Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner 27.10.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Yeni yazılımı atıp fabrika ayarlarına döndüm.İptv de seyrederken kısa süreli açılıp kapanmalar oluyor.Aynı sorunu yaşayan varmı?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yeni yazılımı atıp fabrika ayarlarına döndüm.İptv de seyrederken kısa süreli açılıp kapanmalar oluyor.Aynı sorunu yaşayan varmı?

Dün akşam yaptığım testlerde böyle bir sıkıntıya denk gelmemiştim...

Indirme niye bu kadar uzun sürüyor.

Bunun nedeni tahminimce yazılımın yüklendiği sitenin şu anki yoğunluğundan olsa gerek,bende denedim 40-ila 50 KB arası değişen bir indirme hızını gördüm...

teo

0
Machina3D VIPClup
19 Eki 2012
48
3
8
Stalker uygulamasını ile ilgi bilgisi olan arkadaş uygulama ne ise yarar nasıl kullanılır anlatsın.herkez bilgilesin

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
Yazılım için emeği geçenlere sonsuz teşekkürler,usb vasıtasıyle yüklemiş olduğumuz iptv bu portaldan çıktığımız zaman hepsi siliniyor,bunun bir çözümü vardır saygılarımla

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazılım için emeği geçenlere sonsuz teşekkürler,usb vasıtasıyle yüklemiş olduğumuz iptv bu portaldan çıktığımız zaman hepsi siliniyor,bunun bir çözümü vardır saygılarımla

Derken kastınız hangi portaldan bahsediyorsunuz bilmece sorar gibi olmasın.! Siz sıkıntınızı tam anlatınki bizde çok daha kısa sürede yardımcı olmaya çalışalım.!

( X panel bilgilerimi + Usb kişisel dosyamı hangisi.?.)

ellver

0
Üye
14 Şub 2017
6
0
1
Merhabalar arkadaşlar benim sorunum yeni yazılımı yükledikten sonra ATV , star , kanal d , Show gibi kanallardan sinyal alamıyorum. Benim sinyal alamadığım yere başka bir uydu bağlıyorum herşey normal . Benim uyduyu başka bir yere bağlıyorum hiçbir sıkıntı yok nedeni ne olabilir başka bu sorunu yaşayan var mı acaba

Başka bir sorum yeni yazılımı yüklediğim halde uydu açılışında yeni versiyon değilde eski yazılım (5.57) yazarak açılıyor sizlerde de aynı mı

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar arkadaşlar benim sorunum yeni yazılımı yükledikten sonra ATV , star , kanal d , Show gibi kanallardan sinyal alamıyorum. Benim sinyal alamadığım yere başka bir uydu bağlıyorum herşey normal . Benim uyduyu başka bir yere bağlıyorum hiçbir sıkıntı yok nedeni ne olabilir başka bu sorunu yaşayan var mı acaba

Başka bir sorum yeni yazılımı yüklediğim halde uydu açılışında yeni versiyon değilde eski yazılım (5.57) yazarak açılıyor sizlerde de aynı mı

Maalesef yazılımı cihaza yükleyememişsiniz AŞAĞIDAKİ linkte bunun için gerekli açıklama mevcuttur.! Diğer sıkıntınıza gelince demekki cihazda uydu-çanak yapılandırma ayarlarınızda bir yanlışlık var.Anten girişinizi cihazın arkasındaki hangi yere takıyorsunuz.?

http://www.next.web.tr/showthread.p...AZILIMI-DOSYADAN-ÇIKARMA-RESİMLİ-ANLATIM.html

Ali70

0
Üye
19 Mar 2017
9
1
3
Evet verilecek, ama testleri tamamlanması gerekiyor. Onay çıkarsa yarın yada pazartesi veririm. Ama onlarda FreeShare uzatma olmayacak, onlar tamamen ana işlemci firması ile alakalı bir konu seri ID numaralarına göre server tanımlaması yapıldığı için yazılımla toptan bir uzatma olmayacak. Diğer eski serilerin yıllardan beri verilen FreeShare desteği de yakın bir zamanda sonlandırılacak..

Teknik konularda acemi oldugum icin yanlis bir sey yapmak istemiyorum. Sanirim Next 2000 HD serisi icin yeni bir güncelleme cikmadi. Onaylanirsa Pazartesi veririm yazmissiniz. Bu güncelleme ciktiginda cihazimda Internet üzerinden gerceklestirebilirmiyim yoksa sadece usb üzerinden mi güncelleme oluyor? Az önce cihaz ayarlarindan, Internet üzerinden denedim "Gerek yok, güncel" yazdi. Birde yeni güncellemeyi yaptiktan sonra fabrika ayarina dönüp usb ye yedeklememi tavsiye edermisiniz? Tesekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Teknik konularda acemi oldugum icin yanlis bir sey yapmak istemiyorum. Sanirim Next 2000 HD serisi icin yeni bir güncelleme cikmadi. Onaylanirsa Pazartesi veririm yazmissiniz. Bu güncelleme ciktiginda cihazimda Internet üzerinden gerceklestirebilirmiyim yoksa sadece usb üzerinden mi güncelleme oluyor? Az önce cihaz ayarlarindan, Internet üzerinden denedim "Gerek yok, güncel" yazdi. Birde yeni güncellemeyi yaptiktan sonra fabrika ayarina dönüp usb ye yedeklememi tavsiye edermisiniz? Tesekkürler

Sevgili kardeşim size hemen yardımcı olmaya çalışayım...Öncelikle belirtmek isterimki sizin cihazınızla bu bölümün bir alakası yoktur,evet bahsedilen yazılım DÜN itibarı verilmiştir.AŞAĞIDAKİ linkte bulabilirsiniz ayrıca belirtmek isterimki oraya ikinci bir link koyacağım o linkte cihazınızla ilgili herşeyi bulabilirsiniz ÖNEMLİ BAŞLIKLARI okumanızı tavsiye ederim.Ben her daim her yazılım sonrası mutlaka fabrika ayarları menüsünden 1 nolu seçenek ile reset yapıyorum kolay gelsin...

2000 Mini HD yazılımı.

http://www.next.web.tr/showthread.p...Machina-28-10-2017-Tarihli-TEST-Yazılımı.html

Buda 2000 mini HD cihazla ilgili hertürlü bilgilerin olduğu LİNK:

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/573-Next-2000-HD-Minix.html

Ali70

0
Üye
19 Mar 2017
9
1
3
Sevgili Haydar Üstadim, öncelikle yardimci oldugun icin tesekkürler. Dün yayinlanan güncellmenin yanlis okumadiysam test yazilim oldugunu biliyorum. Ben daha cok test degil de ana yazilimi tercih ediyorum. Sanirim o da ileri ki günlerde verilir. Dedigim gibi usb üzerinden cok Internet üzerinden güncellemeyi tercih ediyorum, acikcasi acemiligimden dolayi da kolayima geliyor. :) Ana yazilim ciktiginda tahminim Internet üzerinden de mümkün olacaktir. Yükledikten sonra tavsiyenize uyup fabrika ayarlarindan 1 nolu secenekle reset atacagim. Tekrar bilgilendirme ve tavsiyenizden dolayi tesekkür ederim. Selamlar

ellver

0
Üye
14 Şub 2017
6
0
1
üstadım cevap için teşekkürler
Yazılımı yükleyememişsem cihazda ayarlara girdiğimde yeni yazılımın yüklendiği görünüyor sadece cihaz açılışında eski yazılım numarası gösteriyor bu yine de yeni yazılımın yüklenmediği anlamına mı geliyor

Anten girişini tuner 1 lnb in girişine takıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...