkmıyor ama bunun cihaz yada cihazlarla alakası yokki.! Sorun TÜRKSAT ın kendi sisteminden kaynaklanıyor adamlar yeni ismi sisteme girmezse cihazda tabii eski hali ile bulacaktır bu çok normaldir.Hatta o şekilde yetinmedim gittim o kanalın ismini adımı yazıp değiştirdim sonra tarama yaptım kanal yine GEYLAN olarak çıktı.! Yani sorun cihazda değil TÜRKSAT sisteminde lanet olası kanallar o kadar sık isim değiştirir olduki kendileri bile isim değiştirmeye yetişemiyorlar.!!! (Boşuna kafanı takma sen cihazda o bölümü EVET olarak bırak.)

baracuda68

0
Üye
6 Ocak 2017
4
0
1
Merhaba arkadaşlar,
NEXT MINIX 2000 HD DİJİTAL UYDU ALICISI'nı almak üzereyim.
Benim merak ettiğim, Tv izleme sonucunda 1 aylık internet kullanımı kaç gb. oluyor?
Bana 2 gb civarı olur dediler?
Bilgisi olan varsa acil cevaplar mı?
Şimdiden teşekkürler.

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Arkadaşım bunun cihazla bir alakası KESİNKİKLE yok.! Diğer kullanmakta olduğum MACHİNA cihazımdada denedim GEYLAN tv yi tarattım kanal ismi aynı kalıyor.! Yani milyon tv olarak çıkmıyor ama bunun cihaz yada cihazlarla alakası yokki.! Sorun TÜRKSAT ın kendi sisteminden kaynaklanıyor adamlar yeni ismi sisteme girmezse cihazda tabii eski hali ile bulacaktır bu çok normaldir.Hatta o şekilde yetinmedim gittim o kanalın ismini adımı yazıp değiştirdim sonra tarama yaptım kanal yine GEYLAN olarak çıktı.! Yani sorun cihazda değil TÜRKSAT sisteminde lanet olası kanallar o kadar sık isim değiştirir olduki kendileri bile isim değiştirmeye yetişemiyorlar.!!! (Boşuna kafanı takma sen cihazda o bölümü EVET olarak bırak.)
Eyvallah üstad iyiki varsın

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Merhaba arkadaşlar,
NEXT MINIX 2000 HD DİJİTAL UYDU ALICISI'nı almak üzereyim.
Benim merak ettiğim, Tv izleme sonucunda 1 aylık internet kullanımı kaç gb. oluyor?
Bana 2 gb civarı olur dediler?
Bilgisi olan varsa acil cevaplar mı?
Şimdiden teşekkürler.
Sadece serveri kastediyorsanız 250 mb bile yeterli.
Yok ip tv izlemek istiyorum derseniz 2 GB ömrü 2-3 saattir.

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
arkadaşlar bende 2000 almayı düşünüyorum.iptv performansı benim için önemli nokta.deneyen arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.birde bi iptv fotosu atabilirlermi.şimdiden tşk ederim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar bende 2000 almayı düşünüyorum.iptv performansı benim için önemli nokta.deneyen arkadaşlar deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.birde bi iptv fotosu atabilirlermi.şimdiden tşk ederim

Merhabalar IP tv performansı için birden fazla faktör önem taşımaktadır.!
1.Cihaz performansı.! ( 2000 HD de mükemmel düzeydedir.)
2.Net hızınız en az 3 mb olmalıdır aşağısında olan hızlarda yayınlarda donma olasılığı yüksektir.!
3.IP tv hizmeti aldığınız yerin internete çıkış hızı yani UPLOAD durumu.!

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
haydar ustam açıklaman için tşk ederim.normalde ben pandora kullanıcısıyım yaklaşık bir ay öncesine kadar 3013 yazılımıyla gayet güzel izliyodum ücretli serverimi.ama internet hızımı yükselttim hipernete geçtim.ondan sonra ne olduysa oldu.yayının birinden diğerine geçerken donuyor ve programdan atıyor.sizce sorunu ne olbilir

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar ustam açıklaman için tşk ederim.normalde ben pandora kullanıcısıyım yaklaşık bir ay öncesine kadar 3013 yazılımıyla gayet güzel izliyodum ücretli serverimi.ama internet hızımı yükselttim hipernete geçtim.ondan sonra ne olduysa oldu.yayının birinden diğerine geçerken donuyor ve programdan atıyor.sizce sorunu ne olbilir

Anlıyorum maalesef bu net tarifeleri değişince bu tip sorunlar çoğu zaman ortaya çıkıyor.Bunun örnekleri ile dolu forumlarda yazılan mesajlarda isyan ediyorlar tarife değiştirenler.Yok kopma yok hız desteklemiyor bir sürü masal okuyorlarlar bizlere lafa gelince en iyi onlar kötü yok ama iş hizmete gelince arada bulabilirsen bul.! Neler yapabilirim diye sormuşsunuz eğer bu ve buna benzer sorunlar evdeki diğer net kullanan uygulamalardada varsa hemen vakit geçirmeden internet sağlayıcınıza başvurun derim...

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
ustam şimdi başka bi arkadaşın yayınlarını aldım onlarda da yapıyomu diye.ama yapmadı benim yayınlarda yapıyo.birde haydar ustam iptv için 2000 süper demişiniz aslında ben machina 3d çift tunerle ikisi arasında kaldım.sizin öneriniz önemli sizce hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...