Neler yeni

Next Amigo IPTV ve CCcam Dosya Oluşturma Programı

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
cccamı kapat ıks de kalsın son yazılımlarda bu cccam reset attırma vardı hangisi hatırlamıyorum sondan 3. olabilir yazılımı değiştir sorunsuz olanı yükle onda cccamı denersin
hemen hemen aynı kanalları açar

Mustafa Mıstık

New member
Üye
cccamı kapat ıks de kalsın son yazılımlarda bu cccam reset attırma vardı hangisi hatırlamıyorum sondan 3. olabilir yazılımı değiştir sorunsuz olanı yükle onda cccamı denersin
hemen hemen aynı kanalları açar
15/05/2017 yazılımına döndüm üstad. Dönmeden tüm kanalların yedeğini aldım, gelen kanalların hepsini sildim ve sadece anten ayarlarımı yapıp hiç arama yaptırmadan kendi kanal yedeğimi seçtim ve iki saat beklemeden tüm kanallar geldi. Bu yaptığım şey sağlıklı birşey mi sizce? Teşekkürler.

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
15/05/2017 yazılımına döndüm üstad. Dönmeden tüm kanalların yedeğini aldım, gelen kanalların hepsini sildim ve sadece anten ayarlarımı yapıp hiç arama yaptırmadan kendi kanal yedeğimi seçtim ve iki saat beklemeden tüm kanallar geldi. Bu yaptığım şey sağlıklı birşey mi sizce? Teşekkürler.
kanal yedeğin yazılımla uyumlu ise sorun yok bazı yazılımlarda kanal yedekleri uyumsuzluk yapabiliyor sıkıntı çıkarmadıysa sorun yok

Mustafa Mıstık

New member
Üye
kanal yedeğin yazılımla uyumlu ise sorun yok bazı yazılımlarda kanal yedekleri uyumsuzluk yapabiliyor sıkıntı çıkarmadıysa sorun yok
T Yardımlarınız biz çömez kullanıcılar için gerçekten çok değerli.

Haydar 1966 abi, siz ve Cafi üstad gerçekten yardımsever insanlarsınız...
Teşekkür ederim.

image

Member
Üye
selam arkadaşlar bu program ilk zamanlar çalışıyordu ama şimdi url eklemiyor neden acaba bilgisi olan varmı
aslında next sitesinde de çalışmıyor sanki anlaşmış gibi kanal adı yapıştırıyorum ama url yapışmıyor.
sevgiler

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
selam arkadaşlar bu program ilk zamanlar çalışıyordu ama şimdi url eklemiyor neden acaba bilgisi olan varmı
aslında next sitesinde de çalışmıyor sanki anlaşmış gibi kanal adı yapıştırıyorum ama url yapışmıyor.
sevgiler
program nextin sitesindeki ile alakası yoktur kapalı devre çalışır tamamen sizin kontrolünüzdedir bir yere bağlantılı değildir şimdi sizin uyarınız üzere baktım herhangi bir sorun yok olmasıda mümkün değil netframwork 4 yüklü olması gereklidir pc nizde değilse zaten kurulumlu olanda hatırlatır ve yükler kurulumsuz olandada zaten çalışmaz ama siz çalıştırmışınız ekleme yapamamışsınız sorun pc nizdeki eksiklikten kaynaklı sanırım