Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Yan odamada aldım ismim ikikererimi yazilacak
Şaka bi yana muhtesem bir cihaz cocuklarin odasinada aldim bugun itibari ile

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Kusura bakmayın kardeşim siz aslında dün bir konu ile sıkıntınızı yazmıştınız,hatta ben yanlış anlayıp size bir sitemde bulunmuştum.LÜTFEN kusura bakmayın bu vesile ile sizden tekrar ÖZÜR dilerim.Sizde cihazınızı güle güle kullanınız kullanıcı listesine eklendiniz...

Hidro

0
Üye
9 Şub 2017
1
0
1
Listeye benide eklemenizi rica edicem...Güzel cihaz...4K modelini bekler olduk şimdiden...

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
haydar ve dost hocam bir kacgundur uyduyu kumandadan kapattiktan sonra tekrar acamiyorum.ancak cihazi fisten cekip taktigim zaman acabiliyorum.bunun sebebi nedir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar ve dost hocam bir kacgundur uyduyu kumandadan kapattiktan sonra tekrar acamiyorum.ancak cihazi fisten cekip taktigim zaman acabiliyorum.bunun sebebi nedir.

Kumandanızın pillerini kaliteli pillerle değiştiriniz.! Yok ben zaten kaliteli pil kullanıyorum diyorsanız vede cihazda internet bağlantısı için WİFİ kullanıyorsanız o yapar.Ayrıca satabil olmayan kablolu bağlantılardada sorun yapabilir iyice kontrol etmenizde fayda var.! Yine bir çare olarak cihazdaki fabrika ayarları menüsündeki 1 nolu seçenek ile reset atabilirsiniz...

sweetyhard

0
Üye
25 Ocak 2017
7
42
13
bende next 2000 hd mini kullanıyorum...
Sorum şu free iptv vodları player şeklinde oynatmak mümkün değil mi... Birde normal linklerde çok sık donmalara çözüm lütfen. samsung tv iptv vod player da oynatıp ileri geri sarabiliyoruz. bu cihazlara uyarlanamazmı? yada kendi verdiği linklere youtube gibi bu vodlar atılamazmı. şimdiden teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
bende next 2000 hd mini kullanıyorum...
1-Sorum şu free iptv vodları player şeklinde oynatmak mümkün değil mi... 2-Birde normal linklerde çok sık donmalara çözüm lütfen. 3-samsung tv iptv vod player da oynatıp ileri geri sarabiliyoruz. bu cihazlara uyarlanamazmı? 4-yada kendi verdiği linklere youtube gibi bu vodlar atılamazmı. şimdiden teşekkürler.

Cevap-1:Şimdilik cihazın yazılımında bu mümkün değildir belki ilerleyen zaman diliminde olabilir ama bu konuda tek yetkili DOKTOR üstad'dır eğer kendisi ok lerse yani cihazda bu konuda sıkıntı yaratmaz ise olabilir..!
Cevap-2:Normal linklerde donma olayı internet hızları ile ilgilidir kullanıcının evinde DOWNLAND en az 3 MB ayrıca servis sağlayıcının çıkış gücü UPLOAD ın en az 4 MB olması gereklidir.
3:Zaten bu durumda aynı 1 nolu olay gibidir dolayısı ile cevapta aynıdır.
4:Bu durum biraz farklı bir durumdur yazılımla ilgili olduğu için beni bu durum aşar,illaki bilgi almak isterseniz [email protected] adresine yazıp bu konuda DOKTOR üstad'tan bilgi alabilirsiniz...

deneme1.

0
Üye
15 Şub 2017
2
0
1
İyi geceler arkadaşlar forumda yeniyim, bu ürünü n11 den alsım ama cihazdan tv ye sinyal ulaşmıyor, kumanda gözünde de ışık yanmıyor acaba cihaz arızalı mı?
Adaptör hdmi falan bağlı sadece cihazın içinde kırmızı bir ışık yanıyor başka bir haraket yok.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
İyi geceler arkadaşlar forumda yeniyim, bu ürünü n11 den alsım ama cihazdan tv ye sinyal ulaşmıyor, kumanda gözünde de ışık yanmıyor acaba cihaz arızalı mı?
Adaptör hdmi falan bağlı sadece cihazın içinde kırmızı bir ışık yanıyor başka bir haraket yok.

Merhabalar arkadaşım acaba cihazın alıcı gözü yani numaratörün olduğu parçada herhangi bir hareket yokmu.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...