Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya 2

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
Merhaba haydar1966 bende mefcut 2 adet cihaz var macin süper ve 2000 internet macin birinde sıralama yaptığım kanal listesi diyerine yüklesem sorun olurmu Teşekürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba haydar1966 bende mefcut 2 adet cihaz var macin süper ve 2000 internet macin birinde sıralama yaptığım kanal listesi diyerine yüklesem sorun olurmu Teşekürler

Sevgili kardeşim öncelikle merhabalar her iki cihazın donanımı farklı olduğu için ne yazikki listeler sadece AYNI serilere olur.! Yani birinin listesini diğerine yükleyemezsiniz...

mazbib

0
Üye
28 Ağu 2012
16
0
1
Beni de elle bugun turkiyeden geldi kurdum ama canalsat lari cozmuyor astra 19

Beni de ekle listeye admin usta

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
hodbirdde feer kanalları cogu acık spor filim bayagı kanallar acık yeni hodbirdi ekledim bakayım feer acıkmı diye baktım yarısından fazkası şifreli kanallar nerdeyse acık spor kanalları bayagı iyi görüntü süper hd olarak bilgi amaclı yazdım bu akşamki rakiplerin macları hodbirdde hepsi acıktı feer kapanakadar izlenir

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Bu yaz izinde aldim benide ekleye bilirsiniz. 1 yillik lig tv yazilimi yaptirdim bu gun Turkiyeden Fransaya dondum ve cihazi taktigimda bir turlu internet baglantisi kuramadim cihaz hemen modemin kenarinda kablolu baglanti yapmam cok kolay olsada baglanti basasiriz gorunuyor. Kablo saglam. kablosuz baglanmak icin nasil bir islem yolu cizmek gerekiyor bunlarin mutlaka resimli anlatimi olmustur ama dikkat edemedim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bu yaz izinde aldim benide ekleye bilirsiniz. 1 yillik lig tv yazilimi yaptirdim bu gun Turkiyeden Fransaya dondum ve cihazi taktigimda bir turlu internet baglantisi kuramadim cihaz hemen modemin kenarinda kablolu baglanti yapmam cok kolay olsada baglanti basasiriz gorunuyor. Kablo saglam. kablosuz baglanmak icin nasil bir islem yolu cizmek gerekiyor bunlarin mutlaka resimli anlatimi olmustur ama dikkat edemedim.

Sevgili kardeşim öncelikle cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim. Aradığınız link AŞAĞIDADIR orada yazılanlara göre olması lazım eğer olmuyorsa bu durumda bir yerde bir sıkıntı var demektir.!

1.Öncelikle cihazla internet bağlantısının çalışıp çalışmadığını anlamak için VOD + YOUTUBE vs çalışıyormu.?
2.O uygulamalar çalışıyorsa sıkıntı bu durumda IP server bilgileriniz yanlış girilmiş olabilir.!
3.Ip kullanıcı bilgileriniz çalışmıyor olabilir.!

( Kullanıcı listesine eklendiniz.)

http://www.next.web.tr/showthread.p...IPTV-İçin-X-Panel-(xtream)-Hesabı-Girmek.html

Son düzenleme: