Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
haydar ustad tşk ederim bilgilendirmen için

--------------------

dost kardeşim tşk ederim bilgilendirmen için

gurkan77

0
Üye
22 Şub 2016
6
0
1
Bende Vatan Bilgisayardan 2 tane birden Next 2000 internet Machina aldım next amigo kullanıyordum çok memnundum fakat bu next 2000 machinayı kullanmaya başlayınca yok artık dedim bu fiyata böyle bir uydu gerçekten bütün next minixlerden 2 kat üstün bir makina IPTV olayı bir harika free server çözücüsü süper ( ben astra kullanıyorum çok kanalı çözüyor ) youtube oynatıcısı çok iyi ve VOD diye bir film ve dizi kütüphanesi var anlatamam makina çok stabil çalışıyor hiç bir sorun yok yani bu sınıfta alınabilecek en iyi uydu herkese tavsiyemdir kesinlikle...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bende Vatan Bilgisayardan 2 tane birden Next 2000 internet Machina aldım next amigo kullanıyordum çok memnundum fakat bu next 2000 machinayı kullanmaya başlayınca yok artık dedim bu fiyata böyle bir uydu gerçekten bütün next minixlerden 2 kat üstün bir makina IPTV olayı bir harika free server çözücüsü süper ( ben astra kullanıyorum çok kanalı çözüyor ) youtube oynatıcısı çok iyi ve VOD diye bir film ve dizi kütüphanesi var anlatamam makina çok stabil çalışıyor hiç bir sorun yok yani bu sınıfta alınabilecek en iyi uydu herkese tavsiyemdir kesinlikle...

Öncelikle cihazlarınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim,sizide artık izninizle kullanıcı listesine yazıyorum...

gurkan77

0
Üye
22 Şub 2016
6
0
1
Teşekkürler , bu cihazdan yeni yazılımlarla yeni özellikler beklentisi içindeyim gerçekten temel yapısı sağlam bi cihaz.

ayzek45

0
Üye
27 Nis 2015
1
0
1
s.a cümletten saygılar bende daha önce NETA HD340 serisini kullanıyordum yaklaşık bir aydır NEXT 2000 HD ye geçiş yaptım gerçekten gayet memnun kaldım ve daha sonra NEXT 2000 HD den arkadaşlarıma tavsiye ettim 16 arkadaşım daha aldı gayet güzel cihaz onlarda memnun kaldı yanlız 1 haftadır NATGEO paketini izleyemiyorlar buda beni üzdü sabır ile beklemekteyiz gerçi benim için farketmiyor ben kendim İPTV kırdıgım için seyrediom şunuda atlamamak gerek NETA da 250 iptv kanal sayısı alırken NEXT 2000 HD de 4000 kanala kadar alıyor başarılı.SAYGILARIMLA

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
s.a cümletten saygılar bende daha önce NETA HD340 serisini kullanıyordum yaklaşık bir aydır NEXT 2000 HD ye geçiş yaptım gerçekten gayet memnun kaldım ve daha sonra NEXT 2000 HD den arkadaşlarıma tavsiye ettim 16 arkadaşım daha aldı gayet güzel cihaz onlarda memnun kaldı yanlız 1 haftadır NATGEO paketini izleyemiyorlar buda beni üzdü sabır ile beklemekteyiz gerçi benim için farketmiyor ben kendim İPTV kırdıgım için seyrediom şunuda atlamamak gerek NETA da 250 iptv kanal sayısı alırken NEXT 2000 HD de 4000 kanala kadar alıyor başarılı.SAYGILARIMLA

Aleyküm selam kardeşim sanırım o kanallar hakkında gelişmelerden haberiniz yok.! An itibarı ile sadece 3 tane kanal izlenebiliyor girin net destek menüye güncel SOFTCAM atın.Diğer kanallar şimdilik açılmıyorlar...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Ustalarım makinenin serveri düne kadar muazzam gidiyordu şu an cihazı açıyorum şifreli kanal bir süre göstedikten sonra şifreli yayın yazısı çıkıyor. internet bağlantısına geliyorum resetliyorum yine bir müddet sonra şifreli yayın yazısı çıkıyor ne yapmam lazım.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Ustalarım makinenin serveri düne kadar muazzam gidiyordu şu an cihazı açıyorum şifreli kanal bir süre göstedikten sonra şifreli yayın yazısı çıkıyor. internet bağlantısına geliyorum resetliyorum yine bir müddet sonra şifreli yayın yazısı çıkıyor ne yapmam lazım.

Sevgili kardeşim kusura bakmayın yazınca ondan sonra sert mizaçlı oluyorum öyle değilmi.? Şimdi bu yazıyı okuyan ne anlar sizce,yaza yaza hani derlerya artık dilimde tüy bitti. Allah aşkına derdinizi anlatmak bu kadarmı zor neden derdinizi AÇIK ve ANLAŞILIR bir biçimde yazmıyorsunuz hangi uydu = hangi frekans yazın bakalım.!!!

kerimaydin

0
Üye
26 Ocak 2016
10
0
1
S.a ustalar next 2000 de sürekli güncelleme hatası alıyorum ve server hizmeti calismiyor . Astra ve hotbird .Genel sıkıntımı yoksa sorun bendeki. ?

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
haydar hocam bana kızma sende benim yaşıma yani 60 yaşına Allah nasip ederde gelirsen bir yerlerde takılırsın yazdığım kanal astra uydusunda USHUAIA 12168V 29700 KANALINDA yapıyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar hocam bana kızma sende benim yaşıma yani 60 yaşına Allah nasip ederde gelirsen bir yerlerde takılırsın yazdığım kanal astra uydusunda USHUAIA 12168V 29700 KANALINDA yapıyor.

İşte bu Hasan bey SİZLER yeterki derdinizi anlatın inanın bana sizler yazıyorsunuz ama ben sizlere yardım edememenin sıkıntısını yaşıyorum.İnanın üzülüyorum sizlerden gelen bir Allah razı olsun benim için dünyalara bedel inanınız...

AÇIKLAMA: Neyse gelelim sizin sıkıntınıza Hasan bey bu konu biraz TEKNİK bir konudur okuduğunuzda ne nedir daha anlayacaksınız.Şimdi bahsi geçen kanal Fransız yayın kuruluşlarından C.SAT a ait bir kanaldır.Yani bizim DT yada D-smart gibi düşünün durumu.Neyse bu platform yayınlarını daha önceden SECA şifreleme sistemide dahil aynı zamanda Viacces tende yapmakta idi.Fakat yaklaşık 6 ay kadar önce bir kararla SECA şifrelemeyi terk ederek Vİacces ten vede yeni bir sistem daha ekleyerek Nagravizyondan yayınına devam etmeye başladı.Fakat Viacces te-de bir atak yaparak kartlara ECM gönderen süreyi uzattlılar.Buda beraberinde cihazların illegal olarak okunamasına vede akabinde kartların kapanmasına neden oldu.Yani artık sistemde çalışan kart sayısı iyice azalınca bu seferde yayınlar aynı sizin yazmış olduğunuz gibi olmaya başladı.Yani yayınlar çok sık donmaya başladılar bu durum sadece FREE-Servere haiz olan bir şeyde değildir bir çok özel serverde o kadarı bile ne yazikki artık izlenemez olmuştur.Sözün özü maalesef FRE-SERVER G-SHARE artık adına ne derseniz deyin izlenebilen yayınlar her zaman yanımıza kar kalır.Ama ne yazikki bazı kötü niyetli satıcılar kullanıcılara akıl almaz yalanlar söyleyerek kandırmaktadırlar.Hatta öyle olmuşturki gelip BURADA ben bu yayınları neden izleyemiyorum diye hesap soranlar çıkmıştır.Evet evet yanlış görmediniz maalesef durumlar bundan ibarettir...

SONUÇ:Şimdi az önce yapmış olduğum test sonucu bendede durum aynıdır yani sizden kaynaklı bir sıkıntı söz konusu değildir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...