Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina IPTV İçin X Panel (xtream) Hesabı Girmek

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
x panel de severda aldığımız iptv serverda film oynatırken filmi nasıl duruduryoruz lavobaya mutfağa gitsek film durmuyor bunların tuşları varmı yokmu

Maalesef kardeşim X-Panelde böyle bir durum şimdilik söz konusu değildir DOKTOR üstada yazarız,kendisi bunun mümkün olup olmayacağı hakkında bilgi verir bizde BURADAN paylaşırız.!

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Port nasıl anlaşılır bende url şifre var port nasıl öğrenirim

örnek : linkiniz <http://5.9.89.81:443/get.php?username=B&password=B&type=m3u>
<http : / / adres:port/get.php?username=isim&password=şifre&type=m3u>

bu şekilde ise adresten sonraki : den sonrasıdır yani burdaki 443 dür> veya <#EXTINF:0,RSI La2 HD http://tv.iptvsensation.com:6500/live/.....l/......../4420.ts gibi ise 6500 dür>(yani tırnak içineki live ve ...ts. harici bize lazım olanlardır adres port isim şifre olarak)

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Kod:
[B][SIZE=4]http://tv.iptvsensation.com:6500/live/arsenal/kHwVbbMEG5/10316.ts

url: tv.iptvsensation.com
port:6500
username: arsenal
pass: kHwVbbMEG5[/SIZE][/B]

yukardaki örnek satırdan bilgileri almak bu şekilde olacak

mehmetpasa

0
Üye
24 Şub 2017
11
0
1
xpanel deki iptv kullanıcı bilgileri silinmiyor
cihazı fabrika ayarlarına döndürdüm ama gene aynı iptv tuşuna bastığım zaman önceki girdiğim iptv kullanıcı ayarları görünüyor hala
bu komple sıfırlama nasıl olacak bu konuda yardım
xpanel 1 de iptv bılgılerını gırdıgımde 1300 kanal gorunuyordu
xpanel 2 yede iptv bilgisi girdim farklı xpanel 1 deki kanal sayısı 1000 e düştü
yardımcı olursanız sevınırım full reset nasıl olacak hıc bır bılgı kalmıyacak fabrıkanın yukledıgı ayarlara nasıl dönecek ıptv bolumu dahıl

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
xpanel deki iptv kullanıcı bilgileri silinmiyor
cihazı fabrika ayarlarına döndürdüm ama gene aynı iptv tuşuna bastığım zaman önceki girdiğim iptv kullanıcı ayarları görünüyor hala
bu komple sıfırlama nasıl olacak bu konuda yardım
xpanel 1 de iptv bılgılerını gırdıgımde 1300 kanal gorunuyordu
xpanel 2 yede iptv bilgisi girdim farklı xpanel 1 deki kanal sayısı 1000 e düştü
yardımcı olursanız sevınırım full reset nasıl olacak hıc bır bılgı kalmıyacak fabrıkanın yukledıgı ayarlara nasıl dönecek ıptv bolumu dahıl

Merhabalar kardeşim evet doğrudur IP tv bilgileri eğer fabrika ayarları menüsündeki 4 nolu seçenek seçilmeden silinmez.! Zaten bu konumda cihazda bırakın ıp tv olayını TÜM-AYARLAR tamamen SIFIRLANIR.Yalnız cihazda toplam X-panel kapasitesi yaklaşık olarak 4000 civarıdır,sizin girdiğiniz 2 ci hesapta kaç adet kanal görünüyor.?

mehmetpasa

0
Üye
24 Şub 2017
11
0
1
Merhabalar kardeşim evet doğrudur IP tv bilgileri eğer fabrika ayarları menüsündeki 4 nolu seçenek seçilmeden silinmez.! Zaten bu konumda cihazda bırakın ıp tv olayını TÜM-AYARLAR tamamen SIFIRLANIR.Yalnız cihazda toplam X-panel kapasitesi yaklaşık olarak 4000 civarıdır,sizin girdiğiniz 2 ci hesapta kaç adet kanal görünüyor.?

ben 4 tanesini de şeçiyorum komple silme olayı cihaz fabrika ayarlarına dönüyor ama xpanel olduğu gibi kalıyor iptv server bılgılerı ne yaparsam yapayım sılınmıyor

bu arada fabrıka ayarlarına donup gerı kontrol ettıgımde 2 iptv de kanalların lıstede goruktugunu gordum
1. iptv kanal sayısı 1300
2. iptv kanal sayısı 320

bu arada cıhaza usb den güncelleme yaptım tekrar yükleme ama gene aynı hersey sılınsede xpanel olduğu gibi duruyor
xpanel açtığımda bılgıler olduğu gıbı gerı geliyor.
yardımlarınız ıcın tesekkurler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ben 4 tanesini de şeçiyorum komple silme olayı cihaz fabrika ayarlarına dönüyor ama xpanel olduğu gibi kalıyor iptv server bılgılerı ne yaparsam yapayım sılınmıyor

bu arada fabrıka ayarlarına donup gerı kontrol ettıgımde 2 iptv de kanalların lıstede goruktugunu gordum
1. iptv kanal sayısı 1300
2. iptv kanal sayısı 320

bu arada cıhaza usb den güncelleme yaptım tekrar yükleme ama gene aynı hersey sılınsede xpanel olduğu gibi duruyor
xpanel açtığımda bılgıler olduğu gıbı gerı geliyor.
yardımlarınız ıcın tesekkurler

Doktor üstada bu konu hakkında yazdım bakalım kendisi ne cevap verecek...

mehmetpasa

0
Üye
24 Şub 2017
11
0
1
Doktor üstada bu konu hakkında yazdım bakalım kendisi ne cevap verecek...

doktor birde iptv ye şunlarıda ekleye bilirmi
normal uydu kanallarında ki şifre olayını iptv yede ekliye bilir mi
malum adult kanal çok var (kanal kilit şifresi)
birde xpanel içinde favori bolumu
örnek
YEREL VE ULUSAL KANALLAR
SİNEMA VE VOD
DİZİ
BELGESEL
ÇOCUK
SPOR
ADULT
olursa xpanel içinde böyle bir özellik çok güzel olur diye düşünüyorum tabiki mümkünatı varsa
cihaz harika olur kanal sayısı şuan 5000 adet ile yeterli ama bu sayı 10000 olabilir.
birde vod bölümünde youtube harici olarak izlesene.com , dailymotion.com da eklenebilir.
biraz istekler çok oldu ama cihaz kapasitesi yeterliyse böyle bir sistem güzel olur
simdiden teşekkürler herkese ayrıca emeği geçenlere

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6
Akşam'dan beri X panel hesabı hata veriyor. Server bilgileri başka cihaza girilince Kanallar çıkıyor. 2000'de X PANEL BAĞLANTI HATASI diye uyarı veriyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Cihazı fabrika ayarlarına aldım. Bilgileri tekrar girdim değişen bir şey yok.
Kanallar USB ile yükleyince de çıkıyor. Fakat X Panelden izleyemiyorum.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Akşam'dan beri X panel hesabı hata veriyor. Server bilgileri başka cihaza girilince Kanallar çıkıyor. 2000'de X PANEL BAĞLANTI HATASI diye uyarı veriyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Cihazı fabrika ayarlarına aldım. Bilgileri tekrar girdim değişen bir şey yok.
Kanallar USB ile yükleyince de çıkıyor. Fakat X Panelden izleyemiyorum.

Sevgili kardeşim önce biraz sakin olalım şöyle derin bir nefes alalım ve düşünelim.!!! Usb kişisel liste çalışacak ama X-panel çalışmayacak böyle bir şey söz konusu bile olamaz.! Şimdi kendi kullanmakta olduğum 2 adet-ÖZEL hesabı denedim tıkır tıkır çalışıyorlar.! Ne açılmama nede bir donma hiç bir sıkıntı yok sanırım farkında olmadan ilgili hesapta bir şeyleri silmişinizdir.! Peki şimdi ne yapacağız önce modemi kapatıp tekrar açalım akabinde modem ışıkları sabit kalınca bu seferde cihazın adaptörünün fişini çekip tekrar takalım.Cihaz kendine gelince IP*TV tuşu ile X-PANEL e girişimizi yapalım, SAT tuşu ile X-Panel 1 e gelin ve hesabımıza noktasına virgülüne bakarak DİKKATLE girip KAYIT edelim.Sonra Sat tuşu ile diyelim TÜRKÇE kategorisine gelin OK leyin kanalları bir dökün.Sonra bu sefer yine SAT tuşu ile X-PANEL 1 e gelip OK leyin eğer bilgiler doğru girilmiş ise (SİZE-ÖZEL) kanalları görebilirsiniz.! Haa ben yine göremiyorum derseniz o halde geriye iki seçenek kalıyor.1.Bana ÖZEL pm ile gerekli bilgileri yollayacaksınız bende kendi cihazımda TEST edeceğim bakalım sorun kimden kaynaklı görünecek.Eğer sizin bilgi bende açmazsa o takdirde size servis sağlayıcı ile irtibat kurmak kalacak geriye.! 2. Yok ben size güvenemem diyorsanız o halde DİREKT olarak servis sağlayıcınıza başvurup durumu anlatacaksınız...

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Sevgili kardeşim önce biraz sakin olalım şöyle derin bir nefes alalım ve düşünelim.!!! Usb kişisel liste çalışacak ama X-panel çalışmayacak böyle bir şey söz konusu bile olamaz.! Şimdi kendi kullanmakta olduğum 2 adet-ÖZEL hesabı denedim tıkır tıkır çalışıyorlar.! Ne açılmama nede bir donma hiç bir sıkıntı yok sanırım farkında olmadan ilgili hesapta bir şeyleri silmişinizdir.! Peki şimdi ne yapacağız önce modemi kapatıp tekrar açalım akabinde modem ışıkları sabit kalınca bu seferde cihazın adaptörünün fişini çekip tekrar takalım.Cihaz kendine gelince IP*TV tuşu ile X-PANEL e girişimizi yapalım, SAT tuşu ile X-Panel 1 e gelin ve hesabımıza noktasına virgülüne bakarak DİKKATLE girip KAYIT edelim.Sonra Sat tuşu ile diyelim TÜRKÇE kategorisine gelin OK leyin kanalları bir dökün.Sonra bu sefer yine SAT tuşu ile X-PANEL 1 e gelip OK leyin eğer bilgiler doğru girilmiş ise (SİZE-ÖZEL) kanalları görebilirsiniz.! Haa ben yine göremiyorum derseniz o halde geriye iki seçenek kalıyor.1.Bana ÖZEL pm ile gerekli bilgileri yollayacaksınız bende kendi cihazımda TEST edeceğim bakalım sorun kimden kaynaklı görünecek.Eğer sizin bilgi bende açmazsa o takdirde size servis sağlayıcı ile irtibat kurmak kalacak geriye.! 2. Yok ben size güvenemem diyorsanız o halde DİREKT olarak servis sağlayıcınıza başvurup durumu anlatacaksınız...

Ustam ellerine sağlık tane tane anlatmışsın bundan daha iyisi olamaz.

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6

Teşekkürler. bugün sevis sağlayıcı ile konuştum. Hesapta sorun yok.
Yazdığınız şekilde denedim ama yine x panel hatası verdi.

kandemir61

0
Üye
1 Eyl 2012
20
1
3
Arkadaşlar bugün itibari ile 2000 machinalarda bazı ip tvler xpanelde çalışmıyor bazı dnsler amigo ve machinalarda x panel hatası veriyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar bugün itibari ile 2000 machinalarda bazı ip tvler xpanelde çalışmıyor bazı dnsler amigo ve machinalarda x panel hatası veriyor.

Arkadaşım mümkünse bir sakıncası yoksa ÖZEL den yollayabilirmisiniz linkleri.! Malum ortalık toz duman acaba gene DNS kısıtlamalarınamı gidildi şimdiye kadar çalışan linkler neden şimdi çalışmasın.!

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Haydar ustam arap -fransız arap- uzak dogu serverlar çalışıyor . Bosnanı azcık yukarısındaki ve sol üstteki serverlar aktif amma yayın açılamıyor yollara kamyon iş makinasımı çektiler acep:pofff:anladın abim :dayi: dnslere ince ayar )))