Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.507 ) 09.02.2016 Tarihli Test Yazılımı

Plus mc

0
Üye
2 Şub 2016
10
0
1
Tavşanlar Bende çalişmiyor Burda tavşanlarla ilğili Site Lar Filter Vpn Gerekiyor

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
1.nolu tavşan da sorun var oynatma hatası diyor.diğerlerinde sorun yok.benim machina 3d süper combo tek tüner.

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
Yakında yazılı gelir hepsi düzelir sabırlar
verilen her türlü emeğe saygılıyım.kusura bakmayın ama tavşan mavşan için için yeni bir sürüm geliyor ve adına yazılım deniyor hocalarımız alınmasın bu serzenişim onlara değil.bu cihaz şuanki haliyle bile mükemmel artık menülerde önem arzeden bir değişiklik olmadığı sürece bence yeni bir yazılıma ihtiyacı yok.hayırlı cumalar.

Son düzenleme:

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
verilen her türlü emeğe saygılıyım.kusura bakmayın ama tavşan mavşan için için yeni bir sürüm geliyor ve adına yazılım deniyor hocalarımız alınmasın bu serzenişim onlara değil.bu cihaz şuanki haliyle bile mükemmel artık menülerde önem arzeden bir değişiklik olmadığı sürece bence yeni bir yazılıma ihtiyacı yok.hayırlı cumalar.

Yeni yazılımın gelmesinden niye rahatsız oluyorsunuz yüklemezsiniz olur biter.
Yazılımlarda Emeği geçen herkese saygılar.teşekkürler.

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
kardeşim rahatsız olan falan yok zaten bu içerik internet yoluyla izleniyor madem internetin var birçok uyduda buna benzer içerik mevcut ben bunu kastettim
sanırım konuyu kapatmakta yarar var.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Yazılımlar artık tavşan yazılımı olmamalı masada bulunan başka şeyler varsa onlara dikkat versinler ustalarımız.

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
sadece bu tavşanlar için bu makinayı alan arkadaşlar ne yapıcak her şeyi kendine göre yontma

Öncelikle doğru düzgün konuşmasını öğren.Yontarsam anca odunları yontarım ben.Bu cihaz satışında Ömür boyu tavşan dan mı bahsedildi.Burada Doktor tarafından yazılmış ne yazılar var bu cihazın özelliği arasında tavşan mavşan yok.

zoro

0
Üye
11 Şub 2015
68
0
6
Öncelikle doğru düzgün konuşmasını öğren.Yontarsam anca odunları yontarım ben.Bu cihaz satışında Ömür boyu tavşan dan mı bahsedildi.Burada Doktor tarafından yazılmış ne yazılar var bu cihazın özelliği arasında tavşan mavşan yok.

o zaman kendine özel yazılım çıkart be gardaş yok şu olmasın yok bu olmasın diye akıl verme milete zaten herkez çıkarılacak yazılımı mecbur kabul edicek oduncu gardaş laflarına dikkat et yok onu yontarım bunu yontarım görüşelim kim kimi yontuyor görelim gardaaş özelden mesaj at buluşalım varsa bir derdin varsa hallederiz gardaaaş

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili dostlar relax bu cihaz için şimdiye kadar ne yapıldıysa bundan sonrada yapılacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu arada aklıma gelmişken yazayım tavşanlarla ilgili sorunların ana nedeni DNS bloklamalarıdır. Maalesef malumunuz ülke oldukça karışık, uygulanmakta olan bazı yasaklar en çok tavşanları vuruyor....

Son düzenleme:

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Demekki bu uydu 3405 in kulağını hala çeken olmamışki adam hala bildiğini okuyor...

uydu3405

0
Üye
22 Eyl 2013
1,054
3
38
İstanbul
Demekki bu uydu 3405 in kulağını hala çeken olmamışki adam hala bildiğini okuyor...
Arkadaşlar Doktor ustamız bu forumdan olsun başka forumdan olsun tavşan yazılımı için bana ulaşmayın kafamıda kızdırmayın komple kaldırırm diye mesaj yayınlamadımı ? Bu yazıları en çok haydar ustamız yazdı buralarda bende bu konu için artık yazılım istemeyelim Doktor umuzu kızdırmayalım dedim.Arkadaş çıkmış yontma montma yazmış bende yontmanın odunlar için uygun olduğu esprisini yaptım ama forumda hani kafaya takma olur ya ne yazsak hemen düşman gözüyle bakılıyor yazık yazık.